TurkNet Cayma Bedeli Karşılama Kampanyası

0
443

TurkNet Başka Operatörden Geçiş

TurkNet cayma bedeli karşılama kampanyası ile 120₺’ye kadar taahhüt cezanızı ödüyor. Kampanyanın şartları ve tüm detaylar yazımızda.

Kullandığınız internetten memnun değil misiniz? Başka internet şirketine geçmek istiyorsunuz ama taahhütünüz bitmedi mi? İşte TurkNet bu sıkıntınıza son vermeye geliyor. Çünkü TurkNet’e geçmek için taahhütünüzün bitmesine gerek yok. Evet yanlış duymadınız! TurkNet, kendilerini tercih eden kullanıcılarına özel taahhüt cayma bedelini 120TL’ye kadar ödüyor. Bu güzel fırsatı kaçırmak istemiyorsanız ve kampanyanın detaylarını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Memnun kalmadığınız ve değiştirmek istediğiniz mevcut operatörünüzün sizden isteyecekleri olduğu taahhüt cayma bedelini TurkNet 120 TL’ye kadar karşılıyor. İşte bu güzel kampanyanın detayları aşağıda.

Kampanyanın Detayları:

TurkNet Logo
  • Önce internet değişikliği için talepte bulunmanız gerekiyor. TurkNet talebinizi aldıktan sonra bizzat kendileri sizin kullanmış olduğunuz mevcut operatörünüze bu talebinizi bir iş emri olarak göndermektedir. Bu sayede geçişiniz daha kolay olacaktır.
  • Mevcut operatörünüz TurkNet’e geçişiniz için onay verir. Böylece internet hizmetiniz artık TurkNet’e taşınmış olur.
  • TurkNet’in yaptığı bir diğer güzellik ise; internet hizmetiniz açılıncaya kadar fatura çıkarmıyorlar. Yani anlayacağınız üzere TurkNet yapmış yine yapacağını.
  • Peki gelelim asıl meseleye. Cayma bedelinin karşılanmasına. Şu an ‘‘Nasıl olacak bu iş’’ diye düşünüyorsunuz. O yüzden sizi daha fazla bekletmeden anlatıyorum.
  • TurkNet’in 120TL’ye kadar olan taahhüt cayma bedelinizi ödeyebilmesi için sizin bir önceki kullanmış olduğunuz eski operatörünüzün sizlere vermiş olduğu taahhüt bozma faturasını TurkNet’e ulaştırmanız gerekiyor. Faturanın aslını ya da bir örneğini ister TurkNet’in mobil uygulaması üzerinden veyahut internet sayfasından online işlemler kısmından gönderebilirsiniz.
  • Göndermiş olduğunuz faturanız TurkNet ekibi tarafından incelenip kontrol edildikten sonra taahhüt cayma bedelinizi 120TL’ye kadar ödüyorlar.
  • Üstelik bununla kalmayıp cayma bedelinizi altı ay süre ile her ay sizlere indirim sağlanarak ödeme garantisi sunuyorlar.
  • TurkNet’in bu güzel kampanyası hem internet hem de telefon hizmeti olarak taahhüt cayma bedelini kapsamaktadır.
  • Peki TurkNet’de taahhüt var mı? TurkNet’de taahhüt yok. Çünkü TurkNet, kullanıcılarının memnun kaldıkları sürece boyunca onlarla kalmalarını istiyorlar. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda eğer olur da herhangi bir sebepten dolayı hizmetlerini bitirmek istediklerinde hiçbir yaptırım veya ödeme olmadan rahatlıkla hizmetten vazgeçebilirler. TurkNet izlediği bu politikaya Özgür İletişim demektedir.

TurkNet tarafından sağlanan cayma bedelini karşılama kampanyasına kolay ulaşabilmeniz için sizinleydik. Kampanya Babası’nın diğer kampanya yazılarından ve diğer çekilişlerden de haberdar olmak için sitemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıkla kalınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz