Andrea Park AVM Çekilişi

0
136

Andera park alışveriş merkezi müşterilerine birbirinden güzel hediyeler kazandırıyor. Andera Park alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 200 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Çekiliş sonucunda faydalı ve kaliteli ürünler kazanma fırsatı sunacak. Çekilişler aynı zamanda güvenli bir şekilde ‘kampanya babası’ sitesinde açıklanacaktır. Sizler de muhteşem hediyelerde yararlanmak istiyorsanız bu çekiliş fırsatını kaçırmamanız gerekmektedir.

Çekiliş sonucunda verilecek hediyeler nelerdir?

Andera park alışveriş merkezi çekilişinde verilecek olan hediyeler şunlardır;

5 kişiye Profilo Buzdolabı

6 kişiye Apple iPhone 11

4 kişiye Remetta Çeyiz Seti

5 kişiye Profilo Ankastre Set

5 kişiye Airfel 12000 BTU inverter Klima

6 kişiye Asus Dizüstü Bilgisayar

5 kişiye Profilo Çamaşır Makinesi

5 kişiye Profilo 127 Ekren Smart LED Televizyon

5 kişiye Profilo Bulaşık Makinesi

10 kişiye Profilo Mikrodalga Fırın

10 kişiye 26 Jant Dağ Bisikleti

10 kişiye Profilo Elektrikli Süpürge

10 kişiye Alcatel 1T Tablet

10 kişiye Arzum Belisa Saç Düzleştirici

10 kişiye Goldmaster Çay Makinesi

10 kişiye Goldmaster Tost Makinesi

10 kişiye Goldmaster Ütü

10 kişiye Braun Silk Epil

10 kişiye Goldmaster Belnder Seti

10 kişiye CVS Saç Kurutma Makinesi verilecektir.

Çekilişe katılım şartları nelerdir?

Andera park alışveriş merkezi hediye çekilişine katılmak için önemli bölümler bulunmaktadır. Alışveriş merkezi içinde bulunan banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekişin son katılım tarihi nedir?

Çekilişin son katılım tarihine dikkat edilmesi gerekir. Çekilişin son katılım tarihi ise 22 mayıs 2022 tarihine kadardır. Saat 23.59’ a kadar çekilişe katılma şansınız vardır. Çekiliş süresi dolduktan sonra başvuru kabul edilmeyecektir.

Çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Andera park alışveriş merkezi çekilişi 30 Mayıs 2022 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 1 Haziran 2022 tarihinde kampanya babası hesabından açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları açıklandığında bildirim almak istiyorsanız Instagram ya da Telegram hesablarını takip edip bilgi alabilirsiniz. Kazanan kişiler sonuçların açıklanmasını takip etmesi gerekmektedir. 15 gün içerisinde kimliklerini çekilişi organize eden firmaya göndermeleri gerekmektedir. Aksi halde hakkı yedek talihliye geçer ve yedek talihli için 15 günlük süre başlar.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz