Opet Size Özel Akıllı Kampanya

0
224
Opet Akıllı Kampanya

Opet akıllı kampanya ile kişiye özel kampanyalar ile karşınızda. Opet Mobil Uygulamasını Google Play veya IOS Store üzerinden indrebilir ve giriş yapabilirsiniz.

Opet Mobil Uygulamasına giriş yaptıktan sonra kampanyalar sayfasından Akıllı Kampanya Sistemine katılmanız gerekmektedir.

Katıldıktan sonra size özel tanımlanacak olan kampanyaları öğrenebilirsiniz. Eğer akıllı kampanyalardan yararlanmak için mobil uygulama kullanmak istemiyor iseniz SMS ile de katılım sağlayabilirsiniz.

SMS ile Opet Akıllı Kampanya’ya katılmak istiyorsanız AKIILI yazıp boşluk bırakın sonrasında Opet Kart Programına kayıtlı cep telefon numaranızı yazararak 6738’e mesaj atın. ( Örnek SMS: AKILLI 5********* ) SMS ile katılım sağlayan müşterilerin kayıt oldukları Opet Akıllı Kampanya detayları yine taraflarına SMS ile iletilecektir.

Kampanyanın her müşteriye özel kampanya tanımlamasından dolayı katılım şartları farklılık göstermektedir. Site tanımlanmış olan kampanyanın detaylarını öğrenmek isterseniz Opet Mobil Uygulamasını indirmeniz ve kampanyalar sayfasından tanımlanan kampanyayı bulmanız gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için kayıt olduğunuz cep telefonu veya cep telefonu ile eşleştirilmiş kartlar ile alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kazandığınız yakıt puanlar alışveriş yaptıktan sonra kısa bir süre içerisinde yakıt puan olarak eklenecektir. Yapacağınız alışverişlerde cep telefon numaranızı market görevlisine söyleyerek yakıt puanlarınızı harcayabilirsiniz.

NOT: Kazanılan yakıt puanlar LPG alımlarında geçerli değildir.

Opet Logo

Opet Akıllı Kampanya Hakkında Sık Sorulan Sorular

Size özel kampanyalar ile Opet Akıllı Kampanya, bütün opet alışverişlerinizde sizlere kazandırıyor. Opet Akıllı Kampanya hakkında sık sorulan soruları şu şekilde bulabilirsiniz:

  1. Opet Akıllı Kampanya Sistemi Nedir?

Opet’in müşterisine özel, müşterinin beklentilerine göre oluşturduğu Opet Mobil uygulaması veya cep telefonundan SMS yöntemi ile katılabilecekleri bir kampanya sistemidir.

  1. Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

3 Temmuz 2020’den itibaren başlamış olan kampanyaya Opet Mobil Uygulamasını indirip giriş yaparak katılabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra tek yapmanız gereken Kampanyalar sayfasından Akıllı Kampanya Sistemine katılmak.

Diğer bir katılım yöntemi ise mobil uygulama indirmeye gerek kalmadan SMS ile katılımdır. Bunun için de Opet Kart Programına kayıtlı bir kartınızın olması gerekmektedir. Kartınız var ise 6738’e şu şekilde mesaj atmanız gerekmektedir:

( Örnek SMS: AKILLI 5********* )

AKILLI yazıp boşluk bırakarak telefon numaranızı girmeniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz