Worldcard ile Toplamda 50₺ Opet Puan

0
17
Opet Worldcard Kampanya

World üyesi olan Opet Akaryakıt istasyonları üzerinde 4 tane 125 TL ve üzerlerindeki akaryakıt alımlarına 50 TL değerinde Opet Puan hediye!

Worldcard Opet Kampanyası Başlangıç – Bitiş Tarihi

World Opet Kampanyası 16 Mayıs 2021 ile 30 Haziran 2021 tarihleri süresinde gerçekleştirilecektir. Bu tarihlerden katılım sağlayan kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Worldcard Opet Kampanyasının Başvuru Kanalları

Worldcard Opet Kampanya fırsatlarına World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

World 50 TL Opet Puan

Kampanya Koşulları

Kampanya Tarihi

  • World Opet Kampanyası 16 Mayıs 2021 ile 30 Haziran 2021 tarihleri süresinde gerçekleştirilecektir. Bu tarihlerden katılım sağlayan kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Kampanyaya dahil üye işyerleri ve üye sektör

  • Sunpet World Üye işyerleri, Opet, 

Kampanyaya dahil kartlar

  • Kampanya fırsatlarına bütün Yapı Kredi Kredi Kartlarının hepsi dahil olmaktadır. Ayrıca Albaraka Worldcardlar dahil olarak, Anadolubank Worldcard’lar, Business TL Card ve Vakıfbank Worldcardlar kampanya fırsatlarına dahil değildir ve bu kartlar kampanya şartlarından faydalanamazlar.

Kampanyaya dahil olan harcamalar

  • Kampanya fırsatları farklı günler içerisinde Opet istasyonları üzerinde Yapı Kredi World üye işyerleri üzerinde yapılacak olan 125 TL ve üzerlerindeki işlemler dahildir.

Kampanya faydası

16 Mayıs 2021 ile 30 Haziran 2021 tarihleri süresinde farklı günlerde 4 tane tek seferde 125 lira ve üzerlerindeki akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişleri yapan müşterilerin; SMS aracılığıyla katılması halinde, 30 TL değerinde bir Opet Puan; müşteriler, World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlaması durumunda 40 TL değerinde bir Opet Puan, 4 işlem üzerinde en az birisini World Pay – Araçta Ödeme aracılığıyla yapması halinde ise, ek olarak 10 lira ile totalde 50 TL değerinde bir Opet Puan kazanacaktır.

World Mobil uygulaması üzerinden yapılacak olan katılımdan kazanılacak olan ek Opet Puan ise 10 TL’dir.

Geri alım tarihleri ve Puan yükleme

  • Yapı Kredi Bireysel olan kredi kartı, Yapı Kredi Business kart ve Yapı Kredi banka kart Worldpuan’lar olan 7 Temmuz 2021 tarihinde hesaplara yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanım tarihi ise 6 Ağustos 2021 olmaktadır. Kullanılmayan Worldpuan’lar ise 7 Ağustos 2021 tarihinde tamamen geri alınacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz