Worldcard Trendyol Kampanyası

0
363
Trendyol Kampanya

Worldcard Trendyol kampanyasına 30 Eylül 2021 tarihine kadar Trendyol üzerinden World POS’ları ile alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Yapmanız gereken belirtilen tarihe kadar Yapı kredi Visa kredi kartı ile alışveriş yapmak ve kartı kaydedilenlere eklemek.

Bu şekilde 1 alışveriş yaparak kredi kartınızı eklediğinizde Trendyol’da World üye işyerlerinde geçerli mağazalarda 300 TL üzeri yapacağınız alışverişlerde 3 taksit kazanabilirsiniz.

Kampanya çoğu ürün için geçerlidir fakat kampanya indiriminin geçerli olmadığı ürünler de mevcuttur.

Worldcard Logo

Worldcard Trendyol Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Worldcard’ın bu kampanyasından yararlanmak için Visa kredi kartınızı 16 Temmuz 2021 – 30 Eylül 2021 arasında alışverişte kullanarak Trendyol uygulamasında kayıt etmeniz gerekmektedir.

World POS üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kampanyadan 16.07.2021 – 30.09.2021 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz.

Worldcard Trendyol Kampanya Şartları

Trendyol’un düzenlemiş olduğu ve Yapı Kredi World kart ile anlaşmalı olan kampanyada belirli kampanya şartları bulunmaktadır.

Kampanya şartları:

  • Kampanya DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir.
  • Kampanyaya katılabilmek için Yapı Kredi kartları, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lardan herhangi birine sahip olmanız gerekmektedir.
  • 16 Temmuz 2021 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında Trendyol üzerinde Visa logolu bütün bireysel kredi, banka ve ön ödemeli kartlar ile yapacağınız alışveriş sonrasında Visa kartınızın kaydedilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya sadece World Üye İşyerleri’nde geçerli olup Yapı Kredi Pos’larında geçerli olmaktadır.
  • 3 taksit geçerliliğini kaybetmemesi için Visa kartının kayıtlı bir şekilde kalması lazımdır.
  •  Farklı kartlarda kampanya koşulları değişiklik gösterme hakkına sahiptir.
  • BDDK tarafından yayınlanmış olan kredi kartlarındaki taksit sınırlandırması bulunduğu için 3 taksit kampanyası her üründe geçerlilik göstermeyebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz