Türk Telekom Ofisim Evimde Kampanyası

0
221
Türk Telekom Ofisim Evimde Kampanya

Ofisim evimde kampanyası ile sizde Türk Telekom’un ayrıcalıklı dünyasından yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey başvuruda bulunmaktır.

Böylece siz de evinizi birer ofis haline getirebilirsiniz.

Türk Telekom ofisim evimde kampanyası kapsamında internet hızları değişiklik göstermektedir. İnternet hızlarında değişiklikler fiyat ve bazı avantajlara da yansımaktadır.

Bütün internet hızlarında modem indirimli bir halde olmasıyla beraber, internet kurulumu da ücretsizdir. 

Türk Telekom Logo

Türk Telekom Ofisim Evimde Kampanya Koşulları

Sizde Türk Telekom ayrıcalığı ile evinizi bir ofis haline getirmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek işlem ofisim evimde kampanyasına başvuruda bulunmaktır. Kampanya içerisinde bazı koşullar bulunmaktadır. Bu koşullar aşağıdaki gibi verilmiştir:

  • Türk Telekom Ofisim Evimde Kampanyası en son geçerlilik tarihi 30 Haziran 2021’dir.
  • Kampanya seçeneklerinden bireysel olan yeni müşterilerimiz 24 aylık taahhüt seçeneklerinden yararlanabilir.
  • Avansas iş birlikteliğinden faydalanmak adına cep telefonundan 6262’ye AVANSAS INDIRIM yazdıktan sonra boşluk bırakarak TCKN yazarak indirim kodu alınması gerekir. Gelen şifre Avansas internet sitesinden gerçekleştirilecek alışverişlerde ödeme kısmına ilgili bölümlere girilerek kullanılır.
  • Kampanya fiyat seçenekleri 24 ay süresince indirimli olup, her şey dahil ücretler olup taahhüt zamanı sonunda tercih edilen paketin yürürlükte olan ücreti geçerlidir. 
  • Kampanya kapsamında Alo dakika paketlerinden herhangi biri tercih edilerek Alo Paket hizmetlerinden yararlanılabilir.
  • Ayrıca kampanyadan telefonsuz internet ( Yalın İnternet ) hizmeti kullanılarak da yararlanılabilinir. Yalın internet tercihine göre ise müşteri ekstra ücrete tabi tutulur.
  • Önceden Türk Telekom evde internet kullanımı olan ve bu aboneliği iptal eden müşteriler, iptal zamanından sonra bulunan ilk 3 ay içerisinde yeniden Türk Telekom markasının evde internetine başvuruda bulunması halinde bu kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya gereğince doğan damga vergisi fiyatı bir kereye mahsus olacak şekilde müşterinin ilk faturasına yansıtılır.
  • Kampanya detaylarında bulunmayan konularda Kampanya taahhütnamesi ve Abonelik sözleşmesi hükümleri geçerli olmaktadır.
  • Aboneler, tercih ettikleri paketin fiyatlandırma tablosunda bulunan Bağlantı Hızını destekleyen bir hızı kullanılacak olmasıyla beraber, bağlantı hızı bulunulan yere göre değişiklik göstermektedir.

Türk Telekom Ofisim Evimde Kampanyası Katılım En Son Ne Zaman?

Türk Telekom ofisim evimde kampanyasına en son katılım 30 Haziran 2021 tarihidir. Bu tarih geçtikten sonra katılım sağlayan kişilerin kampanya başvuruları geçersiz sayılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz