Avantajix Arkadaşını Getir Kampanyası

0
174

Avantajix arkadaşını getir, birlikte kazanın sloganıyla başlatmış olduğu arkadaşını getir kampanyası düzenliyor.
Öncelikle Avantajix nedir ? Avantajix üzerinden nasıl para kazanılır ? sorularını cevaplayalım.

Avantajix Nedir?

Avantajix cashback yani geri ödemeli alışveriş olarak bilinen uygulamalardan bir tanesidir. Birçok büyük markayla anlaşması bulunan firma site yönlendirmesi üzerinden alışveriş yapmanız durumunda firmaya göre değişkenlik gösteren oranlarda kullanıcılarına girdiği kart bilgileri doğrultusunda geri ödeme gerçekleştiriyor.

Avantajix Sistem Nasıl Çalışıyor ?

Öncelikle olarak yapmanız gereken siteye üye olmanız korkmayın üyelik tamamen ücretsiz.

Avantajix’ten Nasıl Para Kazanabiliriz ?

Bir cashback sitesi olan avantajixte harcama yaptıkça geri ödenen miktar tutarınca gelir elde edebilirsiniz.
Ayrıca arkadaşını getir, birlikte kazan uygulaması sayesinde de gelir elde edebilirsiniz. Arkadaşını getir kampanyası ile alakalı detaylı bilgiyi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Avantajix “Arkadaşını Getir, Birlikte Kazanalım” nedir ?

Avantajix yukarıda da belirttiğimiz üzere bir cashback sistemidir. Kendi sloganıyla avantajların dünyası.

İşleyiş gayet basit. Avantajix’in anasayfasına girdiğinizde ana sayfada bulunan “Arkadaşını Öner” bağlantısına tıkladığınızda sizi yeni bir sayfaya yönlendirir. Bu sayfaya arkadaşınızın e-posta adresini girmeniz gerekmektedir. Doğrudan siz davet etmiyorsunuz firma direkt olarak kendisi davet ediyor.

Arkadaşınız firma tarafından gönderilen e-posta aracılığıyla üye olur ve harcama yaparsa arkadaşınızdan yıllık aidat olarak alınan 10₺‘nin yarısını size ödüyor.

Eğer Kayıt Olmadıysanız Aşağıdaki Linkten Kayıt Olabilirsiniz 🙂

https://www.avantajix.com/uye.aspx?b=cabbfk

Siz mi para veriyorsunuz arkadaşımız mı ?

Firma bu konuyu kesinlikle reddediyor. Arkadaşınız ister sizin davet etmenizle gelsin ister internet üzerinden bulmuş olsun firma her türlü 10₺ yıllık aidatını alıyor. Eğer arkadaşınız sizin davetinizle gelirse hem sizin sayenizde Avantajix’i bulmuş oluyor hem de siz 5₺ kazanmış oluyorsunuz.

Sonuç olarak bu para sizden değil firmadan tahsil edilen bir ücrettir.

Avantajix’e arkadaş davet etmemde bir sınır var mı ?

Bir arkadaşınızı çağırır da diğerini çağırmazsanız diğer arkadaşınıza ayıp olur. Bu nedenle Avantajix ne kadar arkadaşınız varsa davet edin kimseyle aranız bozulmasın istiyor 🙂

Arkadaşımı davet ettikten sonra en geç ne zaman kodu kullanabilir ?

Maksimum 6 ay içerisinde kodu kullanması gerekiyor aksi halde kodu kullanmayan arkadaşınız arkadaş listenizden çıkartılır.

Avantajix’e 5 milyon arkadaşımı davet edip 25 milyon ₺ kazanabilir miyim ?

Eğer bu kadar geniş bir çevreniz olduğu için sizi tebrik ederiz. Tabi izinli e-posta ağınızda bu kadar kişi kaldırıyorsa davet edebilirsiniz.

Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli husus mail attığınız kişilerin atılan mailleri rahatsız edici, spam vb. içerik olarak görmemesi. Marka adını bu nedenle kötüye çıkarmak davet eden kişi açısından pek iyi neticeler doğurmayacaktır.

Aklınıza takılan soru olursa aşağıdaki butondan bize ulaşabilirisiniz.

Avatajix kampanya yazımızın sonuna geldik. Eğer sizde alıveriş yaparken tasarruf etmek ve davet ettiğiniz arkadaşınız kadar para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki linkten hemen kayıt olabilirsiniz.

https://www.avantajix.com/uye.aspx?b=cabbfk

Daha fazla arkadaşını getir kampanyasından faydalanmak için bu linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

https://kampanyababasi.com/arkadasini-getir-kampanyalari/

Sınırsız ve Taahhatsüz ev interneti sahibi olup aynı zamanda arkadaşlarınızı davet ederek ücretsiz 1 aylık internet kazanmak için bu yazımıza bakabilirsiniz; https://kampanyababasi.com/turknet-arkadasini-getir-kampanyasi/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz