Bizim Toptan İphone 13 Çekilişi

0
124

Dijital ticaret kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş sonucunda talihli kişiler hediyeleri ile buluşacaktır. Çekilişe katılım sağlamak ve hediyelere sahip olmak oldukça basittir. Yapılması gereken her şeyi ve gerekli tüm bilgileri bu yazıda bulabilirsiniz.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

Çekiliş sonucunda 25 kişi büyük hediyelere sahip olacaktır. Verilecek olan hediyeler:

  • 5 kişiye İphone 13
  • 10 kişiye Dyson V10 Dikey Şarjlı süpürge
  • 10 kişiye 1.000 TL değerinde Bizim Toptan Nakliye Çeki verilecektir.

Birbirinden güzel ve değerli hediyelere sahip olmak için tek yapılması gereken çekilişe katılmaktır.

Çekilişe Katılım Şartları Neler?

Çekiliş kapsamında belirtilen tarihlerde çekilişe katılmak önemlidir. ilk katılım şartı kampanya süresince çekilişe katılım sağlamaktır. www.bizimtoptan.com.tr üzerinden 250 TL ve üzerinde alışveriş yapılması gerekmektedir. Her 250 TL alışverişte 1 adet çekiliş hakkı kazanılmaktadır. Yine aynı tarihler içerisinde Bizim Toptan uygulamasından yapılacak olan 250 TL alışverişlerde 3 adet çekiliş hakkı elde edilmektedir. Ne kadar çok alışveriş yapılırsa büyük ödüllere o kadar yaklaşılmış olur. Hem mobil uygulamadan hemde web sitesinden başvurarak daha fazla çekiliş hakkı elde edilebilir.

Bu koşulları sağlayan herkesin kampanyaya katılım sağlaması olanağı vardır. Üstelik kampanyaya katılım hakkı bir kez ile sınırlandırılmaz. Kişiler her 250 TL ve katlarında alışveriş yaptığı taktirde, yaptığı alışveriş kadar çekiliş hakkı kazanabilmektedir. Kampanya katılım sağlanması için herhangi bir farklı koşul yoktur. Yukarıdaki koşullara sahip olan herkes, verilen hediyelerede sahip olma fırsatı ve şansı mevcuttur.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

15.10.2021 ve 31.11.2021 tarihleri arasında kampanyaya katılım sağlanabilir. Başvurmak için en son tarih 31 Kasım’dır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçerli sayılmayacaktır. Ve hediye verilmeyecektir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş 14.12.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir. Bu tarihte kazanan talihliler açıklanacak ve hediyeler sahiplerini bulacaktır. Sonuçlar kampanyababası.com adresinde yayınlanacaktır. Takipte kalarak talihlilerin kim olduğunu öğrenebilir ve kazanan talihli siz iseniz hediyelerinizi  alabilirsiniz. Belirtilen tarihler arasında kişiler gelerek hediyelerini alabilir. Talihlinin gelmemesi durumunda hediye hakkı yedek talihliye geçmektedir.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz