Turkcell’den Fibere Giriş Kampanyası

0
176
Turkcell Fİbere Giriş Paketi

Turkcell Süperonline Fibere Giriş Kampanyası ile fiber girmeyen ev kalmasın!

Yine Turkcell’den hızlı aynı zamanda ekonomik fiber kampanya ile aranızdayız. Turkcell Fiber 15 Mbps hızındaki internet sadece 84,90TL.  Hızlı internetin keyfini çıkartacağınız ve fiber dünyasına adım atacağınız bu kampanyanın detayları için sayfayı kaydırabilirsiniz.

Online eğitimlerle dolu bu günlerde EBA’da internet hızını 100 Mbps olarak kullanılabilir.(Altyapıya göre değişiklik gösterebilir)

Kampanya son geçerlilik tarihi: Kampanya fiyatı 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerli. Kampanya 06 Ocak 2020 – 01 Haziran 2021 arasında geçerlidir.

Fiber internet hızından yararlanabilmen için altyapının bu hızı desteklemesi gerekiyor.

Turkcell Superonline Logo

Kampanya Detayları:

 • Farklı bir kampanyadan yararlanıyorsan bu kampanyaya geçebilmen için başka kampanyalara geçişe izin veren bir kampanyadan geçiş yapman gerekiyor.
 • Kampanya aktifleştikten sonraki 1 ay geçerli olacak şekilde 100 Mbps hızda turbo indir paketi taahhüt kapsamında ücretsiz olarak sunulur. 1 ay sonunda otomatik olarak iptal olur.
 • Fiber kampanyadan yararlanmak için bulunduğun bölgede Turkcell Superonline altyapısı olması ve fiber hızı destekleyen bir altyapısı olan adreste bulunman gerekiyor.
 • Bu kampanyanın 12 aylık ve 24 aylık taahhütlü seçenekleri vardır. Bu kampanyanın taahhütsüz paket ücreti ise 139 TL olarak belirlenmiştir.
 • Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini arayarak, Superonline’ın ya da Turkcell’in internet sitesinden ya da Turkcell Superonline yetkili bayisinden kampanyaya katılım sağlayabilirsin.
 • Yeni müşteri isen kurulum hizmet bedeli, aktivasyon bedeli ya da bir vergi ödemezsin. Eğer kampanyadan taahhüt bitmeden çıkarsan tüm bunlar ödeyeceğin bedele eklenir.
 • Bu paket Adil Kullanım Koşullarına(AKK) bağlı değildir.  (Adil Kullanım Noktası hakkında ayrıntılı bilgi almak için blog yazılarımızdan EVE İNTERNET ALIRKEN EN YÜKSEK VERİMİ ELDE ETMENİN YOLLARI adlı yazımızı inceleyebilirsin.)
 • Sınırsız pakettir.
 • Bu hizmeti nakil etmek istersen nakil bedeli 150 TL olacaktır.
 •  Bu kampanya paketi ticari bir amaç ile kullanılamaz. Bireysel kullanım içindir.
 • Farklı bir kampanyadan yararlanıyorsan 12 ay taahhütlü seçenek için iptal bedelinin 300 TL’ye kadar olan kısmını, 24 aylık taahhütlü seçenek için ise 600TL’ye kadar olan kısmını Turkcell karşılayacaktır ya da faturalandırma zamanında indirim yapacaktır.

Turkcell Superonline fibere giriş kampanyası ile aranızdaydık. Size uygun olan başka kampanyalara ve çekilişleri de görmek istiyorsanız sitemize göz atabilirsiniz. Farklı içeriklerimizde de görüşmek üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz