10 Burda AVM Çekilişi

0
107

Alışveriş merkezleri çekilişleriyle müşterilerine farklı hediyeler dağıtıyor. 10 Burda AVM de yaptığı bu son çekilişle bir hayli ilgi çekmişe benziyor. AVM içindeki mağazaların herhangi birinden 100 TL değerindeki harcamalarınız size 1 adet çekiliş bileti sunuyor. Alışverişinizi yaptıktan sonra çekilişe katılmak için 10 Burda AVM standına giderek çekilişe katılmak istediğinizi beyan edebilirsiniz.

10 Burda AVM Çekiliş Şartları

10 Burda AVM tarafından yapılan çekilişe katılmak için şartları yerine getirmeniz gerekiyor. İlk olarak bankamatiklerden yapacağınız işlemler bu çekilişe tabi tutulmuyor. Aynı zamanda da şans oyunu harcamalarınız, otopark ücretleriniz, TL yüklemeleriniz, alkolle tütün alımlarınız ve eczane masraflarınız da çekilişe katılmak için gerekli kurallara uygunluk göstermiyor.

Son olarak hediye çekiyle yaptığınız alışverişlerle çekilişe katılan kişinin aynı isme sahip olması gerektiği üzerinde de durmanız gerekiyor.

10 Burda AVM Çekiliş Hediyeleri

10 Burda AVM tarafından yapılan çekilişlerde pek çok hediye dağıtılıyor.

– 3 kişiye 2021 model Kuba BlueBerry 50CC motosiklet

– 7 kişiye Xiaomi Mi Pro 2 Mercedes

– AMG F1 Elektrikli Scooter kazanma hakkı da çekilişin hediyeleri arasında yer alıyor.

10 Burda Çekilişinin Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

10 Burda AVM tarafından yapılacak olan çekilişe 30 Eylül 2021 tarihinin mağaza kapanış saatine kadar gerekli başvurularda bulunma imkanınız yer alıyor.

10 Burda AVM Çekilişi Açıklanma Zamanı

Çekiliş 30 Eylül 2021 tarihinde sona erse de sonuçlar 9 Ekim 2021’de belirlenecek. İlanı da 12 Ekim 2021 tarihinde sitemiz üzerinden gerçekleştirilecek.

Çekilişi kazanan kişilerin sonuçların açıklanmasından 15 gün sonrasına kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Kimlikleri ve çekiliş kuponlarını göndermeleri halinde bu hakkı elde etmiş oluyorlar. Aksi halde yedek kazanana bu hak devrediliyor. Yedek talihli için de aynı 15 günlük süreç işleyecektir.

10 Burda AVM Konumu

10 Burda AVM Balıkesir’de yer alıyor. Altıeylül ilçesinde yer alan 10 Burda AVM, rahatlıkla görülebilecek bir konuma sahip olarak dikkat çekiyor.

Adresi: Gaziosmanpaşa Mahallesi, Yeni İzmir Yolu, 10050 Altıeylül/Balıkesir

Daha fazla çekiliş kampanyası için: Çekiliş Kampanyaları

Diğer kampanyalarda olduğu gibi çekiliş kampanyaları da Kampanya Babası’na anında yüklenmektedir.

Daha fazla Kampanya için Kampanya Babası’ını takip etmeyi ve kampanyayı beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. 

Ayrıca gelmesini istediğiniz kampanyaları yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz