TurkNet Modem Fiyatları & Özellikleri

0
546
TurkNet Modem Zyxel

TurkNet modem fiyatları ve TurkNet modem kampanyasının detayları bu yazımızda.

Evinizde daha iyi ve daha hızlı internet kullanmak artık çok kolay! Buna ulaşabilmeniz için gereken tek şey bir TurkNet modem. Bu sayede internet hızınızı tüm kapasite bir şekilde rahatlıkla kullanabileceksiniz. Kampanyanın detaylarını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Gelişen teknoloji doğrultusunda modemler de gelişmektedir. Bununla beraber artık eski model modemlerle yaşanılan sorunlar dayanılmaz hale gelmektedir. Bağlantının sürekli kopması, düşük hızda internet gibi sorunlar keyfinizi kaçırabilir. İyi bir internet kullanmanıza engel olur. İşte bu yüzden TurkNet onları tercih eden değerli kullanıcılarına özel son teknolojiye sahip modemi ve en iyi interneti sunmaktadır.  Sizleri daha fazla heyecanlandırmadan kampanyanın detaylarına geçiyorum.

Turknet Modem Detayları:

 • TurkNet Zyxel modem ile evinizin interneti artık çok daha güçlü! ‘’Peki bu nasıl olacak? ‘’ dediğinizi duyar gibiyim. Şimdi teker teker anlatacağım.
 • Bu kampanya tabi ki Sadece TurkNet’lilere özel. TurkNet’in Zyxel VMG8623-T50B model modemi çok kısa bir süreliğine 12 taksitle 444 TL’ye veya kredi/banka kartınızla peşin 375 TL’ye satın alabilirsiniz.
 • Modemi satın aldığınızda faturanızda ek bir tutar olarak yansımaktadır. Bu nedenle faturanız biraz yüksek gelebilir.
 • TurkNet’liyseniz ve modeme sahip olmak istiyorsanız TurkNet’in internet sayfasından modemin siparişini kolay bir şekilde verebilirsiniz.
 • Eğer TurkNet’li değilseniz endişelenmeyin. TurkNet’in internet sayfasından “Modemli Aboneliğinizi Başlatın” kısmından kolay ve zahmetsiz bir şekilde hem TurkNet’li hem de Zyxel modem sahibi olabilirsiniz. Ve TurkNet’in yeni kullanıcılarına özel bir diğer güzelliği ise; Modeminizi satın aldıktan sonra TurkNet modeminizi sizlere ücretsiz bir şekilde gönderiyor.
 • Bir modem her bağlantı türüne uyar mı?“demeyin. Çünkü Zyxel VMG8623-T50B modem üç farklı bağlantı türünü içermektedir. Bunlar; Hem VDSL hem ADSL hem de ETH (Fiber)’dir. Bağlantı türleri arasında değişim yapsanız bile TurkNet sizden ekstra bir ücret almadan bunu yapmaktadır. Yani aynı modemi para ödemeden farklı bağlantı türünde aynı verimle kullanabilirsiniz.
 • Zyxel VMG8623-T50B modem diğer modemlere göre çok daha geniş bir kapsama alanı sunmaktadır. Bu sayede wifi kullanımınız çok iyi bir seviyeye gelmektedir.
 • Ayrıca bu modem sayesinde TurkNet internet hızınızı tam kapasite kullanmanızın garantisini vermektedir.

Türknet Modemin Özellikleri:

 • AC desteği ile yüksek bant genişliği ve daha hızlı veri aktarımı
 • Hem 2,4 Ghz hem de 5 Ghz kullanma imkânı
 • ADSL, VDSL ve ETH (Fiber) desteği

TurkNet tarafından sağlanan Zyxel Modem Kampanyası ile son teknolojiye sahip olan modeme kolay ulaşabilmeniz için sizinleydik. Kampanya Babası’nın diğer kampanya yazılarından ve diğer çekilişlerden de haberdar olmak için sitemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıkla kalınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz