ING Bank Yaz Kampanyası

0
135

ING Bank Yaz Kampanyası adı altında kendi müşterilerine sadece ING Mobil uygulamasına girmeleri halinde Apple ürünlerini kazanma fırsatı sunmakta.

Gelin birlikte ING Bank’ın Yaz Kampanyası adlı çekilişinde yapılması gerekenlere ve dikkat edilmesi gereken noktalara birlikte göz atalım ,

Çekilişe Nasıl Katılım Sağlanır ;

İlk olarak kampanya çekilişine katılım sadece ING Bank müşterilerine özel olarak düzenlenmiştir.

Kampanyaya katılmak için İNG Mobil bankacılık uygulamasını indirmeniz ardından müşteri numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise kampanyalar bölümüne  girerek  ING Bank Yaz Kampanyası çekilişe katıl butonunu tıklamanız gerekmektedir.

Böylece haftalık olarak bir adet ile sınırlı olmak üzere ilk çekiliş hakkınızı kazanmış olacaksınız.

ING Bank Yaz Kampanyası dahilinde kampanyanın geçerli olduğu toplam süre boyunca her hafta uygulamaya giriş sağlayarak 6 adet çekiliş hakkı kazanma imkanınız bulunmakta.

Uygulamayı her hafta aksatmadan girmenizi tavsiye ederiz. Böylece Apple ürünlerini kazanma şansınızı arttırmış olacaksınız.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler ise ;

5 Kişiye  Apple İphone  12 64 GB ( Güncel Piyasa Değeri 10.999 TL )

10 Kişiye Apple Watch Series 6 40 mm ( Güncel Piyasa Değeri 3.799 TL )

10 Kişiye Apple Airpods (Güncel Piyasa Değeri 2.499 TL )

Çekiliş Tarihi :

ING Bank Yaz Kampanyası çekilişi 9 Ağustos 2021 Pazartesi 00.01’den başlamak üzere 19 Eylül 2021 Pazar 23.59 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Çekiliş 12.10.2021 tarihinde çekilerek 15.10.2021 tarihinde Dünya Gazetesi’nin Türkiye baskısında ilan edilecektir.

ING Bank Yaz Kampanyası’nda dikkat edilmesi gereken hususlar ;

  • Kampanya ING Bankasının bireysel müşterilerine özel olarak düzenlenmiştir.
  • Kampanyaya katılım her hafta bir adet olmak üzere 6 adet ile sınırlandırılmıştır.
  • Kampanya belirtilen renk seçenekleri verilen hediyeler noktasında farklılık gösterebilir.
  • Uygulama girişinde verilen Ad ,Soyad ,Telefon ve Adres bilgilerinin doğru ve eksiksiz  bir biçimde girilmesi gerekmektedir. Aksi halde çekilişin kazanılması durumunda geçersiz sayılacaktır.
  • Çekilişin kazanılması durumunda vergi kanuna tabii olarak belirli bir vergi ödemeniz gerekmektedir. Kanuna göre örneğin İphone 12 kazanmanız durumunda 659 TL vergi ödemesi yapmanız gerekmektedir.
  • Çekiliş sonucunda ilan edilen asil ve yedek talihlilerin adreslerine tebligat gönderilerek ,  talihlilerin info@u2.com.tr adresine veya U2 Tanıtımın bürosuna şahsen başvurarak iletişim ve kimlik fotokopilerini iletmesi gerekmektedir.

Her gün takip edilerek sizlere aktardığımız bu tür diğer kampanyalar için https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/ adlı sitemizi takip etmeyi unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz