Jahrein TurkNet Davet Kodu Kampanyası

0
711
Jahrein TurkNet

Jahrein Türknet davet kodu kampanyasıyla 1 ay bedava internet kazanın!

Twich yayınlarına katılan hatta katılmayan çoğu kişinin bileceği bir isim olan Jahrein Twich canlı yayınlarını TurkNet ile yapıyor.

Jahrein gibi, TurkNet’li olmak isteyenler için jahrein bir aylık bedava internet kodu ile abonelik işlemi yapanların 30 günlük internet kullanımı BEDAVA. Kampanya kodu ve diğer ayrıntılar için sayfayı kaydırıp yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türknet İndirim Kodu

QWX17JA29OYY

Davet Kodunun Kodlanışı (Fonetik Alfabe):

(Q) Kû Harfi – (W) Dabılyû Harfi – (X) İks harfi – (17) On Yedi – (J) Jandarma – (A) Adana – (29) Yirmi Dokuz – (O) Ordu – (Y) Yozgat –(Y) Yozgat

Not: Jahrein’in kodunun yer aldığı sayfa TurkNet’in kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Jahrein Türkiye’de yaşamıyordu ve bir süre önce Türkiye’ye taşındı. İnterneti sık kullanan, online oyunlar oynayan ve canlı yayınlar yapan biri olarak onun için hangi İnternet sağlayıcısını seçeceği şüphesiz ki en önemli konulardan birisidir. Bu konuda araştırma yaptıktan sonra aralarından Türknet’i seçti. Diğer yazılarımızda da TurkNet’in kampanya ve ayrıcalıklarından bahsetmiştik zaten dolayısıyla Jahrein’in TurkNet’i seçmesi çok şaşırılacak bir sonuç olmadı.

TurkNet Adil Kullanım Kotasını kaldıran ve Tahhhütsüz internet seçeneği sunan ilk internet servis sağlayıcısı olması Jahrein’in ilgisini çekmiş. Online Oyun oynayan herkes gibi Jahrein için de hız ve kota internet sağlayıcısı seçerken en önemli unsurdur. Tüm bunlara baktığımızda Jahrein’in tercihi TurkNet olduğu gibi TurkNet’e geçecek olanlara da 1 ay bedava internet kullanım hizmeti için Jahrein promosyon Kodu veriyor. Üstelik Twich yayınlarnda TurkNet çalışanlarıyla da bir araya geliyor.

Lafı fazla uzatmadan hemen kodu almak isteyenler için Jahrein Türknet kodunu sizinle paylaşmak istiyorum:

Jahrein TurkNet Kampanyası

Jahrein’in promokodunu kullanarak abonelik işlemlerinizi başlatın. Bu kod ile TurkNet’li olduğunuzda 30 günlük kullanım faturası 0 TL olacaktır. TurkNet’e abone olmak için www.turk.net adresini ya da 0850 288 80 81 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Bulunduğunuz bölgede TurkNet altyapısı varsa 100 Mbps’ye kadar upload ve download hızına erişebilirsiniz. Bulunduğun bölgede TurkNet altyapısını sorgulamak için www.turk.net adresine bakabilirsin.

Eğer bölgende TurkNet altyapısı yoksa tek paket ve tek fiyatla 35 Mbps hıza kadar internet hizmeti sunulabilir. Hatta ve hatta bulunduğunuz bölgenin altyapısı 35 Mbps hızın üstünü destekliyorsa ufak bir fark ödeyerek bu paketi satın alabiliyorsunuz.

Halihazırda başka operatör hizmetinden faydalanıyorsanız TurkNet’e başvuru yaptığınızda iptal işlemlerini TurkNet tahhüt cayma bedelinizi karşılayıp hallediyor. Bu konunun detaylarını diğer yazılarımızda açıklamıştık. Tüm bunlara ek TurkNet kendi hizmetine o kadar güveniyor ki hizmetten memnun kalmadığınızda İlk 30 gün içerisinde iptal ederseniz paranızı geri alabilyorsunuz.

Kotasız, tahhütsüz ve hızlı internet keyfi ile Jahrein canlı yayınlarını takip edebileceğiniz Jahrein Turknet Promokodu Kampanyası ile aranızdaydık. İlginizi çekebilecek diğer TurkNet kampanyaları, farklı kampanyalar veya çekiliş yazıları için sayfamızdaki içeriklere göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz