Worldcard ile Yarı Yarıya ISG Loung İndirim Kampanyası

0
77

31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya ile “LGM Havalimanı İşletmeleri A.Ş” düzenlenmekte olup

Türkiye’de ihraç edilmiş bütün Visa Platinum kredi kartları, Visa Platinum banka kartları ve Visa Ticari kredi kartları bu kampanya için geçerlidir.

ISG LOUNGE WORLD DÜNYASI İLE DAHA KEYİFLİ

2019’un son gününe kadar geçerliliği devam eden kampanyamızda World Platinum Visa kartınız ile Sabiha Gökçen Havalimanı iç ve dış hat gidiş salonlarında bulunan ISG Lounge’lara giriş ödemelerinde %50 indirim fırsatı sizi bekliyor.

Bu kampanya CIP Lounge alanlarına uygulanana başka hiçbir kampanya,promosyon ve indirim ile birleştirilemez. Kampanya boyunca Visa Platinum ve Visa Ticari kart sahibi olanlar bu fırsattan istedikleri kadar faydalanabilirler.

Bu kampanya hiçbir şekilde paraya çevrilemez ve başka bir şahsa devredilemez.

Hizmet verildiği esnada yaşanabilecek teknik veya lojistik problem ve aksamalardan VİSA ve iştirakleri kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Kampanyayı organize dene kuruluş, dilediği zaman kampanyayı durdurma, iptal etme ve üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Böyle bir durum oluştuğunda ise yeni şartlar www.visa.com.tr adresinde duyurulacaktır.

LGM’nin kullanıcı şartlarını öğrenmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak isterim derseniz www.sabihagokcen.aero adresini inceleyebilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.VİSA mükerrer ve kötüniyetli olan katılımları iptal etme hakkına sahiptir.

Ve yine aynı şekilde kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil veya bilgisayar teknolojilerini ya da başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen müşterinin o güne kadar yapmış olduğu bütün katılımları ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkı da VİSA’ya aittir.

Sorularınız için ps@sgia.aero adresine göz atabilirsiniz.

Güncel cari hizmet bedelleri iç hatlar lounge için 110 TL, dış hatlar lounge için 110 TL’dir.Bu fiyatlara KDV dahildir.

Bu doğrultu da kampanyadan faydalanan müşterilerimiz hizmet bedeli olarak 55 TL ödeyeceklerdir.

Yetişkin ile birlikte gelen 6 yaşından küçük çocuklarınız için ücret alınmayacaktır. Fakat yanınızda yalnızca bir kişi ile bu kampanyadan faydalanma hakkına sahipsiniz.

Kampanyamız yalnızca hizmet bedelinin lounge alanına girişinde yapılan ödemelerde geçerlidir.Mobil uygulama veya farklı bir alnada lounge hizmeti alımlarında geçerli değildir.

Kampanya herhangi bir üçüncü kişiye satılamazveya promosyon amaçlı kullanılamaz. Katılan tüm müşterilerimizin bilgileri sadece tanıtım, promosyon ve bilgi amaçlı kullanılacaktır.

Bilgi istemeyen katılımcılar ps@sgia.aero mail adresini kullanarak tercihlerini değiştirebilirler.

Siz havalimanında ISG Lounge keyfi yaşarken World kazandırmaya devam edecek…

Yenilik ve ayrıcalıklarla pek yakında yine görüşmek üzere…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz