TurkNet Arkadaşını Getir Kampanyası

20
3902

TurkNet Arkadaşını Getir

TurkNet arkadaşını getir davet kodu kampanyası ile alakalı internetteki en doğru, şeffaf, detaylı ancak bir o kadar da basit anlatımı olan yazımıza hoş geldiniz

Bu yazımızda sizlere en güncel Türknet davet kodunu vermekle kalmayıp nasıl kullanacağınızı ve tüm püf noktalarını anlatacağız.

Kodu alıp hemen çıkmak isteyenler için 2021 Ekim ayı güncel Türknet davet kodu (Türknet referans kodu):

BQG65IM97SGO

Davet Kodunun Kodlanışı (Fonetik Alfabe):

(B) Bursa – (Q) Q Harfi – (G) Giresun – (65) Altmış Beş – (I) Iğdır – (M) Manisa – (97) Doksan Yedi – (S) Siirt – (G) Giresun –(O) Ordu

Yazının tamamını okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Daha sonra mağduriyet yaşamamak için en fazla 5 dk sürecek bu yazıyı mutlaka sonuna kadar okuyun.

İLETİŞİM: Yardıma ihtiyacınız varsa veya kendi kodunuzu bu yazıya ekleyerek internet hakkı kazanmak istiyorsanız aşağıdaki buton ile ücretsiz destek alabilirsiniz.

Aklınıza takılan herhangi bir soruda bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

TurkNet Arkadaşını Getir (Davet Kodu) Kampanyası Nedir?

Turknet arkadaşını getir kampanyası (diğer bir adıyla Türknet davet kodu kampanyası), TurkNet (İletişim Hizmetleri A.Ş.) tarafından bireysel müşterilerine sunulan ve davet etme aracılığıyla karşılıklı birer ay bedava internet kazanma fırsatı veren bir kampanyadır.

TurkNet Müşterisi Değilseniz:

TurkNet’e henüz kayıt olmadıysanız, sitemizdeki referans koduyla beraber TurkNet’e başvurabilir ve 1 ay bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

(En güncel kod ve bu referans kodu ile nasıl abone olacağınız yazının devamında mevcuttur.)

TurkNet Müşterisi olduktan sonra da kazanmaya devam edebilirsiniz.

Turknet Müşterisiyseniz:

Eğer TurkNet müşterisiyseniz, “Online İşlemler”den size özel arkadaşını getir davet kodunu bulabilir ve tüm arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Size özel davet koduyla TurkNet’e başvuran her bir arkadaşınız ve siz karşılıklı olarak birer ay bedava internet kullanım hakkı elde etmiş olursunuz.

(Size özel davet kodu ile ücretsiz internet kullanmaya nasıl devam edeceğinizi yazının ilerleyen kısımlarında anlattık!)


Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

Kampanya şartlarında yer alan geçerlilik tarihi Haziran ayının son günü yani  30.09.2021 tarihine kadardır. Bu tarihe kadar yapılan başvurularda kullanılabilir.

Dikkat: TurkNet arkadaşını getir davet kodu kampanyası yıllardır devam etmekte olan bir kampanyadır. Ancak kampanya şartlarında geçen son kullanım tarihi her ayın son günü olarak belirlenir. Bir sonraki ay kampanya süresi 1 ay daha uzatılır. Nedeni tam olarak belli değil ancak yıllardır böyledir. Kampanyanın en azından birkaç yıl daha devam edeceği tahmin ediliyor. Dolayısıyla endişe etmeyin. Her ay olduğu gibi tekrar süre uzatılır ve siz de arkadaşlarınızla birlikte kazanmaya devam edebilirsiniz.


Kampanya Şartları Nelerdir?

Kampanyadan sorunsuz bir şekilde faydalanıp bedava internet kazanmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var.

1. TurkNet davet kodu paylaşıldıktan sonra her iki tarafın da faturalarını zamanına ödemesi gerekir. (Faturalar genelde ayın ilk on günü içerisinde gelir. Son ödeme tarihi ise aynı ayın son gününden bir hafta önceki iş günüdür.)

Dikkat edin! Türknet davet kodu donanımhaber gibi forum sitelerinden alındığında, kodların faturasının ödenip ödenmediği belli değildir. Faturası ödenmez ya da geç ödenir ise bu haktan her iki taraf da faydalanamaz.

Kampanya Babası’nda yayınlanan davet kodunun faturaları otomatik ve zamanında ödenmektedir.

2. Arkadaşını getir kampanyası ile bir ay bedava internet kullanımı, her adres için 2 yılda (24 ay) 1 kez  geçerli olur.

Dolayısıyla aynı adreste farklı kişiler adına abonelik açıp sürekli 1 ay bedava internet hakkı kazanamazsınız. Bunun için 24 ay beklemeniz gerekmektedir.

Ancak farklı adreslerde böyle bir sınırlama mevcut değildir.

Ayrıca aynı adreste olmanız sürecinde sadece ilk bedava internet hakkı için “2 yılda 1” sınırlaması mevcuttur. Arkadaşlarınızı davet ederek istediğiniz kadar internet hakkı kazanabilirsiniz.

3. Bu kampanyadan yararlanıp ücretsiz internetini kullanmaya başlayanlar, aboneliklerini iptal etmesi durumunda 2 yıl (24 ay) süresince tekrar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu şart sadece ilk bedava internet hakkı için geçerlidir. Davet ederek arkadaşlarınız üzerinden internet hakkı kazanmanıza mani değildir.

Aboneliğini başlatan kişi üzerine geçerli olduğu için farklı kişilerin üzerine abonelik yaparak ilk bedava internet hakkından da faydalanabilirsiniz.

Arkadaşını Getir Kampanyasında İndirim Süreci

TurkNet Kampanya İndirim Süreci

Arkadaşını getir kampanyasıyla davet eden ve edilen kişi bir değerlendirme sürecine tabi tutulur. Bu süreçte davet edilenin abonelik işlemlerinin başarıyla tamamlanması ve her iki tarafın da faturalarını zamanında ödemesi beklenir.

Bu şartlar yerine geldiğinde olumlu sonuçlanan değerlendirmeye göre her iki taraf da birer ay bedava internet kazanır.

Kazanılan internet haklarının faturaya yansıması ise, kazanılan tarihten sonraki fatura dönemine denk gelir.

Örneğin:

Kişi 20 Ağustos’ta davet edildi (Davet kodunu kullanarak abonelik işlemlerine başladı.) ve 25 Ağustos’ta abonelik işlemleri tamamlandı. Eylül başladığında yeni aboneye 2 adet fatura gelir.

(Biri kısmi fatura yani 25  – 31 Ağustos internet kullanım ücreti. Diğeri ise Eylül ayının faturası çünkü TurkNet ön ödemelidir.)

Yukarıdaki örnekte Eylül ayında faturalarını ödeyen aboneler indirim hakkını kazanmış olur. Ancak bu bir sonraki ay (örnekte Ekim ayı) faturalarına yansır.

Not: Henüz indirim yansımamışken taraflardan biri aboneliğini iptal ederse (veya fesih olursa) indirim hakları iptal olur.

Kazanılan Ücretsiz Aylar Faturaya Nasıl Yansır?

Kazandığınız ücretsiz aylar faturanıza %100 indirim olarak yansır.

Faturanızın detaylarını görüntülediğinzde karşınıza aşağıdaki örnekteki gibi bir sonuç çıkacaktır.

TurkNet Örnek Fatura

20 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz