Worldcard Kullanıcları Survivora Katılıyor

0
73
Worldcard Survivor Kampanyası

World Mobil Survivor’da Yarıştırıyor!

World Mobil’de yer alan Survivor yarışma çekilişine 9 Mart – 22 Mart arasında katıl, bu heyecanı sen de yaşa!

Kampanya Detayları:

 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izniyle Survivor Kampanyası’nı 09 Mart ve 22 Mart arasında düzenlemektedir.
 • World Mobil uygulamasını ücretsiz olarak akıllı telefon ya da tabletlerinize yükleyebilirsiniz. Yapılan başvuru sonunda yer alan metni onaylamadığınızda çekiliş hakkı kazanamazsınız.
 • Kampanyanın çekilişi, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. bünyesinde 25 Mart 2020 tarihinde, saat 12.00’de halka açık olarak gerçekleştirilecektir.
 • Çekiliş sonucunda; iki konuk oyuncu AirFrance havayollarına ait İstanbul Dominic arası ekonomik sınıf bileti ve Dominik seyahati (3 gece 4 gün) kazanacaktır.
 • Dominic’teki rehberlik ve transfer hizmeti dahil olan seyahatte, konuklar yarışmacılarla birlikte alanda konaklayacaktır. Seyahat İstanbul’da başlayıp, İstanbul’da bittiği için bu süreç dışında yapılacak olan tüm harcamalar (ulaşım dahil) kişiye aittir.
 • Dominic seyahati için İstanbul, Dominic, İstanbul destinasyonunda bilet hakkınız bulunmaktadır.
 • TSM Danışmanlık Org. ve Paz. A.Ş. ve Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. çalışanları yanı sıra 18 yaşından küçükler düzenlenen çekilişlere katılamazlar, katılıp kazansalar bile ikramiyeleri kullanamazlar.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.ye ait banka kartı ya da bireysel kredi kartı bulunan müşteriler, World Mobil uygulaması aracılığıyla “Kampanyalar” alanından kampanya başvurularını gerçekleştirebilirler. Her müşterinin tek çekiliş hakkı bulunmaktadır ve ikramiye tek kişiliktir. İkramiye nakde çevrilemez, devredilemez ya da talihliden başka birisi tarafından kullanılamaz.
 • Asıl talihliler ve yedekler Posta Gazetesi’nde 27 Mart 2020 tarihinde açıklanacaktır. Asıl talihlinin 11 Nisan 2020, yedeklerinse 26 Nisan 2020’ye kadar başvurularını tamamlamaları gereklidir. İadeli taahhütlü postayla asillere ve yedeklere tebligat sağlanacaktır. Yeterli adres bilgisi olmayan talihliler için, gazetede yayınlanan ilan, tebliğ olarak sayılacaktır.
 • Çekiliş listesi 23 Mart 2020 tarihinde oluşturulacaktır, bu tarihten itibaren geciken ödeme ya da takipte bulunan kartlar ve geçici durumlar haricinde kapatılan kartlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • İkramiye dahilindeki hizmete dahil olan ÖTV, KDV gibi vergilerin dışında yer alan vergiler ya da yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanacaktır. Bütün bu durumlar, ikramiyeyle ilgili materyaller aracılığıyla tarafınıza sunulacaktır.

Worldcard Kampanyalarını takip etmek için en iyi adres Kampanya Babası. Web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edin kampanyaları kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz