Zubizu N11 Çekilişi

0
111

100 TL değerinde hediye çeki kazanmak için tek yapmanız gereken Zubizu N11 çekilişine katılmak katılmak.

Peki Zubizu N11 Çekilişine nasıl katılacağız diye sorabilirsiniz. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuza indirdiğiniz Zubizu uygulamasını açarak kampanya resmine tıklayıp gelen formu doldurmaktır. Uygulamaya her gün tekrardan formu doldurarak çekiliş katılım sayınızı arttırarak kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Zubizu Android uygulaması için Buraya Tıklayın.

Zubizu İOS uygulaması için Buraya Tıklayın

Zubizu App Gallery uygulaması için Buraya Tıklayın.

Yukarıda bulunan linkler aracılığı ile kendi telefonunuzun modeline göre doğru linkten Zubizu uygulamasını indirebilirsiniz.  Ayrıca çekilişe katılım tamamen ücretsizdir.

zubizu logo

Çekiliş Sonucunda Verilecek Ödül Nedir?

Zubizu tarafından yapılan çekiliş ile 100 talihliye 100 TL değerinde hediye çeki verilecektir. Bu hediye çeki N11 alışveriş sitesi üzerinde geçerli olacaktır.

Çekiliş Ne zaman Açıklanacak?

Son katılım tarihi 31 Ağustos 2021 olan Zubizu N11 çekilişi için açıklanma tarihi 6 Eylül 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Çekilişi kazanan kişi kimlik bilgilerini firmaya göndermesi gerekir. Bunun için ise 15 günlük süre tanınmıştır. Süre sonunda kimlik bilgilerinin iletilmemesi durumunda yedek talihlilere geçecektir. Çekiliş sonucuna Kampanya Babası web sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Zubizu kampanya koşullarında düzenleme yapma hakkına sahiptir. Dolayısıyla yazımızdaki olası yanlışlıklardan sorumlu değiliz. Kampanya ile ilgili koşulları tüm koşulları bu web sitesinden  ile teyit edebilirsiniz.

Zubizu’nun düzenlemiş olduğu bu kampanya yazısının sonuna geldik.

Daha fazla çekiliş kampanyası için: Çekiliş Kampanyaları

Diğer kampanyalarda olduğu gibi çekiliş kampanyaları da, Kampanya Babası’na anında yüklenmektedir.

Daha fazla Kampanya için Kampanya Babası’nı takip etmeyi ve kampanyayı beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Ayrıca gelmesini istediğiniz kampanyaları yorumlar kısmından veya iletişim bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz