Worldcard Eczane Kampanyası

0
223
Eczane

Worldcard Eczane Kampanyası ile yapacağınız eczane alışverişlerinde Worldpuan kazanma şansı sizleri bekliyor.

Eczane harcamalarınızda harcadığınız tutarın %10’u değerinde Worldpuan kazanabilirsiniz. Toplamda 30 TL Worldpuan kazanmanız mümkündür.

Worldcard Eczane Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Worldcard Eczane kampanyasından yararlanmak için öncesinde Worldcardınız ile kampanyaya katılım sağlamanız gerekmektedir. Bu katılım 2 şekilde gerçekleştirilebilir.

  1. Yöntem: World Mobil uygulamanız bulunuyor ise uygulamaya giriş yaparak kampanyalar kısmından “Worldcard Eczane Kampanyası” bulunuz. Sonrasında kampanyanın detayları kısmından “Katıl” butonuna tıklayarak kampanyayı aktif etmeniz gerekmektedir.
  2. Yöntem: Bu yöntemde ise mobil uygulamaya giriş yapmadan kampanyaya katılabilirsiniz. Yapmanız gereken ECZANE yazarak boşluk bırakın ve müşteri numaranızı yazın. Sonrasında SMS’i 4454’e gönderin. 

Bu iki yöntemden birisi ile kampanyaya katılım sağlamadan önce yaptığınız harcamalar Worldpuan kazandırmayacaktır!

Worldcard Logo

Worldcard Eczane Kampanyası Geçerlilik Tarihi

Worldcard Eczane Kampanyası ile harcamalarınızda Worldpuan kazanmak için belirtilen tarihlerde alışverişi yapmanız gerekmektedir. 8 Mart 2021 – 21 Mart 2021 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerde harcadığınız tutarın %10’u değerinde ve toplamda 30 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Worldcard Eczane Kampanya Koşulları

Worldcard Eczane Kampanyasında belirli kampanya koşulları bulunmaktadır ve bu kampanyadan yararlanmak için yer alan kurallara uyulması gerekmektedir.

Worldcard Eczane Kampanya koşulları:

  • Kampanya tarihi içerisinde ( 8 Mart 2021 – 21 Mart 2021 ) tarihleri arasında yapılan harcamalarda Worldpuan kazanılmaktadır.
  • Sadece eczane sektöründe yapılacak harcamalar için geçerlilik sağlanmaktadır.
  • Kampanyaya bireysel TLcard, Albaraka Worldcard ve Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile katılım sağlayabilirsiniz. Vakıfbank Worldcard ve Anadolubank kartları ile yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Nakit çekimler, iade işlemler, puan kullanılarak yapılan harcamalar ve mail order işlemleri kampanyaya dahil edilmez.
  • Kampanya içerisinde peşin çekim yapabilirsiniz. Peşin çekimler sonucunda da Worldpuan kazanmak mümkündür.
  • Aynı gün içerisinde aynı işyeri içerisinde tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri harcamalarda yaptığınız ilk harcama kampanyaya dahil edilecektir.
  • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden veya SMS ile katılım yapmadan yapılan harcamalar sonucunda Worldpuan verilmeyecektir. Harcama öncesi kampanyaya katılım yapmak zorunludur.
  • Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Her bir müşteri kampanyaya katılıp en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz