Sigortam.net Çekilişi

0
185

Sigortam.net hediye çekilişinde belirtilen linke tıklayıp çekilişe katılma hakkı kazabilirsiniz. Linke tıkladığınız zaman karşınıza çıkan formu doldurduğunuz zaman hediye kazanma fırsatı yakalamış bulunuyorsunuz. Çekiliş formunu her gün doldurarak 1 çekiliş hakkı, sigorta poliçesi teklifi alarak 1 çekiliş hakkı, sigorta yaptırıp ödeyeceğiniz her 50 lira için 1 çekiliş hakkı kazana bilirsiniz. Araç kasko, araç trafik sigortası, sağlık, konut, deprem ve cep telefonu sigortaları için teklif alarak ya da sigorta başlatarak kampanyaya katılabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda verilecek hediyeler nelerdir?

Sigortam.net hediye çekilişinde belirtilen işlemleri yaptıktan sonra kazanabileceğiniz hediyeler; iki kişiye Apple iPhone 13 128 GB (11 bin 999 lira değerinde), dört kişiye Apple iPad mini, altı kişiye Apple Watch SE akıllı saat, on kişiye Apple Airpods Kulaklık ve Şarj Kutusu hediye edilecektir.

Çekilişe katılım şartları nelerdir?

Sigortam.net hediye çekilişine katılmak için öncelikle 18 yaşın üstünde olunması gerekiyor. Aynı zamanda çekilişe katılmak için bir ücret gerekmemektedir.  Sigortam.net hediye çekilişi için poliçe satın almanıza gerek yoktur. Çekiliş formunu doldurulduktan sonra bilgiler yetkili programlar aracılığıyla denetlenecektir.

Çekilişin son katılım tarihi ne zamandır?

Sigortam.net çekilişinden yararlana bilmek için son katılma tarihine dikkat edilmesi gerekmektedir. Çekilişin son katılma tarihi ise 31 Aralık 2021 olmak üzere belirlenmiştir. Sigortam.net çekilişine katılmak için Saat 23.59’ a kadar çekilişe katılma şansınız vardır.

Çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?

Sigortam.net çekilişi 21 Ocak 2022 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 25 Ocak 2022 tarihinde kampanya babası hesabından açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları açıklandığında bildirim almak istiyorsanız Instagram  hesablarını takip edebilir ve güncel bilgiler alabilirsiniz. Kazanan kişiler sonuçların açıklanmasının ardından 15 gün içerisinde kimliklerini çekilişi organize eden firmaya göndermeleri gerekmektedir. Aksi halde hakkı yedek talihliye geçer ve yedek talihli için 15 günlük süre başlar. 15 gün süre için de ulaşmaları çekilişten verimli sonuçlar almaları için önem taşımaktadır.

Çekilişler ve çekiliş sonuçları Youtube kanalından takip edebilirsiniz. Gelecek günlerde olacak çekilişlerden de kısa sürede bilgilenmenizi sağlayabilir.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz