Lifebox Photopick Çekilişi

0
173

Photopick çekilişi kapsamında, tüm GSM operatörlerinden; iOS veya Android sistemli cihazlarına en güncel Lifebox uygulamasını ücretsiz indiren yeni üye ve/veya mevcut üyeler, Lifebox’a giriş yaptıktan sonra her PhotoPick özelliği kullanımı için 1 çekiliş hakkı kazanmaya hak kazanacaklardır.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

Çekiliş kapsamında verilecek olan hediye ise 1 kişi 237.300,00 TL değerinde FİAT 2021- 500C Dolcevita 1,0 Hybrid 70 HP ve 3 kişi 38.900,00 TL değerinde VESPA PRIMAVERA 50 4T3V 2021 kazanma şansı sağlamaktadır.

Bu özel hediyeyi almak için mutlaka çekilişe katılım sağlayın.

Çekilişe Katılım Şartları Nelerdir?

Çekilişe katılmak isteyenler için birtakım koşullar söz konusudur. Çekilişe katılmak için Türkiye genelinde Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş.’ ye ait Lifebox Uygulaması PhotoPick özelliğinin kullanımını teşvik etmek amacı ile gerçekleştirilmektedir.  iOS ve ya Android sistemli cihazlarına en güncel Lifebox uygulamasını ücretsiz indiren yeni üye ve/veya mevcut üyeler, Lifebox’a giriş yaptıktan sonra her PhotoPick özelliği kullanımı için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya toplamda günlük en fazla 10 kampanya sürecinde maksimum 930 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Lifebox Uygulamasının Standart, Standart ve Premium paketlerinin içeriğine göre PhotoPick özelliği kullanım hakkı değişiklik göstermektedir. Kampanya bireysel ve Kurumsal hat sahipleri için geçerlidir. Lifebox Uygulamasının sadece Standart, Standart+ ve Premium paketleri bulunmaktadır.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişin son katılım tarihi ise 01 Şubat 2022 tarihine kadardır. Saat 23.59’ a kadar çekilişe katılma şansınız vardır. Çekilişe katılmak isteyen kişiler 01 Kasım 2021 saat 00.01 ile 01 Şubat 2022 saat 23.59 arasında başvurabilirler. Çekilişin son katılım tarihine dikkat edilmesi gerekir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin gerçekleşme tarihi 10 Şubat 2022’dir. Bu tarihte çekiliş yapılmasının ardından kazanan talihliler Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Şişli/ İstanbul adresinde saat 11.00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye kazanan talihliler ise 14 Şubat 2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde açıklanacaktır. Çekilişe katılım sağlayan kişilerin bu tarihlere önem vermesi gerekiyor. Kazanan talihliler belli olduktan sona gerekli işlemler kısa bir süre içerisinde başlatılmalıdır.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz