Worldcard’ dan Çocuklara Sömestr Kampanyası

0
48

Worldcard kullanıcılarının çocukları bu sömestrda da çok şanslı.

Bizi ve çocuklarımızı her daim hatırlayan World dünyası yine avantajlarla kapımızda .

Kampanyam dahilinde kullandığınız World kart ile www.biletix.com.tr adresinden 18 Ocak 2020 gününe kadar World Sömestr Çocuk Şenliği bileti alımlarınızda kazanacağınız indirim hakkı oranı %15!

  WORLD BU SEFER ÇOCUKLAR İÇİN

Çocukları da ebeveynleri de sevindirecek bu kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ve banka kartlarınız dahildir.

Ayrıca kampanyamıza dahil diğer işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyerleri tanımları geçerli sayılacaktır.

Bu şenliklere dolu kampanyamıza Yapı Kredi World kartlar ve Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank World kartlarınız da dahildir.

Yapı Kredi dilediği zaman kampanyayı durdurma, iptal etme ve kampanya şartlarını değiştirip üzerinde ekleme yapma hakkına sahiptir.

Kampanyamıza dahil olan işlemler kesin suretle World üye işyerlerinde bulunan Yapı Kredi POS sistemi üzerinden geçilmelidir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorum diyorsanız www.worldcard.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Bu World Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Peki gelelim bu indirime nasıl sahip olacağımıza…

İndirimden faydalanmak için etkiliği işaretledikten sonra üyelik/kampanya tipinden Yapı Kredi World indirimini seçip ardından aşağıdan bulunan alana 16 haneli kart numaranızı girmeniz gerekmektedir.

Kart numarası giriş işleminden sonra %15 ‘lik tutar hemen düşecek ve ödeme ekranına yönlendirileceksiniz.

Ödeme işlemi sırasında yaptığınız harcama %15 indirimli olan tutar üzerinden yapılacaktır. Ödeme işleminden sonra herhangi bir indirim yapılamaz. Kampanyamız sadece “www.biletix.com.tr” adresinde geçerli olup, sınırlı sayıda bilet içindir. Biletix’in satış ofislerinden alacağınız biletleriniz bu kampanyaya dahil edilmemektedir.

Sömestr da çocuklarınızı düşünen World yine sürprizlerle karşımızda. World kartlarınız ile yapacağınız bu alışveriş de 6 taksit imkanı da sizleri bekliyor.

Kampanyaya katılım için hiçbir şart gerekmeyen bu şenlikte olmak benim de çocuğumun da hakkı diyorsanız hemen “www.biletix.com.tr” adresine tek tuşla ulaşım sağlayarak çocuğunuza muhteşem bir sömestr hediyesi verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilet almak ardından da indirimin keyfini çıkartmak.

Worl kart ve Yapı Kredi sizi düşündüğü gibi çocuklarınızı da düşündü ve onlara enfes bir şenlik hediye ediyor. Çocuğunuz bu şenliğe bayılacak, size de World kartlı ve Yapı Kredi’li olmanın avantajlarından faydalanmak kalacak. Sitemizden tüm Worldcard kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz