Yemek Sepeti’nde %30 MaxiPuan Kampanyası

0
237
Yemek Sepeti Maximum

Yemek sepetinde indirim sizlerle!

2019 Yılının son günlerinde Yemeksepeti sizin için çılgın bir indirime imza atıyor.

22 aralık 2019 tarihinden yılın son günü 31 aralık 2019 tarihine kadar Maximum Mobil uygulaması ile Yemeksepeti’den vereceğiniz her siparişte %30’a kadar puan kazandığınızı biliyor muydunuz?

İş Bankası Bankamatik kartlarınız, İş Bankası Maximum özelliği bulunan kredi kartlarınız (Maximum,Maximiles,Mercedeskart ve İş’te Üniversiteli) bu kampanyaya dahil olmakla birlikte yapacağınız alışverişlerde Maxipuanlar sizleri bekliyor.

Maximum Kampanya Detayları:

 • Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapacağınız ödemeler, MaxiPuanlarınız ile yapacağınız alışverişler ve iptal-iade durumu olan işlemleriniz kampanya kapsamında olmasa da, bu kapsamda puan kazanabilmek için harcamalarınıza kampanya dahil kartınız veya kartlarınız ile Maximum Mmobil uygulaması yardımıyla YemekSepeti sepeti bölümünden yapabilirsiniz.
 • Uygulamayı cep telefonunuzda ya da herhangi bir mobil cihazda kullanmak istiyorsanız indirmeniz gereklidir. “https://maximum.com.tr/indir”
 • Bu kampanya dahilinde eğer işleminizi iptal etmek isterseniz, Maximum Puan kazanımlarınız da iptal olmuş olur.
  • Ve yeni verdiğiniz siparişlerde tekrar puan kazanma şansını yakalamış olursunuz.
 • Peki kazandığım bu Maximum Punalarımı nasıl kullanabilirim diyenler için ise hemen anlatıyorum; ödülünüzü kullanmak için kampanyadan kazandığınız 7 Ocak 2020 tarihine kadar en son hangi kartınız ile alışveriş yaptıysanız o karta yüklenecek olup, kullanamadığınız Maxipuanlarınız 28 Ocak 2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • Bu kampanya müşteri bazında olup kart bazında geçerli olmamaktadır.
 • Bir müşterimiz en fazla 30 TL Maxipuan kazanma hakkına sahiptir.
 • Yemeksepeti uygulaması ve Yemeksepeti internet sitesi üzerinden vereceğini siparişlerinizde geçerli olmayan bu kampanya sadece Maximum Mobil uygulaması Yemeksepeti sekmesi bölümünden vereceğiniz siparişlerde geçerlidir.
 • En son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olan Maxipuanlarınız eğer ki MaxiMiles kartınıza yüklendiyse; MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmaminde kullanılamaz.
 • Kampanya koşullarında tüm haklar İş Bankası‘na ait olup, banka kampanyayı durdurma, değiştirme ve sonlandırma hakkını gizli tutar.

Evet şimdi ne dediğinizi duyar gibi gibiyim.

Hemen en yakın mobil cihazınızı elinizem alıp bu soğuk kış günlerinde evinizde oturarak Yemeksepetinin eşsiz restoranlarından kendinie bir yemek ziyafeti çekmeyi istiyorsunuz, haklısınız tabi.

Siz yemek yerken gelsin Maxipuanlar diyoruz. Şimdiden afiyetler olsun derken, puanlarınızı harcarken de iyi eğlenceler diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz