İninal Kart Nedir? İninal Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İninal Kart Visa Kredi Kartı

İninal, ön ödemeli bir kart sistemidir. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan ininal kart, 15 bini aşkın satış noktasının yanı sıra, 50 bini aşan yükleme noktası ile hizmet veriyor.

İninal kart, diğer kartların aksine faiz içermeyen, ön yükleme yapılarak kullanılabilen bir kart türüdür.

Bu kart ile birçok noktada alışveriş yapabilir, ininal kartlar arasında para transferi yapabilirsiniz. İninal karta yükleme yaptıktan sonra isterseniz hesabınızdaki bakiyeyi çekebilir, isterseniz de oyunlar için e-pin alabilirsiniz.

İninal Kartın detaylarına geçmeden önce bir hatırlatma yapmak istiyoruz.

Önemli Not: İninal Kart davet kodu sayesinde hesabınıza 5₺ yükleyerek başlayabilirsiniz. Üstelik kartınızı kullanmaya başladıktan sonra da size özel ininal davet kodunu başkalarıyla paylaşarak para kazanmaya devam edersiniz.

Güncel ininal davet koduna ve kampanyanın tüm detaylarına bu linkten ulaşabilirsiniz: kampanyababasi.com/ininal-kart-davet-kodu-kampanyasi/

İninal Kartının Avantajları Nelerdir?

İninal kartı benzersiz kılan bir yığın özellik vardır. Ön ödemeli bir kart olması nedeniyle faiz ödemekle uğraşmazsın. Bunun yanında çok sayıda kurumun ödemelerini, oyun içi ödemelerini ininal kart ile gerçekleştirebilirsin.

13 yaş üstü herkes ininal kart sahibi olabilir.

İninal kartın kullanım alanları oldukça geniştir. Yurt içinde, yurt dışında, dünyanın her yerinde geçen ininal kart sayesinde sen de kolayca ödemeler yapabilir, para transferi gerçekleştirebilirsin.

İninal kartı diğer banka ve kredi kartlarından özel kılan nedenler vardır. Her şeyden önce hemen her yerde olan satış noktalarından kolayca temin edilebilir. Bunun yanında diğer kartlar ile yapabildiğin her şeyi bu kart ile de gerçekleştirebilirsin. Diğer kartların aksine anonim yapısı nedeniyle sınırsız bir şekilde kullanabilirsin.

İninial Karta Nereden Ve Ne Şekilde Erişebilirsin?

İninial kart sahibi olmak için 13 yaş üstü olmak yeterli. Eğer bu kartı velinin gözetiminde kullanacaksan, yaş sınırlaması bulunmuyor. PTT şubelerinden 15 yaş üstü kişilerin kolayca satın alabileceği bu karta, kolay yükleme noktalarından, teknosa mağazalarından, PTT şubelerinden, migros’tan kipa’dan ve diğer bankamatiklerden kartınıza kolayca e-pin yükleyebilirsin.

İninal cüzdan uygulaması ile ininial kartına diğer kredi kartlarından ödeme yapabilirsin. İninal cüzdan uygulamana yükleyeceğin kartlara tek seferde 750 TL’ye kadar yükleme yapabilirsin. Bunun yanında daha yüksek ödemeler için ininal cüzdan hesabına yeni kartlar tanımlayabilirsin. Diğer bankalar üzerinden havale yöntemi ile ininial kartına havale yaparak da ödeme ve yükleme yapabilirsin.

İninal Cüzdan Uygulaması Nedir, Ne İşe Yarar?

İninal cüzdan uygulaması, müşterilerin ininal kartlarını yönettiği bir hesap uygulamasıdır. İninal uygulamasını telefonuna indirdikten sonra e posta ve cep telefonu bilgilerinle hesabını oluşturarak kolayca giriş yapabilirsin.

İninal hesabını açtıktan sonra ininal kartını bu hesaba tanımlamak için kartın arka yüzündeki barkodu okutabilirsin. Eğer bu mümkün değil ise kart arkasındaki 13 haneli barkod numarasını girerek kartı hesabına tanımlayabilirsin.

İninial Kart Şifremi Nereden Alabilirim?

İninal kartını aldıysan şifreni belirlemek oldukça basittir. Kartını ininal hesabına tanımladıktan sonra kartın arka yüzündeki 16 numaralı kart numarasının son 4 hanesinin kart şifren olduğunu unutma. Bu şifreyi istediğin anda değiştirebilirsin.

Bunun için ininal hesabına girerek, ya da ininal uygulamasına giriş yaparak şifreni değiştirebilirsin. Kart yenileme aşamasında kart şifren cep telefonuna SMS olarak gönderilir. Bu numarayı kartına tanımlı bir şekilde kullanabilirsin. Kart şifreni yenilemek için 5 kez hakkın olduğunu unutma.

İninial Karttan Para Çekme

İninial kartından dilediğin zaman para çekebilirsin. İninial Visa kartındaki bakiyeyi kolaylıkla nakit olarak çekebilirsin. Bir kart üzerinden 300 TL’ye kadar çekim yapabilirsin.

İninial kartların ile kolayca ödeme yapabilirsin. Hesabına tanımlı bir ininial kart üzerinden her ay 750 tl’ye kadar ödeme yapabilirsin.

Nakit çekim ücreti: yüzde 1,15 + 1,04 TL’dir.

İninial Plus ve Avantajları

İninial plus’ın sizlere sunduğu birçok avantaj bulunuyor. İninial plus sayesinde aylık 750 TL olan harcama limitini 50.000 TL’ye kadar yükseltebilirsin. Bunun için gerekli adres ve kimlik doğrulamayı dijital yöntemler ile gerçekleştirerek, kolay bir şekilde ininial plus sahibi olabilirsin. Üstelik 15 yaşını tamamlamak ve T.C. vatandaşı olmak yeterli.

İninial plus kartınla nakit çekmek de çok kolay. İninial kartınla 300 TL’ye kadar olan nakit çekim limiti 50.000 TL’ye yükselir.

İninal Kartım Nerede Kullanılabilirim?

İninal kartı dünyanın herhangi bir yerinde kullanabilirsin. Bu kartı yurt dışı ödemelerin için de rahatlıkla tercih edebilirsin. TL dışında ödemeler için yurt dışından alacağın döviz miktarı otomatik olarak hesabına eklenir. Yurt dışı alışverişlerinde güvenliği sağlamak için sanal kart uygulaması ile fiziksel kart bilgilerini paylaşmadan kolayca ödeme yapabilirsin.

İninal davet kodunu kullanarak 5₺ ve üzeri para kazanmayı unutmayın!

Yorum yapmayı unutmayın. Sağlıcakla kalın.