TurkNet Yazlık İnternet Kampanyası

0
337
Yazlık Manzarası

Tatil yaparken çektiğiniz güzel anılarınızı sosyal medyada paylaşmak istiyorsunuz ama internetiniz yok mu? İnternetiniz yaz boyu sizin yanınızda olsun ister misiniz? İşte TurkNet güvencesiyle Yazlık internet sizlerle. Türkiye’nin en hızlı ve taahhütsüz interneti olan TurkNet yazın da tatil yaparken yanınızda olsun. Bu güzel fırsatı kaçırmak istemiyorsanız ve kampanyanın detaylarını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Artık mobil internete sürekli fazla para ödemeye, telefon çekti çekmedi, internete bağlandı bağlanmadı gibi dertlere TurkNet ile son! Tüm dertleriniz olmadan internetinizi dilediğiniz gibi kullanın ve tatilinizin tadını doyasıya çıkarın. Üstelik TurkNet taahhütsüz. Yani istediğiniz süre boyunca kullanın sonra istemezseniz iptal edebilirsiniz. İşte bu güzel kampanyanın detayları aşağıda.

Kampanya Detayları:

TurkNet Logo
 • Çağımız gereği teknoloji ve internet artık olmazsa olmazlarımızdan. Bunu hepimiz biliyoruz. Bunlara ulaşmak çok kolayken bir de tatilde telefon çekti, çekmedi, internet bağlantısı var var, paket bitti gibi dertlerle tatilinizi kendinize zehretmeyin. Tatilinizi yazlıkta daha keyifli hale getirmek için TurkNet’in hızlı, taahhütsüz ve sınırsız Özgür İletişim avantajını kendinizle birlikte yazlığınıza taşıyın.
 • TurkNet tarafından sağlanan bu harika kampanya; 100 Mpbs kotasız ve taahhütsüz internet sadece ve sadece 85TL. Bu fiyata bu internet kaçmaz!
 • Gündüzleriniz denizde/havuzda geçsin akşamlarınız dizilerinizle, müziklerinizle donmadan hız kesilmeden keyifli geçirin. Bu sayede de mobil internetiniz size kalsın:)
 • Tatiliniz bittiğinde ise evinize dönerken de internetinizi ister dondurun ister kapattırın. TurkNet sizlerden diğer operatörlerin istediği gibi yüksek miktarlarda cayma bedeli talep etmiyorlar. Onlar sadece, siz değerli kullanıcıları tatildeyken internetten son derecede iyi bir verim elde etmenizi istiyorlar.
 • Peki bu yazlık internet kampanyasının sizlere ne gibi faydası olacak hemen onlardan bahsedeyim:
 • En net faydanız daha hızlı internetiniz olacak.
 • İnternetiniz bitti veya hızı düştü gibi dertleriniz olmayacak.
 • Ev internetinizin çekmeme gibi bir lüksü yok.
 • Tahhütsüz internetiniz her an sizinle. İstediğiniz zaman kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz.
 • Mobil veriniz size kalır.
 • İster kapattırırsınız ister dondurursunuz. Çünkü ikisi de TurkNet ile kolay.
 • Üstüne üstelik beğenmezseniz de paranız iade! evet evet yanlış duymadınız. Abone olduğunuz ilk otuz gün içerisinde iptal ederseniz TurkNet paranızı %100 iade ediyor. Herhangi bir koşul ve şart olmadan aboneliğinizi iptal ettirerek paranızı geri alabilirsiniz.

TurkNet tarafından sağlanan yazlık internet kampanyasına tatildeyken kolay ulaşabilmeniz için sizinleydik. Hem tatilin keyfini çıkartabilirsiniz hem de internetin! Kampanya Babası’nın diğer kampanya yazılarından ve diğer çekilişlerden de haberdar olmak için sitemize göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlıkla kalınız. Keyifli tatiller.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz