Yeni yılda 30 ₺ D&R Bonus Kampanyası

0
44
Bonus D&R Kampanya Aile

Bonus Kart, kullanıcılarına kazandırmaya D&R mağazalarında devam ediyor.

Çeşit çeşit kitap, dergi, teknoloji ürünü, hediye, müzik, film ve daha fazlasını içinde barındıran D&R mağazalarında Bonus kullanıcıları yine kazanıyor.

Tek seferde yapacağınız 100 ₺ ve üzeri alışverişleriniz de 30 ₺ bonus sizleri bekliyor.

17 Aralık ve 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya yine Bonus müşterilerine muhteşem bir yılbaşı hediyesi sunuyor.

Kampanyamıza tüm D&R mağazalarından veya online olarak www.dr.com.tr adresinden yapacağınız alışverişleriniz dahildir.

Bonus Kampanya Detayları:

 • Kampanya dahilinde kazandığınız D&R bonuslar 5 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli olup sadece D&R mağazalarında kullanılabilir.
 • Kazandığınız bonuslarınız online mağazamızda yani dr.com.tr’de kullanılamaz.
 • Diğer bonus kampanyaları ile birleştirilebilir.
 • Ayrıca kampanyamızdan kazandığınız D&R bonuslarınız bir sonraki alışverişlerinizde de kullanılabilir. Kampanyamızdan bir müşterimiz ancak bir kez faydalanabilir.
 • Ticari kart kullanımları, American Express kart, Miles&Smiles kredi kartı, DenizBank Bonus, Şekerbank Bonus, Teb Bonus, ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanyaya dahil edilemez.
  • Flexi Bonus, Flexi, Bonus Genç müşterilerimizin kampanyamıza dahil olması için alışveriş işleminin hemen öncesinde “EVET DR” yazıp bir boşluk bırakıp kartının son 6 hanesi ile banka sistemimize kayıtlı olan cep telefonu numarasından 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.
 • Binlerce alışveriş seçeneğinin bulunduğu D&R mağazalarımızdan veya online olarak yapacağınız tüm alışverişlerinizde ürün iadesi ve iptal işlemleriniz dikkate alınacaktır.
  • Ve bu fırsatlarla dolu kampanyamız hem mağaalarımızda hem de online mağazamızda geçerli olduğundan dilerseniz hiç yorulmadan bilgisayarınızın başından da D&R dünyasının kapılarını aralayabileceksiniz.
 • Ek kartlarınızın dahil edilmediği bu kampanyada Flexi kartların kampanya katılımı için uygulanan ödemeler ve ücretler, ayrıca tüm kampanya detayları için  www.flexi.com.tr adresinden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.
 • Kampanyamız dahilinde kaandığınız tüm bonuslar yazılım,elektronik,ön ödemeli kartlar,dergi ve elektronik aksesuarlarında ve Milli Piyango biletlerinde kullanılamaz.
 • Daha detalı bilgi sahibi olmak için ise tek yapmanız gereken www.bonus.com.tr adresini kullanmak olacaktır.

Hadi bakalım kitap kurtları D&R dünyasında alışverişin ve bu büyük indirim fırsatının tadını çıkartmaya hemen  başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz