Decathlon Hediye Alışveriş Çeki Çekilişi

0
222
Decathlon Logo

Decathlon alışveriş sitesi, Decathlon Mağazaları ve Decathlon Mobil uygulaması üzerinde yapılacak olan tek seferdeki 250 TL’lik alışveriş yaparak sizlerde çekiliş fırsatlarına katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet adresinde ve mağaza üzerinden yapacak olduğunuz alışverişlerde 1 adet çekiliş hakkı, mobil uygulama aracılığıyla yapacak olduğunuz alışverişlerde de sizlere 2 adet çekiliş hakkı kazanırsınız.

Ne kadar fazla 250 TL’lik alışveriş yapılırsa sizlerin çekiliş sayınız ve kazanma ihtimalini o denli artar. Mobil uygulama üzerinden alışveriş yapılması halinde sizlere 2 kat fazla çekilişi kazanma fırsatı sağlar.

Sizler de Decathlon markasının sunmuş olduğu kampanya fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız, geç kalmadan takibe almanızı öneririz.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

  • 1 kişiye 10 bin TL tutarında hediye alışveriş çeki
  • 5 kişiye 2.500 TL tutarında hediye alışveriş çeki
  • 10 kişi 1000 TL tutarında hediye alışveriş çeki
  • 25 kişi 500 TL tutarında hediye alışveriş çeki
  • 75 kişi 250 TL tutarında hediye alışveriş çeki

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 31 Mayıs 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan bireylerin kaydı geçersiz olacaktır.

Sizler de Dimes çekilişinin fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Geç olmadan çekiliş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Çekilişten yalnızca 18 yaşından büyük olan bütün kişiler yararlanabilir. Daha küçük olan kişilerin katılımları geçersiz sayılacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 9 Haziran 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan kişilerin açıklanacağı tarih ise 11 Haziran 2021’dir. Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçları açıklandığı esnasında bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını yakın takibe alabilirsiniz.

Kazanan talihliler ise sonuçların açıklanmasının ardından  15 günlük bir süre zarfı  içerisinde kimlikleri ile birlikte çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir.

Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı koşullar ve süreç yedek talihli adına da tam olarak geçerlidir.

Kazanan kişiler, canlı yayın kampanya sonuçlarının ya da çekiliş sonuçlarını Kampanya Babası Youtube kanalı üzerinden öğrenebilirsiniz.

Abone olun ve çekiliş fırsatlarının hiçbirini kaçırmayın.

Takipte kalarak daha birçok çekiliş ya da kampanya hakkında bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz