Market Kampanyaları Bülteni

Market kampanyalarını takip etmekten yorulmadınız mı? Bırakın sizin yerinize biz takip edelim. Yeni market kampanyaları ve aktüel kataloglar yayınlandığında sizi anında bilgilendirelim. Üstelik tamamen “ÜCRETSİZ!

Market Bülteni Nasıl İşliyor?

Kampanya Babası olarak istediğiniz marketlerin kampanyalarını sizin için takip ediyoruz. Yeni bir kampanya ve aktüel afiş yayınlandığında sizi istediğiniz bir platformdan anında haberdar ediyoruz.

Tamamen ücretsiz ve şeffaf bir hizmettir. Kesinlikle “spam” içermemektedir.

Sizi bilgilendirmek için 5 farklı seçenek sunuyoruz. Bu seçeneklerden istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

İşte bilgilendirme (bülten aboneliği) seçeneklerimiz:

 1. Mail (E-Posta) Aboneliği: İsterseniz katalogları anında mail yoluyla bize vereceğiniz e-posta adresine iletebiliriz.
 2. WhatsApp Özel Mesaj Aboneliği: İsterseniz katalogları anında bize vereceğiniz numaraya WhatApp üzerinden iletebiliriz. Mesajları kurumsal WhatsApp hesabımızla yapıyoruz ve kesinlikle kampanya harici mesaj almayacaksınız.
 3. Whatsapp Durum Aboneliği: Katalogları kurumsal WhatsApp hesabımızdan WhatsApp durumu olarak yayınlıyoruz. İsterseniz kurumsal hesabımızı kaydederek güncel afişlere WhatsApp durumumuzdan takip edebilirsiniz. Merak etmeyin: Katalog harici paylaşım yapmıyoruz.
 4. Whatsapp Grup Aboneliği: Katalogları, özel olarak oluşturduğumuz WhatsApp gruplarında paylaşıyoruz. İsterseniz bu gruba dahil olarak güncel market kampanyalarından haberdar olabilirsiniz. Gruplarda mesaj yetkisi sadece yöneticide (kurumsal hesabımızda) olup başkası mesaj yazamaz. Dolayısıyla farklı bir mesaja maruz kalmazsınız.
 5. SMS Aboneliği: Güncel market afişlerini anında telefonunuza SMS yani kısa mesaj olarak iletebiliriz. Bunun için telefon numaranızı girmeniz yeterli. Kampanya dışında bir mesaj atmayacağız.

Yukarıdaki abonelikler için ihtiyaç duyduğumuz bilgileri amacının dışında kullanmayacağız. Merak etmeyin kesinlikle spam içermiyoruz ve istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Abonelik Formu

  “Gönder” butonuna tıklayarak formu iletebilirsiniz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yok.

  Eğer yardıma ihtiyacınız varsa 7/24 bize WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Sitemizi inceleyerek en fırsat kampanyalara ulaşabilirsiniz. Bir göz atın derim: kampanyababasi.com