Hopi Nedir?

Hopi Nedir?

Hopi, alışverişlerinizde yaptığınız harcamaların bir kısmını paracık olarak geri kazandıran, müşterilerine özel ve tercihlerine göre kişiselleştirilmiş kampanyalar sunan bir alışveriş uygulamasıdır.

Sizin ihtiyaçlarınızı bilir ve alışveriş zevkinize uygun özel kampanyalar sunarak alışveriş rehberiniz olur.

Akaryakıttan evcil hayvan ürünlerine, güvenlikten turizm kampanyalarına kadar neredeyse her sektörden markalarla sizin için özel işbirlikleri yapar. Hem kullanıcıların hem de iş ortağı markaların kazanmasını sağlar.

Hopi Hangi Bankaya Ait?

“Hopi kimin ve Hopi hangi bankaya ait” soruları aklımıza gelebilir. O yüzden bu noktayı da aydınlatmakta fayda var.

2015 yılından beri hayatımızda yeri olan Hopi Alışveriş Uygulamasının kurucusu ve halen yöneticisi: Boyner Grup Şirketi (BNR Teknoloji A.Ş.)

Boyner Grup, Türkiye’de yer alan en büyük elektronik dışı perakende ve gıda grubudur. Sahibi ve yöneticisi olması sebebiyle Hopi uygulamasında pek çok Boyner kampanyası bulunmaktadır. Katlayan paracık kampanyalarını ve indirimleri kaçırmamak lazım.

Hopi Ne Demek?

Hopi alışveriş uygulamasının isminin nereden geldiği bilinmiyor.

Amerika’daki etnik bir kızılderili grubunun da ismi “Hopi“dir. Ancak bu genel kültür bilgisini öğrendikten sonra uygulamanın isminin buradan gelmediğini tekrar belirtmek isterim.

Hopi Paracık Nedir?

Paracıklar Hopi’nin de deyimiyle “İndirimden İyisi”dir. Hopi alışveriş uygulamasını kullanarak yapılan alışverişlerde ödül puanı yani paracık kazanılır.

Normalde 1 Paracık, 1 TL’ye eşittir. Ancak Hopi’nin katlayan kampanyalarını takip ederseniz paracıklarınızı 3-4 kat daha değerli kullanabilirsiniz.

Hopi Paracıkları Nerelerde Geçerli?

Alışverişlerde kazandığınız paracıkları, Hopi iş ortağı markaların hepsnide kullanabilirsiniz. Sürekli yenisi eklenen bu markaların listesine şuradan ulaşabilirsiniz: hopi.com.tr/markalar

Dikkat edilmesi gereken bir nokta var: Yasa gereğinden dolayı “akaryakıt alışverişlerinden” kazandığınız paracıkları yine aynı akaryakıt aldığınız firmada kullanabilirsiniz. Diğer alışverişlerde böyle bir kural yok, dilediğiniz yerden kazanıp dilediğiniz yere harcayabilirsiniz.