Cosmetica Çekilişi

0
118

Kozmetik alanında önde gelen firmalardan olan Cosmetica da çekiliş düzenliyor. Bu çekilişe bağlı olarak Garnier mağazalarının herhangi bir şubesinden alışveriş yapmanız gerekiyor. Her 50 TL değerindeki alışverişinizle beraber 1 adet çekiliş hakkını elde edebilirsiniz. Garnier markalı ürünleri aldığınıza dair faturaları akıllı telefonunuzdaki uygulamadan gönderebilirsiniz. Böylelikle çekiliş kaydınız oluşacaktır. Faturanın fotoğrafını çektikten sonra uygulama üzerinden göndererek, bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Ancak faturaları çekiliş sürecinde saklamanız gerektiği detayını da atlamamalısınız.

Cosmetica Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

  • 1 kişiye Apple iPhone 11
  • 1 kişiye Apple Airpods 2. Nesil kablosuz kulaklık
  • 3 kişiye Fujifilm Instax Mini 11 fotoğraf makinesi

Cosmetica Çekilişi Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Cosmetica çekilişine başvuru yapma şansınız 30 Eylül 2021 tarihine kadar devam ediyor. Bu günün sonuna kadar uygulamayı kullanarak çekiliş hakkı elde edebilirsiniz.

Cosmetica Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor?

30 Eylül 2021 tarihinde başvuruları bitecek olan Cosmetica çekilişinde kazananların belirlenmesi ise 15 Ekim 2021 tarihinde gerçekleşecek. Ancak Cosmetica müşterilerine çekiliş sonuçlarının duyurulması işlemi de 19 Ekim 2021 gününde olacaktır. Cosmetica çekilişini kazanan kişileri Kampanya Babası adresimizden öğrenebilirsiniz.

Çekiliş sonuçları açıklandığında talihli kişilerin 15 gün hakkı bulunuyor. 15 gün içerisinde kimliklerini ve kazandıran faturalarının aslını Garnier mağazalarına getirmeleriyle beraber hediyelerini temin edebilmeleri mümkün oluyor. Ancak 15 günlük süre dolduğunda haklarını kaybedecekler ve yedek kazanan kişi için bu süreç başlayacaktır.

Yedek talihliler için de ek bir 15 günlük süreç başlayacaktır. Yine aynı şartlar olan kimlik ve faturanın aslını şubelere iletmeleri durumunda hak kazandıkları hediyeleri temin etmeleri durumu ortaya çıkacaktır.

Kampanya Babası Cosmetica çekilişi konusunda da gerekli bilgileri sunuyor. Çekiliş şartlarını ve kazananlarını web sitemizden öğrenebilirsiniz. Her çekilişi takip ederek, farklı hediyeleri elde etmek adına bizimle iletişimde kalabilirsiniz. Çekiliş şartlarını ve tarihlerini öğrenmek adına Kampanya Babası tüm bilgileri sizlere sunacaktır.

Cosmetica çekilişi konusunda tüm bilgilere Kampanya Babası ile erişebilirsiniz. Çekilişin son günü ve ilan edilme tarihi gibi bilgilere rahatlıkla erişmeniz de söz konusu olacaktır. Böylelikle kampanyayı kaçırmadan istenen şartlarda başvuru yapabilirsiniz.

Daha fazla çekiliş için; https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz