TurkNet Öğrenci İndirimli İnternet

0
137
TurkNet Öğrenci

Öğrenciler İçin İnternet TurkNet’te

Hey sen! Evet sen. Öğrenciysen bu yazıyı kaçırma çünkü tam sana göre. Öğrenci demek özgür demektir. Özgürce ve doyasıya internetin tadını çıkarmak demektir. Eğer sen de özgürüm diyorsan işte TurkNet Özgür İletişim tam da sana ve senin gibi öğrencilere göre. Çünkü hem sizlere yönelik özellikler hem de yüksek hızlı internet hizmeti sunar. Kampanyanın detaylarını öğrenmek istiyorsan yazımızı okumaya devam et.

TurkNet Öğrenci İndirimi

Öğrenciyim ve internetsiz yapamıyorum ama internete de çok para vermek istemiyorum diyorsan TurkNet tam sana göre. TurkNet öğrencilerin halinden anladı. Ayda sadece 85TL’ye kota ve taahhüt olmadan internetin olsun istemez misin? Bu güzel fırsatı kaçırmak istemiyorsan işte kampanyanın detayları aşağıda.

TurkNet Logo

Kampanyanın Detayları:

  • Öğrenci iken zaten bir sürü derdin tasan oluyor. Bir de evin interneti başına dert olmasın Taahhüttü, kotasıydı, yüksek faturasıydı derken başın çok ağrır. Bunları düşünmeden arkadaşlarınla doyasıya internetin tadını dizi/film izleyerek çıkartabilirsin. İşte Türkiye’nin en hızlı interneti ile çok iddaalı olan TurkNet tüm bu sorunlara çözüm olmaya geldi.
  • TurkNet ile taahhütsüz internetin tadını çıkarmak çok kolay. 100 Mpbs’e kadar hız garantisiyle internet olanağı sağlıyorlar.
  • Ayda sadece 85TL’ye bu fırsatı kaçırmadan sahip olabilirsin.
  • Kota yok & taahhüt yok. Evet yanlış duymadın. Kota derdi taahhüt bitirme, yenileme gibi dertlerle uğraşma.
  • Ve ilk ay ücretsiz internet imkânı. Bu sayede keyfi ikiye katlarsın. Bunun için senden Gılgamış destanı gibi upuzun maddeler istemiyorlar merak etme:) 1 ay ücretsiz internetin sahibi olmak, en kolay dersten AA almaktan bile daha kolay. Tek yapman gereken TurkNet’ e abone olmak. İşte bu kadar basit. Ee başında söylemiştik sana çok kolay olduğunu.
  • Ben arkadaşlarım olmadan yapamam ve onları da TurkNet’li yapacağım diyorsan hem arkadaşların hem de sen bedava bol bol internet kazanabilirsiniz. TurkNet’e abone olduktan sonra sana özel gelen kodu arkadaşların abone olurken onlarla da paylaşırsan interneti 1 ay daha bedava kullanmış olursunuz. Yani kısacası ne kadar çok arkadaş olursa o kadar çok 1 aylık bedava internet demektir.
  • TurkNet’in bir diğer iddaalı olduğu konun ise; olur da TurkNet’li olmaktan memnun kalmadınız ve hizmetlerini beğenmediniz. TurkNet’li olduğunuz ilk otuz gün içerisinde üyeliğinizi iptal ettiğiniz zaman sizlere para iadesi sunmaktadır.

Turknet 1 Ay Bedava Öğrenci Promosyon Kodu: EDU448VUDUHFSR8

TurkNet tarafından öğrenciler için hazırlanan yüksek hız ve kotasız internet keyfine kolay ulaşabilmen için seninleydik. Artık arkana yaslanarak arkadaşlarınla internetin keyfini çıkarmaya başlayabilirsin. Kampanya Babası’nın diğer kampanya yazılarından ve diğer çekilişlerden de haberdar olmak için sitemize göz atmanı tavsiye ediyoruz. Derslerinizde başarılar. Sağlıkla kalınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz