Tosla Davet Et Kazan ve Referans Kodu

0
784
Tosla Davet Et Kazan

Tosla davet et kazan kampanyasıyla getirdiğiniz her arkadaş için para kazanın. Para kazandıran tosla referans kodu ve tüm detaylar yazımızda!

Arkadaşınla birlikte kazanma kampanyasında bugün de Tosla ile aranızdayız. Tosla bu düşünceli kampanyası ile seni ve arkadaşını düşünüyor. Arkadaşını Tosla’ya davet et ikiniz de 10 TL kazanın. Tosla uygulamasının bu güzel kampanyasının detayları ve katılmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Tosla davet et kazan kampanyasından hemen faydalanmak isteyenler için 2022 Ocak ayı güncel Tosla referans kodu:

WJMZ5

Tosla Referans Linki: ttps://app.adjust.com/ft683ex

Davet Kodunuzun Yayınlanmasını ve 10₺ Kazanmak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Tarihleri: Bu kampanya 01.01.2022 – 31.01.2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Tosla Logo

Kampanya Ayrıntıları

  • Arkadaşını Tosla uygulamasına davet et ve ikiniz de 10 TL kazanın.
  • Tosla uygulaması içerisinden arkadaşını kolay bir şekilde davet edebilirsin. Arkadaşın da arkadaşını davet edebilir.
  • Tosla uygulamasına arkadaşını davet etmen ve 10 TL kazanabilmeniz için uygulama üzerinde ‘Arkadaşını davet et’  kısmından arkadaşına davet gönder. Davet ettiğin arkadaşın gönderdiğin link üzerinden tosla uygulamasını indirerek kayıt olsun.
  • Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için arkadaşının telefonuna uygulamayı ilk kez indirmesi gerekmektedir.
  • Her bir ay için en fazla 3 arkadaşını davet edebilirsin.  Yani toplamda 9 TL’ye kadar kazanabilirsin.
  • Kazandığın TL’leri bir sonraki ayın 5. İş gününde hesabında olacaktır. O ay içinde harcamazsan kazandığın TL’ler bir sonraki ayda geri alınacaktır. Anında para yüklenmeyeceği için heyecana kapılma sakınJ
  • 01.01.2021 tarihininden sonra Tosla uygulamasını güncellemeyenler 10 TL hediyeyi kazanamayacaktır.
  • 07.08.2020 tarihinden itibaren Tosla hesabını kapattıysan yeniden davetle kayıt olduğun takdirde bu kampanyadan maalesef yararlanamazsın.
  • Tosla kart sahibi olman için 12 yaşından büyük olman gereklidir.

Tosla Nedir?

Tosla Akbank girişimi olan AkÖde tarafından geliştirilen bir elektronik para platformudur. Tosla App ile platformun üyeleri birbirlerine para gönderip oyun ödemeleri gibi farklı işlemler yapabilmektedir. Tosla nakit parayı elektronik paraya çevirmeyi benimsemiş bir uygulamadır. Tosla üyeleri arasında toslamak(para göndermek) tamamen ücretsizdir.  Tanımladığın banka kartları veya ortak ATM’ler yardımı ile Tosla’ya kolay ve ücretsiz bir şekilde yükleme yapabilirsin. Tosla kartına yükleme yapabildiğin gibi aynı şekilde ortak ATM’ler yardımı ile para da çekmen mümkün. Aynı zamanda Tosla ön ödemeli kartınla dijital platformlarda ve mağazalarda ödeme yapabilirsin.

Tosla Uygulaması Nasıl İndirilir? 
Tosla uygulamasını telefonunuzun mağaza uygulamasından ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Hem Play Store hem de App Store üzerinden Tosla uygulamasını indirebilirsiniz.

Tosla’nın arkadaş dostu kampanyası ile aranızdaydık. Tek başınıza kazandırmak yerine arkadaşınla kazanmanın keyfini çıkarttıran Tosla’ya gelin TL kazanmanın keyfini çıkartın. Diğer birçok kampanyayı da incelemek için sayfamıza göz atmayı unutmayın.

Daha fazla arkadaşını davet et kampanyası için tıklayın; https://kampanyababasi.com/arkadasini-getir-kampanyalari/

Türknet Ev interneti davet kodunu paylaşarak bedava internet kazanmak istiyorsan bu yazımızıda bakabilirisin; https://kampanyababasi.com/turknet-arkadasini-getir-kampanyasi/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz