Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası

0
284
Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası

Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası ile yüksek hızlı ucuz internet imkanını kaçırmayın. Kampanyanın detayları yazımızda.

Turkcell’den her bütçe ve seçime uygun fiber kampanyalarla aranızdayız. 35 Mbps fiber internet hızını 99,90 TL’den itibaren kullanabilirsiniz. Kurulum ücreti ve modem kullanım bedeli gibi ek ücretler ödemeden.

12 ay ve 24 ay taahhütlü seçeneği olan limitsiz fiber internet seçenekleri bulunmaktadır. 35 Mbps hızda limitsiz fiber internet 12 aylık taahhütte 109,90 TL, 24 ay kalma sözüyle de ilk 12 ay 99,90TL takip eden 12 ay 109,90 TL.

Kampanya tarihleri: 06 Ocak 2020- 01 Haziran 2021 arasında geçerlidir.

Kampanya Detayları:

  • Bu kampanyadan faydalanabilmek için mevcut bir kampanyadan yararlanıyorsan diğer kampanyalara geçişe izin vermesi gereklidir.
  • Fiber internet hızını Turkcell her yere ulaştırmak istese de şu an maalesef bu mümkün değil. Bundan dolayı bulundunuz evde fiber internet altyapısı olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor.
  • Kampanyaya yeni katılan bir üyeysen veya başka kampanyadan geçiş yaptıysan yükleme hızı 10 Mbps olacaktır.
  • Turkcell bireysel mobil hat kullanıcısıysan bu kampanya sayesinde Turkcell Platinum imkânlarından yararlanabilirsin.
  • Bu kampanyaya katılmak için Turkcell Superonline müşteri hizmetlerini aramak, Superonline ya da Turkcell’in internet sitesinden katılmak ya da Turkcell Superonline yetkili bayisinden kampanyaya katılım yapmak gibi farklı seçeneklerin var.
  • Yeni bir müşteriysen kurulum hizmeti, aktivasyon bedeli veya vergi gibi ücretler ödemene gerek yok. Kampanya taahhüdü sürerken kampanyadan çıkmak istediğinizde bunların hepsi toplanıp ücrete yansıtılır.
  • Bu paket Adil Kullanım Koşullarına / Kotasına (yani AKK) bağlı değildir.  (Adil Kullanım Kotasının ne olduğunu ve diğer merak edebileceğin soruların cevabını almak için için blog yazılarımıza göz atabilirsiniz.)
  • Ticari amaçla kullanım için bu kampanyadan faydalanamazsın. Bireysel kullanımlar içindir.

Diğer Merak Edilenler:

  • Başka bir kampanyadan yararlanıyorsan diğer kampanyanın cayma bedelini 12 ay kalma sözüne 300 TL’ye kadar, 24 ay kalma sözüne ise 600 TL’ye kadar Turkcell karşılar.
  • Bu kampanyanın taahhüt süreci içinde farklı kampanyalara geçişe uygun  tarifelere geçiş yapabilirsin

Diğer yazılarımıza da göz attıysanız birden fazla Turkcell Fiber kampanyasından bahsettik kendine en uygun paketi seçip fiber internetin keyfini çıkarabilirsin. Diğer yazılarımızda da seni görmek isteriz görüşmek üzereJ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz