Türknet Davet Kodu

22
4203

TurkNet Müşteri Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

et Ücretsiz Modem Veriyor Mu?asırda-paylasin">3. Forumlarda Paylaşınternet-uzerinden-abone-olacaksaniz">İnternet Üzerinden Abone Olacaksanız:src="https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2019/11/turknet-arkadasini-getir-1024x517.jpg" alt="TurkNet Arkadaşını Getir" class="wp-image-27298" srcset="https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2019/11/turknet-arkadasini-getir-1024x517.jpg 1024w, https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2019/11/turknet-arkadasini-getir-300x151.jpg 300w, https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2019/11/turknet-arkadasini-getir-768x388.jpg 768w, https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2019/11/turknet-arkadasini-getir-1536x775.jpg 1536w, https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2019/11/turknet-arkadasini-getir-696x351.jpg 696w, https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2019/11/turknet-arkadasini-getir-1068x539.jpg 1068w, https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2019/11/turknet-arkadasini-getir.jpg 1920w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />

Türknet davet kodu veya diğer bir adıyla TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası ile alakalı internetteki en doğru, şeffaf, detaylı ancak bir o kadar da basit anlatımı olan yazımıza hoş geldiniz.

Bu yazımızda sizlere en güncel Turknet davet kodunu vermekle kalmayıp nasıl kullanacağınızı ve tüm püf noktalarını anlatacağız.

Kodu alıp hemen çıkmak isteyenler için 2022 Ocak Ayı Güncel Türknet davet kodu (Türknet referans kodu):

QWX17JA29OYY

Davet Koduyla Online Başvuru İçin Tıklayınız 

Yazının tamamını okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Daha sonra mağduriyet yaşamamak için en fazla 5 dk sürecek bu yazıyı mutlaka sonuna kadar okuyun.

İLETİŞİM: Yardıma ihtiyacınız varsa veya kendi kodunuzu bu yazıya ekleyerek internet hakkı kazanmak istiyorsanız aşağıdaki buton ile ücretsiz destek alabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soruda bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

TurkNet Arkadaşı

TurkNet Arkadaşını Getir Davet Kodu Kampanyası Nedir?

davet kodu kampanyası), TurkNet (İletişim Hizmetleri A.Ş.) tarafından bireysel müşterilerine sunulan ve davet etme aracılığıyla karşılıklı birer ay bedava internet kazanma fırsatı veren bir kampanyadır.

TurkNet Müşterisi Değilseniz:

TurkNet’e henüz kayıt olmadıysanız, sitemizdeki referans koduyla beraber TurkNet’e başvurabilir ve 1 ay bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

(En güncel Turknet kod ve bu Türknet referans kodu ile nasıl abone olacağınız yazının devamında mevcuttur.)

mutlu insanlar

TurkNet Müşterisi olduktan sonra da kazanmaya devam edebilirsiniz.

Turknet Müşterisiyseniz:

Eğer TurkNet müşterisiyseniz, “Online İşlemler”den size özel arkadaşını getir davet kodunu bulabilir ve tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Size özel davet koduyla TurkNet’e başvuran her bir arkadaşınız ve siz karşılıklı olarak birer ay bedava internet kullanım hakkı elde etmiş olursunuz.

(Size özel davet kodu ile ücretsiz internet kullanmaya nasıl devam edeceğinizi yazının ilerleyen kısımlarında anlattık!)


Türknet Davet Kodu 2022

Türknet Davet KoduTürknet Davet Kodu 2022

ntent/uploads/2021/10/turknet-davet-kodu-300x118.jpg 300w, https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2021/10/turknet-davet-kodu-768x302.jpg 768w, https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2021/10/turknet-davet-kodu-150x59.jpg 150w, https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2021/10/turknet-davet-kodu-696x274.jpg 696w, https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2021/10/turknet-davet-kodu.jpg 800w" sizes="(max-width: 300px) 100vw, 300px" />

TurkNet’li olmak istiyorsunuz ve davet koduna mı ihtiyacınız var? Çok şanslısınız. “QWX17JA29OYY” Türknet davet kodu ile başlatacağınız aboneliklerde 1 ay ücretsiz internet hakı kazanırsınız. Kampanya güncel ve 2022 yılında da devam ediyor. Kampanya ile ilgili tüm detaylar yazının devamında yer alıyor.

QWX17JA29OYY


Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

Kampanya şartlarında yer alan geçerlilik tarihi Aralık ayının son günü yani  30.12.2022 tarihine kadardır. Bu tarihe kadar yapılan başvurularda kullanılabilir.

Dikkat:Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?ir kampanyadır. Ancak kampanya şartlarında geçen son kullanım tarihi her ayın son günü olarak belirlenir. Bir sonraki ay kampanya süresi 1 ay daha uzatılır. Nedeni tam olarak belli değil ancak yıllardır böyledir. Kampanyanın en azından birkaç yıl daha devam edeceği tahmin ediliyor. Dolayısıyla endişe etmeyin. Her ay olduğu gibi tekrar süre uzatılır ve siz de arkadaşlarınızla birlikte kazanmaya devam edebilirsiniz.


Kampanya Şartları Nelerdir?

Kampanyadan sorunsuz bir şekilde faydalanıp bedava internet kazanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var.

1. TurkNet davet kodu paylaşıl

Kampanya Şartları Nelerdir?

i gerekir. (Faturalar genelde ayın ilk on günü içerisinde gelir. Son ödeme tarihi ise aynı ayın son gününden bir hafta önceki iş günüdür.)

Dikkat edin! Türknet davet kodu donanımhaber gibi forum sitelerinden alındığında, kodların faturasının ödenip ödenmediği belli değildir. Faturası ödenmez ya da geç ödenir ise bu haktan her iki taraf da faydalanamaz.

Kampanya Babası’nda yayınlanan Türknet 1 ay bedava kodunun faturaları otomatik ve zamanında ödenmektedir.

2. Arkadaşını getir kampanyası ile bir ay bedava internet kullanımı, her adres için 2 yılda (24 ay) 1 kez  geçerli olur.

Dolayısıyla aynı adreste farklı kişiler adına abonelik açıp sürekli 1 ay bedava internet hakkı kazanamazsınız. Bunun için 24 ay beklemeniz gerekmektedir.

Ancak farklı adreslerde böyle bir sınırlama mevcut değildir.

Ayrıca aynı adreste olmanız sürecinde sadece ilk bedava internet hakkı için “2 yılda 1” sınırlaması mevcuttur. Arkadaşlarınızı davet ederek istediğiniz kadar internet hakkı kazanabilirsiniz.

3. Bu kampanyadan yararlanıp ücretsiz internetini kullanmaya başlayanlar, aboneliklerini iptal etmesi durumunda 2 yıl (24 ay) süresince tekrar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu şart sadece ilk bedava internet hakkı için geçerlidir. Davet ederek arkadaşlarınız üzerinden internet hakkı kazanmanıza mani değildir.

Aboneliğini başlatan kişi üzerine geçerli olduğu için farklı kişilerin üzerine abonelik yaparak ilk bedava internet hakkından da faydalanabilirsiniz.

Arkadaşını Getir Kampanyasında İndirim Süreci

TurkNet Kampanya İndirim Süreci

Arkadaşını getir kampanyasıyla davet eden ve edilen kişi bir değerlendirme sürecine tabi tutulu

Arkadaşını Getir Kampanyasında İndirim Süreci

ını zamanında ödemesi beklenir.

Bu şartlar yerine geldiğinde olumlu sonuçlanan değerlendirmeye göre her iki taraf da birer ay bedava internet kazanır.

Kazanılan internet haklarının faturaya yansıması ise, kazanılan tarihten sonraki fatura dönemine denk gelir.

Örneğin:

Kişi 20 Ağustos’ta davet edildi (Davet kodunu kullanarak abonelik işlemlerine başladı.) ve 25 Ağustos’ta abonelik işlemleri tamamlandı. Eylül başladığında yeni aboneye 2 adet fatura gelir.

(Biri kısmi fatura yani 25  – 31 Ağustos internet kullanım ücreti. Diğeri ise Eylül ayının faturası çünkü TurkNet ön ödemelidir.)

Yukarıdaki örnekte Eylül ayında faturalarını ödeyen aboneler indirim hakkını kazanmış olur. Ancak bu bir sonraki ay (örnekte Ekim ayı) faturalarına yansır.

Not: Henüz indirim yansımamışken taraflardan biri aboneliğini iptal ederse (veya fesih olursa) indirim hakları iptal olur.

Kazanılan Ücretsiz Aylar Faturaya Nasıl Yansır?

Kazandığınız ücretsiz aylar faturanıza %100 indirim olarak yansır.

Faturanızın detaylarını görüntülediğinzde karşınıza aşağıdaki örnekteki gibi bir sonuç çıkacaktır.

Kazanılan Ücretsiz Aylar Faturaya Nasıl Yansır?s://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-15-at-13.51.58-300x114.jpeg 300w, https://kampanyababasi.com/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-15-at-13.51.58-150x57.jpeg 150w" sizes="(max-width: 692px) 100vw, 692px" />

Türknet Davet Kodu Kullanma Rehberi

Henüz TurkNet’li değilseniz türknet davet kodu ile abone olarak 1 ay ücretsiz internet hakkı ile başlayabilirsiniz.

Öncelikle size güncel davet kodunu veriyor, devamında bu kod ile nasıl internet hakkı kazanacağınızı anlatıyoruz.

Turknet davet kodu arayanlar için en güncel kodu paylaşıyoruz. Aşağıdaki türknet referans kodunu kopyalayabilir veya bir yere not edebilirsiniz.

Türknet Davet Kodu Kullanma RehberiX17JA29OYY

Davet Kodunun Kodlanışı (Fonetik Alfabe):

(Q) Q harfi – (W) W harfi – (X) X harfi – (17) On Yedi – (J) Japonya – (A) Adana – (29) Yirmi Dokuz – (O) Ordu – (Y) Yozgat –(Y) Yozgat

Türknet Davet Kodu İle 1 Ay Bedava İnternet Nasıl Kazanabilirim?

Türknet davet kodunu aldınız. Peki bu kodu kullanarak nasıl abone olacağız? Merak etmeyin TurkNet’e abone olmak çok basit!

Telefon İle Abone Olacaksanız:

 1. TurkNet hızlı işlem hattını (0850 288 8080) arayın ve abone olmak istediğinizi söyleyin.
 2. Müşteri temsilcisinin kaydınızı yapması için istediği “kişi, adres” vb. bi

  Türknet Davet Kodu İle 1 Ay Bedava İnternet Nasıl Kazanabilirim?

  sitemizdeki Türknet davet kodunu (Turknet referans kodu) iletin.
Telefon İle Abone Olacaksanız:ksanız:

İnternet üzerinden türknet davet kodu ile abone olmak için şu linke tıklamanız yeterli: KAYIT OL!


TurkNet Davet Kodu ile Arkadaşlarımı Nasıl Davet Ederim?

TurKnet Arkadaşını Getir Davet Kodu
TurkNet Davet Kodu ile Arkadaşlarımı Nasıl Davet Ederim?ternet kullanabilirsiniz.

TurkNet’e davet ettiğiniz her arkadaş için 1 ay ücretsiz internet hakkı kazanabilirsiniz.

Detayları ve tüm püf noktaları sizlerle paylaştık!

Arkadaş Davet Limiti (Katılım Sınırı) Var Mı?

Hayır, yok! Türknet arkadaşını getir kampanyasında katılım sınırı bulunmamakta. Dolayısıyla Türknet referans kodunuzla ne kadar çok arkadaş davet ederseniz o kadar çok ücretsiz internet hakkı kazanmış olursunuz.

Bana Özel Turknet Davet Kodunu Nerede Bulabilirim?

Kendinize özel Türknet davet kodu alma işlemi çok basit. TurkNet online işlemlerden (https://turk.net/online-islemler/) veya mobil uygul

Arkadaş Davet Limiti (Katılım Sınırı) Var Mı?

t kodunuzu bulabilirsiniz. Bu kodu kullanarak arkadaşlarınıza referans olabilirsiniz.

Bu kod ile abone olan herkes sizin referansınız (arkadaşınız) sayılmış olacak ve size in

Bana Özel Turknet Davet Kodunu Nerede Bulabilirim?

erin bulunduğu bir davet mektubu hazırlamıştır.  Bu davet metnini ve hazır paylaşım linklerini “Arkadaşını Getir” bölümünde bulabilirsiniz.

Her şey hazır olduğuna göre paylaşmaya başlayabiliriz.

Davet Arkadaşı Bulma Yöntemleri

Artık kendinize ait turknet davet kodu olduğuna göre bu kodu paylaşarak internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Size yol göstermek ve fikir vermek için birkaç yöntemden bahsetmek istiyorum:

1. TurkNet Facebook Sayfası

https://www.facebook.com/turknet adresinden Turknet’in resmi facebook sayfasını takip edebilir ve yorumlara kendi davet kodunuzu bırakabilirsiniz.

2. Twitter Paylaşımları

Kendi twitter hesabınızdan türknet abonelik davet kodu paylaşabilirsiniz. Bunu yaparken TurkNet’in tavsiye ettiği etiketleri de kullanmayı unutmayın: #

Davet Arkadaşı Bulma Yöntemleri

rumlarda Paylaşın

Türknet davet kodunuzu Donanımhaber gibi büyük forumlarda düzenli olarak paylaşarak internet hakkı kazanabilirsiniz.

1. TurkNet Facebook Sayfasıodunuzu Kampanya Babası‘nda paylaşabilirsiniz. Bunun için temel şart faturalarınızın otomatik ödendiğin

2. Twitter Paylaşımları

u yazıda paylaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz: https://kampanyababasi.com/iletisim/

Her ay binden fazla kişinin davet kodunu kullanmak için girdiği bu sitede kendi kodunuzu paylaşma şansı yakalamak için aşağıdakileri yapmanız gerekmekte:

 • Bu yazıya eleştirel bir yorum yapıp sonuna davet kodunuzu bırakabilirsiniz.
 • Sosyal medya hesaplarımızı etiketleyerek yapılan sosyal paylaşımlar.

Bu seçenekler arasından rasgele kişiler seçilip iletişime geçilecektir. Faturaların zamanında ödendiği kanıtlandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır.

Ne kadar çok seçeneği yaparsanız şansınız o kadar artar. 

Ayrıca kişisel bir blog sayfanız varsa sitemize vereceğiniz bir link ile de (fatura ödenmesi şartı ile) kesin olarak kodunuzu yayınlama hakkı kazanabilirsiniz.

İndirimleri ve Davet Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Davet kodunuzu kullanan kişileri takip ederek bedava kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Davet durumu:

 • Online İşlemlerden ve Uygulama üzerinden,
 • Kayıtlı mail adresinize ve telefon numaranıza gelen mesajlardan,
 • ve TurkNet Çağrı Merkezinden (0212 703 43 71)

takip edebilirsiniz.

“Arkadaşını Getir” bölümünde arkadaşınıza (davet kodunuzu kullanan kişiye) ait aşağıdaki bilgilere erişme imkanınız var:

 • İsim Soyisim
 • Müşteri numarası
 • E-posta adresi
 • Aktivasyon tarihi
 • İndirim Hakkı Kazanma Tarihi
 • İlk Fatura Tarihi
 • İndirimleri ve Davet Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

  /strong> ve iletişime geçerek nazikçe uyarabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  TurkNet İnternet Kaç Günde Bağlanıyor?

  Eğer abonelik yaptıracağınız adreste yeni hat oluşturulacaksa ortalama 5 gün içerisinde, mevcut aboneliğinizi TurkNet’e taşıyacaksanız ortalama 4 gün içerisinde internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunlar ortalama istatistikler olup adresten adrese değişiklik gösterebilmektedir.

  TurkNet’i Kaç Kişi Kullanıyor?

  2021 yılının Haziran verilerine göre sadece Arkadaşını Getir Kampanyası ile abone olan 299.526 kişi var. 2022 yılına ait

  Sıkça Sorulan Sorular

  esi olduğunu biliyoruz.

  TurkNet İnternet Kaç Günde Bağlanıyor?class="rank-math-answer ">

  Bazı altyapılarda TurkNet, müşterilerine ücretsiz modem veriyor. Bunun için altyapınızın TurkNet Fiber interneti desteklemesi lazım. Ücretsiz aldığınız Fiber Modem, “Emanet Modem” mantığıyla çalışıyor. Dolayısıyla bir zarar görmemesine dikkat edin.

  TurkNet’i Kaç Kişi Kullanıyor?

  /h3>

  Eğer TurkNet’in telefon hizmetini de kullanıyorsanız telefon numaranız ile abone numaranız aynı olur. Telefon hizmeti kullanmayan aboneler, numarasını faturasından, online işlemlerden veya müşteri hizmetlerinden öğrenebilirler.

  TurkNet Kurulum Ücreti Var mı?

  Diğer servis sağlayıcılarda olduğu gibi Türknet de kurulum ücreti alıyor. Kurulum ücreti 3 ayın faturasına eşit miktarda yansıtılıyor. Kart kullanarak başlatılan aboneliğin kurulum ücreti toplam 75₺, kartsız ise 108₺ olarak belirlenmiştir.

  TurkNet Şirketi kime ait?

  Mehmet Çelebiler, Türknet’in sahibi olmakla birlikte 3 oğluyla beraber Turk Net yönetim kurulunda yer alıyor. Cem Çelebiler de şirketin genel müdürüdür.

  TurkNet Abonelik Davet Kodu Ne İşe Yarar?

  TurkNet abonelik davet kodu ve türknet davet kodu aynıdır. Dolayısıyla bu kod sayesinde kodu kullanan da, abonelik sahibi de birer ay be

  TurkNet Kurulum Ücreti Var mı?

  n-1643386777021" class="rank-math-list-item">

  TurkNet Müşteri Hizmetleri Saat Kaça Kadar Açık?

  Türk Net müşteri hizmetleri haftanın her günü 24 saat boyunca online. İsterseniz Online İşlemler üzerinden isterseniz 0850 288 80 80 numarasından ulaşabilirsiniz.

  TurkNet Şirketi kime ait?

  list-item">

  TurkNet Hangi Operatörü Kullanıyor?

  Türknet kendi altyapısının bulunduğu yerler haricinde Türk Telekom’un altyapısını kullanıyor. Kendi altyapı bölgesini gün

  TurkNet Abonelik Davet Kodu Ne İşe Yarar?

  e kaliteli internetle buluşturuyor.

  Türknet ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

  Türknet ile iletişime en sağlıklı olarak online iş

  TurkNet Müşteri Hizmetleri Saat Kaça Kadar Açık?

  ilir ve hızlıca çözülür. Telefon üzerinden iletişime geçmek isterseniz 0850 288 80 81 – 0850 288 80 80 numaralarını kullanabilirsiniz.

  Aklınıza gelen soruları yorumlarda paylaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek isterseniz size yar

  TurkNet Hangi Operatörü Kullanıyor?

  lock-buttons">

Türknet ile Nasıl İletişime Geçebilirim?

22 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz