Worldcard Trendyol Kampanyası

0
249
Trendyol Kampanya

Worldcard Trendyol kampanyasında 31 Mart’a kadar Trendyol üzerinden Yapı Kredi Visa kredi kartınız ile alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirsiniz.

Yapmanız gereken belirtilen tarihe kadar Yapı kredi Visa kredi kartı ile alışveriş yapmak ve kartı kaydedilenlere eklemek.

Bu şekilde 1 alışveriş yaparak kredi kartınızı eklediğinizde Trendyol’da geçerli mağazalarda 200 TL üzeri yapacağınız alışverişlerde 50 TL indirim kazanabilirsiniz.

Kampanya çoğu ürün için geçerlidir fakat kampanya indiriminin geçerli olmadığı ürünler de mevcuttur.

Worldcard Logo

Worldcard Trendyol Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

Worldcard’ın bu kampanyasından yararlanmak için Visa kredi kartınızı 1 Mart 2021 – 31 Mart 2021 arasında alışverişte kullanarak Trendyol uygulamasında kayıt etmeniz gerekmektedir.

Belirtilen tarihler arasında yaptığınız alışverişler sonrasında 15 Nisan 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerli 50 TL kupon hesabınıza tanımlanacaktır. 50 TL’lik kuponu kullanabilmeniz için geçerli kampanyanın geçerli olduğu 200 TL üstü bir ürünü sepete eklemeniz gerekmektedir.

Worldcard Trendyol Kampanya Şartları

Trendyol’un düzenlemiş olduğu ve Yapı Kredi World kart ile anlaşmalı olan kampanyada belirli kampanya şartları bulunmaktadır. Kampanya şartları:

  • Kampanya DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir.
  • 1 Mart 2021 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Trendyol üzerinde Visa logolu bütün bireysel kredi, banka ve ön ödemeli kartlar ile yapacağınız alışveriş sonrasında Visa kartınızın kaydedilmesi gerekmektedir. Ayrıca Visa kartının ilk defa kaydedilmiş olması gerekmektedir.
  • İndirim kuponunun geçerliliğini kaybetmemesi için Visa kartının kayıtlı bir şekilde kalması lazımdır.
  • 50 TL’lik indirim kuponu kazanabilmek için Visa kartının daha önce farklı bir hesapta kayıtlı olmaması gerekmektedir. Daha önce bir hesaba kartı kayıt ettiyseniz indirim kuponu alamazsınız.
  • İndirim kuponunu kazanabilmek için o hesaba daha önce farklı bir Visa kartının eklenmemiş olması gerekmektedir.
  • 50 TL’lik indirim kuponu 15 Nisan 2021 tarihinde Trendyol üyeliğinize eklenecektir. Kullanmak için 200 TL’lik bir ürün bulup sepetinize ekleyin. Sonrasında sepete gittiğinizde indirimler kısmından 50 TL Visa Kart indirimini göreceksiniz.
  • İndirim kuponunu kazandığınıza dair bilgilendirme Trendyol tarafından 31 Mart 2021 tarihinde kampanya katılım sona erdiği zaman gönderilecektir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz