Paycell Sonbahar Çekilişi

0
119

Paycell Galaxy Z Flip3 sonbahar çekilişi kapsamında birbirinden güzel hediyeler talihlilerini bekliyor. Çekilişe katılarak 18 talihliden biri de sizler olabilirsiniz. Çekilişe katılım sağlamak istediğinizde bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

Çekiliş sonucunda 18 talihli hediyelerine kavuşacaktır. Çekiliş sonucunda verilecek hediyeler şu şekildedir:

  • 3 kişiye Samsung Galaxy Z Flip3 siyah renk, piyasa değeri ise 999.00 TL olmaktadır.
  • 5 kişiye Samsung Galaxy Watch 3 41 mm gümüş renk, piyasa değeri 2.499.00 TL.
  • 10 kişiye Samsung Galaxy Buds Live, piyasa değeri ise 1.399.00 TL olmaktadır.

Bu birbirinden güzel hediyelere çekilişe katılarak sahip olabilirsiniz.

Çekilişe Katılım Koşulları Nelerdir?

Çekilşe katılım sağlayacak kişiler için gereken birkaç koşul olmakla birlikte oldukça kolay koşullardır. Paycell uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, üye olabilirsiniz. Ardından ise çekiliş formunu doldur sayfasından gerekli bilgileri girerek çekilişe katılabilirsiniz. Uygulama aracılığı ile ödeme yaptığınız taktirde ise bir adet çekiliş hakkına sahip olacaksınız. Şansınızı daha çok arttırmak için daha çok paket veya TL yükleyebilir, para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekiliş son katılım tarihi tam olarak 21 Kasım 2021 tarihidir. Saat 23.59 a kadar başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çekilişin son katılım tarihi sonrasında yapılan başvurular geçersiz sayılmaktadır. Bu yüzden çekiliş katıldığınız tarihe dikkat etmelisiniz.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş sonuçlarının açıklanacağı tarih herkes tarafından merak edilmekte ve beklenmektedir. Bu doğrultuda hemen çekilişin açıklanacağı tarihi belirtelim.  Öncelikle çekiliş sonuçları kampanya babası sayfamızda yayınlanacaktır. Çekiliş 06 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşecektir. Kazanan talihlilerin açıklanacağı tarih ise 08 Kasım 2021 tarihinde olacaktır. Bu tarihte kazanalar duyurulacak ve talihliler hediyelerine kavuşacaktır. Kazanan kişiler Takvim Gazetesinde duyurulacaktır.

Eğer merak ediyorsanız gazetenin o gün çıkan basımından çekilişi kazanan kişileri öğrenebilirsiniz. Çekilişi kazanan ilgili kişilerin verilen süre doğrultusunda bilgileri ile birlikte kazandığı hediyeyi alması gerekmektedir. Çekiliş sonuçlarını mutlaka takip etmeli ve kazandığınızı veya kazanmadığınızı öğrenmelisiniz. Aksi taktirde kazandığınız ürünleri, geri bildirim süresi geçtiği için alamayabilirsiniz. Bu konuda dikkat edilmesinde büyük fayda var.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz