Instagram Çekiliş Sayfaları

Bu yazımızda sizlerle en iyi ve en güvenilir Instagram çekiliş sayfalarını paylaşmakla kalmayıp Instagram’dan hediye kazanmanın püf noktalarına da değineceğiz.

Gün geçtikçe hayatımızda daha büyük yer kaplayan instagram üzerinden ücretsiz bir şekilde çekilişlere katılarak hediyeler kazanmak hepimizin hayali.

Ancak çok fazla bulunan çekiliş sayfalarından hangilerine güveceneğiz? Hangileri bize kazandığımız hediyeyi gönderecek?

Bunların yanı sıra sayfaların hangi kategorilerde hediyeler verdiğinden ve maddi olarak ortalama değerlerinden de bahsedeceğiz.

ÇEKİLİŞ SAYFALARI NASIL HEDİYE DAĞITIYOR ?

Çekiliş sayfaları takip etmenizi istediği kişilerin sponsorlukları sayesinde gelir elde ediyor.

Sponsorlarının reklamını yaparken takipçilerinede hediyeler dağıtarak kitle çekiyor.

GÜVENİLİR INSTAGRAM ÇEKİLİŞ SAYFALARI

Sadece takipçi kasmak amacıyla çekiliş yapıyoruz sayfaların yanı sıra fazlasıyla sponsoru bulunan ve noter huzurunda çekiliş yapan sayfalar mevcut.

Genel olarak çekiliş programları üzerinden işleyen sisteme Covid 19 salgını sebebiyle ilgi arttı.

Mağlum ülke şartları ve ihtiyaçları giderme gereksinimi çekiliş sayflarının sayısını artırmakla beraber maalesef fırsatçılarında sayısının arttırdı.

Aktif bir şekilde çekiliş yapan ve güvenilirliğini kanıtlamış sayflar ;

Çağrı Taner

Aslında bir çekiliş sayfası olmayan ancak zaman zaman yaptığı çekilişler ile çok fazla hediye dağıtan, üstelik bunu NOTER huzurunda yapan ve yaklaşık 15 milyon takipçisi olan en güvenilir çekiliş yapan sayfalardan birisi olarak ön plana çıkıyor.

Kullanıcı Adı: cagritaner

LİNK: https://www.instagram.com/cagritaner/

Büşra’nın Önerisi

En güvenilir ve en çok çekiliş yapan sayfalrdan  biri olan; Büşra Yıldız tarafından yönetilen katılım hacmi oldukça yüksek olmasının yanı sıra 1.8 milyon takipçi sayısıyla sektöre yön verenlerden bir sayfa. Ortalama 1000-2000 TL arasında değere sahip olan ürünleri veya miktarını çekilişlerinde veriyor.

Kullanıcı Adı: busraninonerisi

LİNK: https://www.instagram.com/busraninonerisi/     

Çekiliş Hediyem

Genel olarak 500-1000 TL arasında ürünlerde veya ürünlerin miktarını karşılayacak şekilde çekiliş yapan, Ece Zorlu tarafından yönetilen çekiliş sayfasıdır.

1 Milyon takipçi sayısı olmasına karşın yüksek hacim barındırmamaktadır.

Kullanıcı Adı: cekilishediyem

LİNK: https://www.instagram.com/cekilishediyem/

Minubus

635 bin takipçisi bulunan, yüksek çekiliş potansiyelinin yanı sıra verdiği hediyeler ile dikkat çeken sayfalardan birisi.

Kullanıcı Adı: minubus

LİNK: https://www.instagram.com/minubus/

Çekiliş FM

Kazanmayan kimse kalmayacak sloganıyla yola çıkan ve Minubus sayfasının alt sayfası olan cekılısfm ‘in takipçi sayısına nazaran yüksek hacmi bulunmakta. 323 bin takipçisiyle ortalama 250-500 Tl arası olan çekilişlerini yapmaya devam ediyor.

Kullanıcı Adı: cekilisfm

LİNK: https://www.instagram.com/cekilisfm/

Çekiliş Uçağı

Genel olarak iphone’ nun telefonlarını çekilişlerinde veren, 207 bin takipçisine karşın katılım oranı düşük bir sayfa. Ancak her gün çekiliş yapması kitleyi çekmesine yardımcı oluyor.

Kazananlar canlı yayında açıklanıyor.

Kullanıcı Adı: cekilisucagi

LİNK: https://www.instagram.com/cekilisucagi/

Çekiliş Dostum

Her gün yeni bir çekiliş yapmanın yanı sıra diğerlerinden farklı olarak sınırsız bir şekilde FAKE hesap açılmasına ve sınırsız bir şekilde yorum yapılmasına izin veriyor. Bu nedenle 163 bin takipçisi bulunmasına rağmen ortalama aldığı yorum sayısı 80.000 civarında.

Kullanıcı Adı: cekilisdostum

LİNK: https://www.instagram.com/cekilisdostum/

Çekiliş Yağmuru

18,5 bin takipçiye sahip olmasına karşın yaptığı yüksek miktarlı çekilişleri bulunuyor.Ancak fake hesap açıp normal bir fotoğrafa sahip olması durumunda bu hesabıda çekilişe dahil ediyor.

Kullanıcı Adı: cekilisyagmuruu

LİNK: https://www.instagram.com/cekilisyagmuruu/

Çok fazla çekiliş sayfası var hangi birisini takip edeceğiz ? Siz değerli kullanıcıların en güvenilir çekiliş kampanyalarına en hızlı ve pratik şekilde Kampanyababası instagram Çekiliş Sayfamızdan ulaşabilirsiniz.