İninal Davet Kodu 2023

16
4599

ininal davet kodu:

ininal Kartı Arkadaşını Getir Kampanyası Güncel Davet Kodu:

ad866249

ininal logo

İninal Davet Kodu/Arkadaşını Getir Kampanyası Nedir?

İninal davet kodu ya da arkadaşını getir kampanyası olarak bilinen söz konusu kampanya son zamanlarda adını sık sık duyduğumuz kampanyalar arasında yer alıyor.

İninal davet kodu ya da arkadaşını getir kampanyasından bahsetmeden önce ininal kart ile ilgili kısaca bilgi vermek gerekmektedir.

Çünkü söz konusu davet kodu ya da kampanyanın ininal kart ile doğrudan ilgisi vardır.

İninal davet kodu ile ilgili bilgi almak isteyen kişiler aynı zamanda ininal kart nedir? İninal kart nasıl kullanılır gibi sorular sormaktadır.

Gelin hep birlikte ininal davet kodu ve arkadaşını getir kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere girmeden önce ininal kartı bir inceleyelim.

Direkt kayıt olmak isteyen arkadaşlar yukardan kodumuzu kopyalayıp ardından alltaki linkten kayıt olabilirler.

İninal Kart kayıt linki: https://www.ininal.com/onis/register

İninal Kart Nedir?

İninal kart, en temel anlamı ve tanımı ile kullanıma hazır ve her yerde geçerliliği bulunan bir alışveriş kartıdır. İninal karta yüklenen para ile alışveriş sırasında harcama yapabilirsiniz.

İninal karta sahip olmak isteyen kişilerin 12 yaşın üzerinde olması yeterlidir. Banka ve kredi kartlarının geçtiği hemen her yerde rahatlıkla tercih edilebilen ininal kart, son derece güvenli bir kart türüdür.

İninal kartlar hem internet ortamında hem de fiziki mağazalarda kullanılabilmektedir.

İninal kartın kullanıcılarına sağladığı en önemli fayda; IOS ve Android uygulamaları sırasında kart bakiyesi, ücretsiz sanal ininal kart oluşturma ve hesap hareketleri gibi özelliklerinin bulunmasıdır.

Bu sayede ininal kart, tıpkı bir kredi kartı ve banka kartı gibi kullanılabilmektedir.

İninal Kart ile İninal Davet Kodu İlişkisi

İninal kart ile ininal davet kodunun doğrudan bir ilişkisi olduğunu ifade edebilmek mümkündür. Son zamanlarda pek çok faydasını gördüğümüz ininal davet kodunun ininal kart olmadan alınabilmesi pek mümkün değildir.

Bu doğrultuda ininal kart ile ininal davet kodunun birbirinden ayrılmayan bir ikili olduğundan bahsedebilmek mümkündür.

Peki, ininal davet kodu nedir? Nasıl uygulanır? Ne işe yarar? Gelin hep birlikte bu sorulara cevap bulalım.

İninal Davet Kodu Nedir?

Uzun zamandır sık sık talep gören ve pek çok kişi tarafından sevilen ininal kart şimdi de kullanıcıları için eşsiz bir deneyim sunmak adına ininal davet kodunu oluşturdu.

İninal cüzdan olarak da adlandırılan ininal davet kodu ile cüzdanınızın içerisinde bulunan parayı arttırabilmeniz mümkün. Hem de arkadaşlarınızı davet ederek!

Özellikle mobil oyunlarda arkadaşını davet et puan kazan, arkadaşını davet et can kazan gibi davet etmeyi teşvik edici yönlendirmeler bulunmaktadır.

İninal cüzdan da bu doğrultuda hem uygulamanın daha fazla kişi tarafından benimsenmesini sağlamak hem de ininal cüzdan kullanıcılarının çok daha fazla para ve puan kazanmasını sağlamak amacı ile arkadaşını getir kampanyasını geliştirmiştir.

Uzun bir süredir, arkadaşlarını ininal karta davet eden kişileri ödüllendirmeyi düşünen ininal kart söz konusu arkadaşını getir kampanyası ile artık para ödülü veriyor.

Arkadaşını getir kampanyası doğrultusunda ininal cüzdan uygulamasına arkadaşlarını yönlendirebilen kişiler 7 TL kazanıyor. Davet edilen ve ininal cüzdana üye olan arkadaşlarda 7 TL kazanıyor.

Ancak söz konusu ödüllerin kazanılabilmesi için davet edilen kişinin hesabını ona gönderilen kod ile açması ve daha sonra da kartını kişileştirmesi gerekmektedir.

İninal Davet Kodu Nereye Yazılır?

İninal davet kodu ve nasıl kullanılacağını aşağıdaki videoda detaylı bir şekilde anlattık.

İninal Davet Kodu ile Nasıl Para Kazanılır?

İninal davet kodu ile para kazanılabilmesi için kişinin bir arkadaşını davet etmesi ve bu arkadaşın ise ininal davet kodu ile ininal cüzdana üye olması ve hesabın kişileştirmesi gerekmektedir. Bu doğrultuda ininal arkadaşını getir kampanyası ile ilgili detayları aşağıdaki gibi açıklayabiliriz.

Android ve IOS uygulama marketlerinde bulunan ininal cüzdan uygulaması üzerinde yer alan ‘Diğer’ menüsüne tıklamanız gerekiyor. Daha sonra ise söz konusu menünün alt kategorisinde yer alan ‘Arkadaşını Getir’ bölümüne tıklanarak size ve arkadaşınıza özel olan kodu almalısınız.

İninal cüzdan uygulamasına davet etmek istediğiniz arkadaşınıza bu kodu göndererek kayıt olmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemi çok daha hızlı gerçekleştirmek için kodun yanında bulunan paylaş butonuna tıklayarak kodu; sms, whatsapp, facebook gibi uygulamalardan arkadaşınıza direkt gönderebilirsiniz.

Arkadaşınız söz konusu kod ile ininal cüzdan uygulamasını indirip üye olduktan sonra hem siz hem de davet ettiğiniz arkadaşınıza ödül yüklenmektedir. Ancak burada en önemli nokta ininal cüzdan uygulamasının kişiselleştirilmiş olmasıdır. Kişiselleştirilmeyen hesaplara herhangi bir ödül tanımlanmamaktadır.

Bu doğrultuda ininal davet kodu ile ödül kazanabilmek için ininal kartın nasıl kişiselleştirileceğine de kısaca değinmek gerekir. Peki, ininal kart nasıl kişiselleştirilir?

Arkadaşını Getir Kampanyası için İninal Kart Nasıl Kişiselleştirilir?

Arkadaşınızdan ininal kart davet kodu aldınız ve ininal cüzdana üye olarak siz de hediye paraları kazanmak mı istiyorsunuz? O halde aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

1.Arkadaşınızdan bir davet kodu aldığınızda kodu kullanarak ‘Yeni Hesap’ açmalısınız. Karşınıza çıkan sayfada yer alan kişisel bilgileri doğru bir şekilde doldurmalısınız.

İninal kayıt linki: https://onis.ininal.com/register

2.Bu işlemin ardından cep telefonunuza doğrulama kodu gelecektir. Bu kodu uygulamaya girdikten sonra kişiselleştirme adımına geçeceksiniz. İninal kartı kişiselleştirme aşamasında yeni sahip olduğunuz ininal kartın ön yüzünde bulunan kart numarası, son kullanma tarihi ve kartın arka yüzünde bulunan CVC kodu istenecektir. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamladıktan sonra ininal kartınızı kişiselleştirmiş olacaksınız. Daha sonra hesabınıza yüklenen ödül paraları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Arkadaşını Getir Kampanyasının Ödülleri Nasıl Kullanılır?

İninal davet kodu ya da arkadaşını getir kampanyası olarak bilinen söz konusu kampanya ile ilgili tüm detayları sizinle paylaştık. Şimdi ise konunun en can alıcı noktasına geldik. Bu nokta arkadaşını getir kampanyasından kazandığınız ödülleri nasıl kullanacağınız ile ilgili. Peki, arkadaşını getir kampanyasından kazandığınız ödülleri nasıl kullanabilirsiniz?

Arkadaşını getir kampanyasından hem davet eden kişinin hem de davet edilen kişinin ödül kazanacağını ifade etmiştik. Bu doğrultuda iki taraf da kazandığı ödülü ininal uygulamasının ‘Diğer’ sekmesinde yer alan ‘Arkadaşını Getir’ butonuna tıklayarak ulaşabilmektedir. Bu sayfada ulaştığınız ödüllerinizi dilediğiniz zaman ininal kartınıza yükleyebilirsiniz. Daha sonra ise ininal kartınız da tıpkı normal bir para gibi biriken ödüllerinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İninal davet kodu ödülleriniz ile hem internetten hem de fiziki mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. İninal kullanıcıları, arkadaşınızı getir kampanyasından ayda 5 kere faydalanabilmektedir. Bir ay içerisinde arkadaşınızı davet ederek 5 kereden fazla ödül kazanamazsınız.

İninal Kartı Nerden Temin Edebiliriz?

İninal Kartınızı D&R, Şok Market, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve bir çok anlaşmalı satış noktasından alabilirsiniz.

Aynı şekilde İninal Kartın kapına kadar gelmesini istiyorsan, n11, HepsiBurada ve diğer anlaşmalı online alışveriş sitelerinden siparişini verebilirsin.

Yardıma ihtiyanız varsa Kampanya Babası’yla iletişime geçebilirsiniz: https://kampanyababasi.com/iletisim/

İninal kartın genel işleyişinden ve arkadaşınız getir kampanyasından detaylı bir şekilde bahsettik. Siz de hem ininal kartın faydalarından hem de ininal davet kodu ödülünden faydalanmak istiyorsanız acele edin!

Daha fazla arkadaşını getir kampanyası için; https://kampanyababasi.com/arkadasini-getir-kampanyalari/

16 YORUM

    • Merhaba Mustafa Bey,
      Kayıt esnasında 5₺ kazanmak için davet kodu arıyorsanız en güncel davet kodunu yazımızda bulabilirsiniz. Eğer kendi davet kodunuzu soruyorsanız mobil uygulama üzerinden, online işlemlerden veya müşteri hizmetlerinden bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz