Türknet Davet Kodu

22
4551
TurkNet Arkadaşını Getir

Türknet davet kodu veya diğer bir adıyla TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası ile alakalı internetteki en doğru, şeffaf, detaylı ancak bir o kadar da basit anlatımı olan yazımıza hoş geldiniz.

Bu yazımızda sizlere en güncel Türknet indirim kodu vermekle kalmayıp nasıl kullanacağınızı ve tüm püf noktalarını anlatacağız.

Kodu alıp hemen çıkmak isteyenler için 2024 Temmuz Ayı Güncel Türknet davet kodu (Türknet indirim kodu):

MTP28XH87CJO

Davet Kodunun Kodlanışı (Fonetik Alfabe):

(M) Manisa – (T) Trabzon – (P) Paris – (28) Yirmi Sekiz – (X) İks harfi – (H) Hatay – (87) Seksen Yedi – (C) Ceyhan – (J) Jandarma – (O) Ordu

Davet Koduyla Online Başvuru İçin Tıklayınız 

Yazının tamamını okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Daha sonra mağduriyet yaşamamak için en fazla 5 dk sürecek bu yazıyı mutlaka sonuna kadar okuyun.

İLETİŞİM: Yardıma ihtiyacınız varsa veya kendi kodunuzu bu yazıya ekleyerek internet hakkı kazanmak istiyorsanız aşağıdaki buton ile ücretsiz destek alabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soruda bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

TurkNet Arkadaşını Getir Davet Kodu Kampanyası Nedir?

Türknet arkadaşını getir kampanyası (diğer bir adıyla Türknet davet kodu kampanyası), TurkNet (İletişim Hizmetleri A.Ş.) tarafından bireysel müşterilerine sunulan ve davet etme aracılığıyla karşılıklı birer ay bedava internet kazanma fırsatı veren bir kampanyadır.

TurkNet Müşterisi Değilseniz:

TurkNet’e henüz kayıt olmadıysanız, sitemizdeki referans koduyla beraber TurkNet’e başvurabilir ve 1 ay bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

(En güncel Turknet kod ve bu Türknet referans kodu ile nasıl abone olacağınız yazının devamında mevcuttur.)

mutlu insanlar

TurkNet Müşterisi olduktan sonra da kazanmaya devam edebilirsiniz.

Turknet Müşterisiyseniz:

Eğer TurkNet müşterisiyseniz, “Online İşlemler”den size özel arkadaşını getir davet kodunu bulabilir ve tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Size özel davet koduyla TurkNet’e başvuran her bir arkadaşınız ve siz karşılıklı olarak birer ay bedava internet kullanım hakkı elde etmiş olursunuz.

(Size özel davet kodu ile ücretsiz internet kullanmaya nasıl devam edeceğinizi yazının ilerleyen kısımlarında anlattık!)


Türknet Davet Kodu 2024

Türknet Davet Kodu

TurkNet’li olmak istiyorsunuz ve davet koduna mı ihtiyacınız var? Çok şanslısınız. “MTP28XH87CJO” Türknet davet kodu ile başlatacağınız aboneliklerde 1 ay ücretsiz internet hakı kazanırsınız. Kampanya güncel ve 2024 yılında da devam ediyor. Kampanya ile ilgili tüm detaylar yazının devamında yer alıyor.

MTP28XH87CJO


Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

Kampanya şartlarında yer alan geçerlilik tarihi Şubat ayının son günü yani 29.02.2024 tarihine kadardır. Bu tarihe kadar yapılan başvurularda kullanılabilir.

Dikkat: TurkNet arkadaşını getir davet kodu kampanyası yıllardır devam etmekte olan bir kampanyadır. Ancak kampanya şartlarında geçen son kullanım tarihi her ayın son günü olarak belirlenir. Bir sonraki ay kampanya süresi 1 ay daha uzatılır. Nedeni tam olarak belli değil ancak yıllardır böyledir. Kampanyanın en azından birkaç yıl daha devam edeceği tahmin ediliyor. Dolayısıyla endişe etmeyin. Her ay olduğu gibi tekrar süre uzatılır ve siz de arkadaşlarınızla birlikte kazanmaya devam edebilirsiniz.


Kampanya Şartları Nelerdir?

Kampanyadan sorunsuz bir şekilde faydalanıp bedava internet kazanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var.

1. TurkNet davet kodu paylaşıldıktan sonra her iki tarafın da faturalarını zamanına ödemesi gerekir. (Faturalar genelde ayın ilk on günü içerisinde gelir. Son ödeme tarihi ise aynı ayın son gününden bir hafta önceki iş günüdür.)

Dikkat edin! Türknet davet kodu donanımhaber gibi forum sitelerinden alındığında, kodların faturasının ödenip ödenmediği belli değildir. Faturası ödenmez ya da geç ödenir ise bu haktan her iki taraf da faydalanamaz.

Kampanya Babası’nda yayınlanan Türknet 1 ay bedava kodunun faturaları otomatik ve zamanında ödenmektedir.

2. Arkadaşını getir kampanyası ile bir ay bedava internet kullanımı, her adres için 2 yılda (24 ay) 1 kez  geçerli olur.

Dolayısıyla aynı adreste farklı kişiler adına abonelik açıp sürekli 1 ay bedava internet hakkı kazanamazsınız. Bunun için 24 ay beklemeniz gerekmektedir.

Ancak farklı adreslerde böyle bir sınırlama mevcut değildir.

Ayrıca aynı adreste olmanız sürecinde sadece ilk bedava internet hakkı için “2 yılda 1” sınırlaması mevcuttur. Arkadaşlarınızı davet ederek istediğiniz kadar internet hakkı kazanabilirsiniz.

3. Bu kampanyadan yararlanıp ücretsiz internetini kullanmaya başlayanlar, aboneliklerini iptal etmesi durumunda 2 yıl (24 ay) süresince tekrar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu şart sadece ilk bedava internet hakkı için geçerlidir. Davet ederek arkadaşlarınız üzerinden internet hakkı kazanmanıza mani değildir.

Aboneliğini başlatan kişi üzerine geçerli olduğu için farklı kişilerin üzerine abonelik yaparak ilk bedava internet hakkından da faydalanabilirsiniz.

Arkadaşını Getir Kampanyasında İndirim Süreci

TurkNet Kampanya İndirim Süreci

Arkadaşını getir kampanyasıyla davet eden ve edilen kişi bir değerlendirme sürecine tabi tutulur. Bu süreçte davet edilenin abonelik işlemlerinin başarıyla tamamlanması ve her iki tarafın da faturalarını zamanında ödemesi beklenir.

Bu şartlar yerine geldiğinde olumlu sonuçlanan değerlendirmeye göre her iki taraf da birer ay bedava internet kazanır.

Kazanılan internet haklarının faturaya yansıması ise, kazanılan tarihten sonraki fatura dönemine denk gelir.

Örneğin:

Kişi 20 Ağustos’ta davet edildi (Davet kodunu kullanarak abonelik işlemlerine başladı.) ve 25 Ağustos’ta abonelik işlemleri tamamlandı. Eylül başladığında yeni aboneye 2 adet fatura gelir.

(Biri kısmi fatura yani 25  – 31 Ağustos internet kullanım ücreti. Diğeri ise Eylül ayının faturası çünkü TurkNet ön ödemelidir.)

Yukarıdaki örnekte Eylül ayında faturalarını ödeyen aboneler indirim hakkını kazanmış olur. Ancak bu bir sonraki ay (örnekte Ekim ayı) faturalarına yansır.

Not: Henüz indirim yansımamışken taraflardan biri aboneliğini iptal ederse (veya fesih olursa) indirim hakları iptal olur.

Kazanılan Ücretsiz Aylar Faturaya Nasıl Yansır?

Kazandığınız ücretsiz aylar faturanıza %100 indirim olarak yansır.

Faturanızın detaylarını görüntülediğinzde karşınıza aşağıdaki örnekteki gibi bir sonuç çıkacaktır.

Türknet Davet Kodu Kullanma Rehberi

Henüz TurkNet’li değilseniz türknet davet kodu ile abone olarak 1 ay ücretsiz internet hakkı ile başlayabilirsiniz.

Öncelikle size güncel davet kodunu veriyor, devamında bu kod ile nasıl internet hakkı kazanacağınızı anlatıyoruz.

Turknet davet kodu arayanlar için en güncel kodu paylaşıyoruz. Aşağıdaki türknet referans kodunu kopyalayabilir veya bir yere not edebilirsiniz.

MTP28XH87CJO

Davet Kodunun Kodlanışı (Fonetik Alfabe):

(M) Manisa – (T) Trabzon – (P) Paris – (28) Yirmi Sekiz – (X) İks harfi – (H) Hatay – (87) Seksen Yedi – (C) Ceyhan – (J) Jandarma – (O) Ordu

Türknet Davet Kodu İle 1 Ay Bedava İnternet Nasıl Kazanabilirim?

Türknet davet kodunu aldınız. Peki bu kodu kullanarak nasıl abone olacağız? Merak etmeyin TurkNet’e abone olmak çok basit!

Telefon İle Abone Olacaksanız:

 1. TurkNet hızlı işlem hattını (0850 288 8080) arayın ve abone olmak istediğinizi söyleyin.
 2. Müşteri temsilcisinin kaydınızı yapması için istediği “kişi, adres” vb. bilgilerinizi verin.
 3. Bununla beraber “Arkadaşını Getir Kampanyası“ndan yararlanmak istediğinizi ve sitemizdeki Türknet davet kodunu (Turknet referans kodu) iletin.

İnternet Üzerinden Abone Olacaksanız:

İnternet üzerinden türknet davet kodu ile abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli: KAYIT OL!


TurkNet Davet Kodu ile Arkadaşlarımı Nasıl Davet Ederim?

TurKnet Arkadaşını Getir Davet Kodu

TurkNet’in halihazırda abonesi iseniz arkadaşlarınızı da TurkNet’e çağırarak ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

TurkNet’e davet ettiğiniz her arkadaş için 1 ay ücretsiz internet hakkı kazanabilirsiniz.

Detayları ve tüm püf noktaları sizlerle paylaştık!

Arkadaş Davet Limiti (Katılım Sınırı) Var Mı?

Hayır, yok! Türknet arkadaşını getir kampanyasında katılım sınırı bulunmamakta. Dolayısıyla Türknet referans kodunuzla ne kadar çok arkadaş davet ederseniz o kadar çok ücretsiz internet hakkı kazanmış olursunuz.

Bana Özel Turknet Davet Kodunu Nerede Bulabilirim?

Kendinize özel Türknet davet kodu alma işlemi çok basit. TurkNet online işlemlerden (https://turk.net/online-islemler/) veya mobil uygulamadan “Arkadaşını Getir” bölümüne girerek kendinize özel hazırlanmış Turknet davet kodunuzu bulabilirsiniz. Bu kodu kullanarak arkadaşlarınıza referans olabilirsiniz.

Bu kod ile abone olan herkes sizin referansınız (arkadaşınız) sayılmış olacak ve size internet hakkı kazandıracak.

Püf nokta: TurkNet, içerisinde size özel davet kodu ve linklerin bulunduğu bir davet mektubu hazırlamıştır.  Bu davet metnini ve hazır paylaşım linklerini “Arkadaşını Getir” bölümünde bulabilirsiniz.

Her şey hazır olduğuna göre paylaşmaya başlayabiliriz.

Davet Arkadaşı Bulma Yöntemleri

Artık kendinize ait turknet davet kodu olduğuna göre bu kodu paylaşarak internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Size yol göstermek ve fikir vermek için birkaç yöntemden bahsetmek istiyorum:

1. TurkNet Facebook Sayfası

https://www.facebook.com/turknet adresinden Turknet’in resmi facebook sayfasını takip edebilir ve yorumlara kendi davet kodunuzu bırakabilirsiniz.

2. Twitter Paylaşımları

Kendi twitter hesabınızdan türknet abonelik davet kodu paylaşabilirsiniz. Bunu yaparken TurkNet’in tavsiye ettiği etiketleri de kullanmayı unutmayın: #ArkadaşınıGetir @TurkNetAdsl

3. Forumlarda Paylaşın

Türknet davet kodunuzu Donanımhaber gibi büyük forumlarda düzenli olarak paylaşarak internet hakkı kazanabilirsiniz.

4. Kampanya Babası

Türknet davet kodunuzu Kampanya Babası‘nda paylaşabilirsiniz. Bunun için temel şart faturalarınızın otomatik ödendiğini ispat etmenizdir.

Kendi davet kodunuzu bu yazıda paylaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz: https://kampanyababasi.com/iletisim/

Her ay binden fazla kişinin davet kodunu kullanmak için girdiği bu sitede kendi kodunuzu paylaşma şansı yakalamak için aşağıdakileri yapmanız gerekmekte:

 • Bu yazıya eleştirel bir yorum yapıp sonuna davet kodunuzu bırakabilirsiniz.
 • Sosyal medya hesaplarımızı etiketleyerek yapılan sosyal paylaşımlar.

Bu seçenekler arasından rasgele kişiler seçilip iletişime geçilecektir. Faturaların zamanında ödendiği kanıtlandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ne kadar çok seçeneği yaparsanız şansınız o kadar artar. 

Ayrıca kişisel bir blog sayfanız varsa sitemize vereceğiniz bir link ile de (fatura ödenmesi şartı ile) kesin olarak kodunuzu yayınlama hakkı kazanabilirsiniz.

İndirimleri ve Davet Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Davet kodunuzu kullanan kişileri takip ederek bedava kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Davet durumu:

 • Online İşlemlerden ve Uygulama üzerinden,
 • Kayıtlı mail adresinize ve telefon numaranıza gelen mesajlardan,
 • ve TurkNet Çağrı Merkezinden (0212 703 43 71)

takip edebilirsiniz.

“Arkadaşını Getir” bölümünde arkadaşınıza (davet kodunuzu kullanan kişiye) ait aşağıdaki bilgilere erişme imkanınız var:

 • İsim Soyisim
 • Müşteri numarası
 • E-posta adresi
 • Aktivasyon tarihi
 • İndirim Hakkı Kazanma Tarihi
 • İlk Fatura Tarihi
 • İndirim kazanma durumunuz

Bu bilgilere erişerek arkadaşınızın davet durumunu takip edebilir ve iletişime geçerek nazikçe uyarabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza gelen soruları yorumlarda paylaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

22 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz