Dimes Sony Playstation 5 Çekilişi

0
286
DİMES Logo

Üzerinde kampanya görseli yer alan 1 Litrelik olan Dimes Ekşi Elma, Karpuz Çilek Aromalı, Ananas Aromalı, Üzüm, Mango, Şeftali Nektarı, Vişne ve 7/24 Tahıllı Karışık ürünleri içerisinden herhangi birisini satın alarak sizler de ürün kapağının altında yazan şifreyi kampanya adına özel bir şekilde hazırlanan www.dimeslekazandiranserinlik.com internet adresi üzerinden gönderim sağlayarak Dimes çekilişinin fırsatlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Şifreler kapakların alt kısmında yer almaktadır.

UYARI

Şifreli olan kapakların saklanması şiddetle önerilir. Kişiler çekilişleri kazanması halinde şifreli ürünleri firma tarafından sizlerden istenecektir.

Şifrelerin okunabilir bir vaziyette saklanması ise tamamen katılımcının sorumluluğundadır.

Şifreli kapakları saklayınız. Kazanmanız durumunda şifreli ürün sizden istenecektir. Şifrelerin okunabilir şekilde saklanması katılımcının sorumluluğundadır.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

  • 1 kişiye Sony Playstation 5 oyun konsolu
  • 5 kişiye Xiaomi Robot Süpürge Mi Robot Vacuum Mop Pro
  • 10 kişiye Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat
  • 100 kişiye 100 lira tutarında HepsiBurada Hediye Alışveriş Çeki

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 27 Ağustos 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan kişilerin kaydı geçersiz olacaktır.

Sizler de Dimes çekilişinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Geç olmadan çekiliş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Çekilişten yalnızca 18 yaşından büyük olan bütün kişiler yararlanabilir. Daha küçük olan kişilerin katılımları geçersiz sayılacaktır.

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 2 Eylül 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan kişilerin açıklanacağı tarih ise 7 Eylül 2021’dir. Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçları açıklandığı esnasında bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını yakın takibe alabilirsiniz. Kazanan talihliler ise sonuçların açıklanmasının ardından 

15 günlük bir süre zarfı  içerisinde kimlikleri ile birlikte çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir. Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer.

Aynı koşullar ve süreç yedek talihli adına da tam olarak geçerlidir.

Kazanan kişiler, canlı yayın kampanya sonuçlarının ya da çekiliş sonuçlarını Kampanya Babası Youtube kanalı üzerinden öğrenebilirsiniz.

Abone olun ve çekiliş fırsatlarının hiçbirini kaçırmayın.

Takipte kalarak daha birçok çekiliş ya da kampanya hakkında bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz