Vigo Arkadaşını Getir Kampanyası

0
222

Günümüzde kuryelik çok önemli bir meslek haline geldi. Gerek kazançları gerek çalışma koşullarıyla özellikle de gençler bu sektöre kaymaya başladı.

Vigo’da bu kurye şirketlerinden biri ancak diğerlerinden en önemli farkı eğer bir arkadaşını Vigolu yaparsan hem sana hem de arkadaşına 2000₺ hediye.

Vigoda nasıl işe girebilirim ? Kampanyadan nasıl yararlanabilirim diyorsan cevabı yazımızda.

Öncelikle arkadaşınızın kendine ait motorunun olması gerekiyor. Gerisi çocuk oyuncağı, Vigoya dahil etmek istediğin arkadaşının adını, soyadını ve iletişim numarasını 0539 441 67 31 veya 0539 853 90 22 WhatsApp numarasına göndermen yeterli.

Kampanyaya ait bir takım koşullar mevcut bunları başlıklar altında inceleyeceğiz.

Kampanyaya katılım sınırı var mı ?

Kampanya kapsamında Vigo bünyesinde çalışacak olan, İstanbul’da çalıştırılmak üzere ilk 500 kişi için geçerli olacaktır.

Arkadaşını Getir Kampanyasından Nasıl Faydalanabiliriz ?

Arkadaşını getir kampanyasından faydalanabilmek için çağıracağınız arkadaşınızın son 2 ay içerisinde Getir veya Vigo şirketlerinin herhangi birinde çalışmamış olması gerekir.

Vigoda aktif olarak çalışan bir kurye en fazla kaç arkadaş getirebilir ?

Bir kurye sisteme maksimum olarak 3 arkadaşını davet edebilir. Hem davet eden kurye hem de davet ettiği her arkadaşı 2000TL prim kazanırlar.

Vigoda ki Primden Faydalanabilmek İçin Belirli Bir Çalışma Saati Var mı ?

Evet. Vigoya sizin aracılığınız ile katılan kurye arkadaşımız 750 olan çalışma saat sınırına ulaşması gerekmektedir. 750 saati doldurduğunda prim kazanmaya hak kazanır ve ilk hak ediş gününde 2000TL olan kampanyadan kazandığı miktar hesabına yatırılır.

Aynı anda onu davet eden arkadaşı da hak ediş gününde kampanya kapsamında kazanmış olduğu prim olan ücret hesabına yatar.

DİKKAT

Kampanyadan faydalanabilmek için öneren kişinin Getir veya Vigo sistemi içerisinde çalışıyor olması gerekmektedir.

ÖNEMLİ DETAY

Arkadaşınızı sisteme dahil ettiğiniz ancak arkadaşınız 750 saatlik zamanını doldurmuş ve prim almaya hak kazanmış ancak siz o an içerisinde şirkette aktif olarak çalışmıyorsanız prim alamazsınız.

Aklınıza takılan soru varsa aşağıdaki bağlantıdan bize sorabilirisiniz.

Vigo Arkadaşını Getir Kampanya yazımızın sonuna geldik. Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Sitemizdeki diğer kazançlı arkadaşını getir kampanyaları için ziyaret edebilirsiniz; https://kampanyababasi.com/arkadasini-getir-kampanyalari/

Türknet davet kodunuz ile Bedava Ev İnterneti kazanmak için bu yazımızı okuyabilirisiniz; https://kampanyababasi.com/turknet-arkadasini-getir-kampanyasi/

Bizler instagramdan takip etmeyi unutmayın. Ve değerli yorumlarınızı altta belirtebilirsiniz.

Kampanya Babası instagram hesabı: https://www.instagram.com/kampanyababasi/

Vigovigo internet sitesi: https://vigovigo.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz