Hopi BP Akaryakıt Kampanyası

0
125

BP üzerinde yıl boyunca yapacak olduğunuz alışverişlerin tamamında Paracık kazanma fırsatını yakalayın!

Hopi BP Kampanyasına En Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Hopi Morhipo Kampanyasına en son katılım tarihi 31 Aralık 2021’dir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Hopi BP Kampanyası Kullanım Şartları

BP üzerinde yıl boyunca yapacak olduğunuz alışverişlerin tamamında Paracık kazanma fırsatını yakalayın!

Hopi BP Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2021 tarihi saat tam olarak 23:59’a kadar geçerliliğini sürdürmektedir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

hopi logo

Hopi BP Kampanyası Nerelerde Geçerlidir?

Hopi üyesi BP istasyonları üzerinde Hopi QR kodum üzerinden tanıtım yaparak yapılacak olan alışverişlerin tamamında geçerli olmaktadır.

Kampanyadan Faydalanmak İçin Yapılması Gereken Alışveriş Tutarı Nedir?

İstediğiniz tutarlarda bir alışveriş yapabilirsiniz. Herhangi bir limit ya da sınır bulunmamaktadır.

Hopi Gittigidiyor Kampanyasının Bana Tam Olarak Nasıl Faydası Olacak?

İnternet mağazası içerisine git butonuna tıklayarak BP markasının internet adresi üzerinden yapacak olduğunuz ürünlerin alşverişlerinde %1 bir Paracık kazanın! Şartları sağlanan tek fatura aracılığıyla maksimum olarak %1 Paracık kazanabilirsin.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

Kampanya sadece Hopili olan akaryakıt alışverişlerinin tamamında geçerlidir. Otogaz alışverişlerinin hiçbiri kampanya fırsatlarına dahil değildir.

Kampanyadan Kaç Defa Faydalanabilirim?

Kampanya fırsatlarından istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Ait Özel Diğer Koşullar

Kampanya fırsatları dönemi süresince maksimum olarak 2 farklı plaka aracılığıyla Hopili bir işlem yapılabilir. BP kampanyaları üzerinde 1 saat içerisinde yalnızca 1 kez kazanım sağlanabilir. Kayıtlı plaka bilgisi değiştirme ve plaka sildirme işlemleri BP çağrı merkezleri tarafından yılda 1 defa yapılmaktadır.

Paracık kullanıldığı zaman Paracık kazanımı gerçekleşmez. Kampanya fırsatları yalnızca Türkiye taşıt plaka kodlarına sahip olan araçlar aracılığıyla katılım sağlanabilecektir. Yabancı olan plakalı araçlar aracılığıyla kampanya fırsatlarına katılım sağlanamaz. Kampanya fırsatları dahilinde günde maksimum olarak 3 defa ve totalde ise günlük 150 litrelik bir akaryakıt alımı yapılabilir. Kampanya fırsatları dahilinde ise aylık olarak 500 litrelik bir akaryakıt alımı da yapılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz