Pep Çekilişi

0
146

Pep çekilişi kapsamında 18 kişiye hediyeler dağıtılacaktır. Pep uygulaması aracılığı ile 200 TL alışverişlerde çekilişe katılma şansı veriliyor. Sizde bu mükemmel hediyelere sahip olacak 18 kişiden biri olabilirsiniz.

Galaxy S21

Çekiliş Kapsamında Verilecek Hediyeler Neler?

Pep çekilişi kapsamında 18 hediye talihlileri bekliyor. Çekiliş kapsamında verilecek hediyeler şunllardır:

  • 3 kişiye Samsung Galaxy S21 akıllı telefon
  • 5 kişiye Samsung Q70 Soundbar
  • 10 kişiye 10.000 Pegasus Bolpuan

Birbirinden güzel bu hediyelere sahip olmak için yapılması gereken şey oldukça basit. Daha sonrasında hediyelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çekilişe Katılım Koşulları Nelerdir?

Çekilişe katılmak isteyenlerin gerekli koşulları ve adımları gerçekleştirmesi gerekir. akıllı telefonunuza PEP uygulamasını indiriniz. Uygulamayı indirdikten sonra üye olunuz ve ardından 200 TL değerinde bir alış veriş yapmanız gerekiyor. Çekilişe katılmak için başka bir şey yapılmasına gerek yoktur. Her 200 TL alış verişiniz size 1 çekiliş hakkı kazandıracaktır. Daha çok alışveriş yaparak, daha fazla çekiliş hakkı elde etme imkanına sahipsiniz. Bu yüzden bu fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz.

Bunun haricinde çekilişe katılmak için ekstra bir koşul gerekmemektedir. Kolaylık ile  herkes çekilişe katılabilir ve birbirinden güzel hediylere sahip olabilir. Ve sadece 18 kişi kazanabilir.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişin son katılım tarihi 13.03.2022 tarihidir. Çekilişe katılmak isteyen kişiler bu tarihe kadar alışveriş yaparak çekiliş hakkı kazanmaya devam edebilir. 13 Mart tarihin kadar mümkün olduğu kadar çekiliş hakkı elde ederek, hediyeleri kazanma olasılığını daha çok arttırabilirsiniz.

Çekiliş Sonuları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş 23.03.2022 tarihinde gerçekleşecektir. Çekiliş sonuçları ise 27.03.2022 tarihinde açıklancaktır. Çekilişe katılan kişilerin bu tarihlerde takipte olması büyük önem içerir. Kazanan kişiler 15 gün içerisinde kimlik bilgilerini gerekli firmaya öndermelidir. Aksi halde kazanan kişiler 15 gün içerisinde herhangi bir dönüş sağlamaz ise asil kazananın hakkı yedek talihliye geçer. Yedek talihli için 15 günlük süreç başlar. Çekilişe katılan kişilerin mutlaka çekilişin açıklanacağı tarihi bilmesi ve kazanan kişilerin kimler olduğunu öğrenmesi gereklidir. Aksi taktirde ayağınıza gelen fırsatı kaçırmış olursunuz.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz