Yapı Kredi Bankası Çekilişi

0
127

Yapı Kredi Bankası çekilişi kapsamında bankanın tüm üyeleri, Yapı Kredi internet şubesi ya da Yapı Kredi Mobil Uygulaması üzerinden FAST para gönderme işlemlerinde Kolay Adres kaydı yaptıklarında Apple IPhone 12 Pro kazanma şansı yakalıyor!

 İnternet şubesi ya da mobil uygulaması üzerinden Hesabım > Kolay Adreslerim menüsüne kaydınızı yaptığınızda çekilişe katılma hakkı kazanırsınız. Bu kayıt işleminden sonra KOLAS yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı da yazıp 4470’e mesaj atmanız gerekmektedir. SMS işleminden sonra kaydettiğiniz kolay adrese en az 1 kez para transferi yapmanız gerekmektedir. Her kullanıcı sadece 1 çekiliş hakkı kazanabilir.

Katılım için adımlar;

  1. İnternet şubesi ya da mobil uygulaması üzerinden Hesabım > Kolay Adreslerim menüsüne bir kolay adres kaydı yapmalısınız.
  2. 4470’e KOLAS yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı SMS göndermelisiniz.
  3. Çekilişe katılım tarihinizden en az bir gün önce kaydettiğiniz kolay adrese en az bir kez para transferi yapmalısınız.

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler Neler?

Yapı Kredi Bankası diğer çekilişlerinde olduğu gibi yine bu kampanyasında da birçok kişiye hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Yapı kredi çekilişi kapsamında 10 kişi Apple iPhone 12 Pro 128 GB hediye edilecek ve birçok talihlinin yüzü gülecek.

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe son katılım tarihi 31 Ekim 2021’dir. Bu tarihten önce veya sonra başvuru yapılamamaktadır. Yapı Kredi Çekilişleri hakkında tüm güncel bilgilere kampanya babası sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

17 Aralık 2021 tarihinde açıklanacaktır. Sonuçlara 19 Aralık 2021 tarihinde kampanya babası sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kazanan kişiler çekilişin açıklandığı günden 15 gün sonrasına kadar çekilişi yapan organizasyon şirketini nüfus cüzdanlarını atmak zorundadırlar, iletişime geçmeyen ve kimlik kartını atmayan kişilerin hediyeleri yedek kazananlara geçecektir ve yedek kazananlar için de 15 günlük süreç başlatılacaktır.

Diğer tüm çekiliş sonuçlarından ve güncel çekiliş tarihlerinden haberdar olmak isterseniz kampanyababası.com sizler için en uygun adres. Hemen şimdi sayfamıza bir göz atın ve tarihi yaklaşmakta olan tüm çekilişlerden haberdar olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz