Turkcell Superbox Fırsat Kampanyası

0
294
Superbox Fırsat Kampanyası

Turkcell Süperonline, Superbox Fırsat Kampanyası ile altyapısız interneti uygun fiyatlara sunuyor.

Turkcell Superbox ile Türkiye’nin 4.5G hizmetin eriştiği her yerinde kolayca kullanabileceğiniz 4.5G Hızında 150 GB internet 159,90TL. Altyapının elverişli olmasına gerek duymadan 4.5G’nin olduğu her yerde fiber internete ulaşma kampanyasının detaylarını aşağıda bulabilirsin.

Superbox Nedir?

Fiber internet erişimi altyapısı olmayan evlere de fiber hızını getiren taşınabilir bir modem diyebiliriz. Altyapısı yetersiz olan bir yerde yalıyorsanız ya da sürekli seyahat eden biriyseniz SUPERBOX tam size göre. Piriz olan her yerde fiber internete erişme imkânını sağlar.

Kampanyanın son geçerlilik tarihi 01 Ocak 2022’dir.

Turkcell Superonline Logo

Kampanya Detayları:

  • Kampanyaya katılırken yeni bir Turkcell data hattı alınmalıdır. Yeni data hattı ile 24 ay taahhütlü olarak faydalanır.
  • Bu kampanya 4.5G hizmetin eriştiği bölgelerde sunulabilir.
  • Bu kampanyanın taahhütsüz fiyatı 284TL’dir.
  • Kurulum adresin dışında bir adreste daha kullanabilirsin. İki adresten fazla adreste kullanacaksan her bir ek adres için 10TL ücret ödeyerek ek adres satın alabilirsin. Toplamda 10 adet farklı adreste kullanabilirsin.
  • Superonline müşterilerine özel bir ay kullanılacak 5GB Superbox hediye internet verilecektir.
  • Paket taahhüt süresi bitince Turkcell’e iptalin YAZILI OLARAK bildirilmediği ya da farklı bir Superbox internet paketi seçilmediği sürece taahhütsüz fiyat üzerinden ücretlendirmeye devam edilir.
  • Kota bittiğinde internet kullanımı otomatik olarak durur. Ek paket alınmadığı takdirde internete bağlanılamaz.
  • Bir sonraki faturalandırmaya kadar en fazla 10 kez ek paket alınabilir. Ek paketler 30 gün geçerlidir. Müşteri hizmetleri, hesabım ve Turkcell satış noktaları ile ek paket alınabilir.
  • Kampanyayı iptal edebilmek için hattın iptal edilmesi gerekli.
  • Numara değişikliği, ödeme tipi, ürün tipi değişikliği veya devir yapılamaz.

DİĞER SUPERBOX PAKETLERİ:

200GB 4.5G internet 199,90TL

10Mbps Limitsiz internet 199,90TL

20Mbps Limitsiz internet 299,90TL

Superbox ile altyapının elverişli olmasını beklemeden fiber internet hızının keyfini 4.5G’nin ulaştığı her yerde çıkarma fırsatı ile seninleydik. Kampanya Babası’nın diğer kampanya yazılarından ve diğer çekilişlerden de haberdar olmak için sitemize göz atmanı tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz