Paycell Aytemiz Vaay Kampanyası

0
228
Paycell Aytemiz Kampanya

Paycell ile kredi kartınıza ait bilgilerinizin güvenli bir halde olduğundan emin olacak şekilde, Aytemiz Vaay-Mobil Ödeme aracılığıyla temassız, hızlı üstelik avantajlı fiyatlar üzerinden yakıtınız alın.

Paycell Aytemiz Kampanyasının Başlangıç ve Bitiş Tarihleri Ne Zaman?

Paycell İstanbul kampanyası 1 Aralık 2020 ile 30 Haziran 2021 tarihleri süresinde geçerli olacaktır. Bu tarihlerden önce ya da sonra yapılacak olan katılımların hepsi geçersiz sayılacaktır. Bu tarihler içerisinde sizler de kayıt olabilirsiniz.

Paycell Aytemiz Kampanyası Detayları

  • Bu kampanyadan yalnızca Vaay üyeleri yararlanabilir. Vaay üyesi olmak adına Aytemiz Mobil uygulamasının içerisine girilmelidir. Daha sonra ana sayfa üzerinde yer alan Vaay menüsüne giriş yapılmalı ve gerekli bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması yeterlidir.
  • Vaay üye, kampanya süre zarfı boyunca ( 1 Aralık 2020 – 1 Haziran 2021 ) , Aytemiz mobil kampanyası üstüne Paycell ( Turktell Bilişim Servisleri A.Ş ) aracılığıyla yapılacak olan akaryakıt alımlarında Aytemiz firmasının EPDK’ya bildirmiş olduğu pompa fiyatları üstünden Motorin ürünlerinde %5, Benzin ürünlerinde ise %3 avantajlı bir alım yapılabilecektir.
  • Bayilerin rekabet koşulları gereğince kısa dönemler içerisinde uyguladıkları indirimli fiyatlar, Aytemiz sadakat projeleri aracılığıyla istasyon litre satış fiyatı üzerine uygulanacak avantajlı fiyattan çok daha düşük ise müşterinin yararı göz önünde bulundurularak istasyon içerisindeki fiyat geçerli olacaktır.
  • Vaay işleminde sonra faturanızın kayıt esnasında vermiş olduğunuz mail adresinize gönderilir.
  • Kampanyadan yalnızca Aytemiz mobil uygulaması aracılığıyla yapılacak olan akaryakıt alışverişleri adına geçerlidir. LPG alışverişleri ise kampanya fırsatlarına dahil değildir.
  • Kampanya Aytemiz Kart ile anlaşmalı olan Aytemiz istasyonlarında geçerlidir.
  • Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. AYT- Araç Yakıt Tanıma Sistemi içerisine kayıtlı olan araçlar, Aytemiz Puan kart ve Aytemiz indirim kartları ile yapılacak olan alışverişler kampanya kapsamı dışarısındadır.
  • Paycell ile kredi kartınıza ait bilgilerinizin güvenli bir halde olduğundan emin olacak şekilde, Aytemiz Vaay-Mobil Ödeme aracılığıyla temassız, hızlı üstelik avantajlı fiyatlar üzerinden yakıtınız alın.
  • Paycell ve Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş kampanya fırsatlarının koşullarında herhangi bir sebep belirtmeksizin değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz