World Nakit Kartlarında 25₺ Kampanyası

0
494
World Play Nakit Kart Kampanya

World kart yine kazandırmaya doymuyor.

World Nakit, Play Nakit,World Nakit Sanal kartlarınız ile bu ay için World üye işyerlerinden yaptığınız her 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 5 TL toplam 25 TL indiriminiz anında hediye.

Tek yapmanız gereken hemen Yapı Kredi İnternet Şubesinden veya Müşteri İletişim Merkezi’nden başvuru yapmanız.

Kampanya Detayları:

  • Kampanyamız sadece Yapı Kredi müşterileri için geçerli olup, bir müşteri kampanyamızdan en fazla bir kere yararlanabilmektedir.
  • Kampanyamız dahilinde kazanmış olduğunuz indirimler takip eden ayın ilk Çarşamba günü kampanyaya uygun işlem yapılan ve açık statülü Worl Nakit, Play Nakit veya World Nakit Sanal kartınıza artı bakiye olarak eklenecektir.
  • World dünyasının kazandıran kampanyalarından bir yenisi olan bu kampanyamızda aynı gün aynı üye işyerlerinden yapılan alışverişin yalnızca ilki kampanya kapsamına alınacaktır.
  • Yükleme yapıldığı sırada kart statüsü açık olan kartlar bu kampanyaya dahil edilirken, kart statüsü kapalı olan kartlarınız maalesef kampanyamıza dahil edilemeyecektir.
  • Ayrıca fatura ödemelerinizde ve ön ödemeli olarak yapılan kart yüklemelerinizde bu kampanya geçerli sayılamaz.
  • Kampanya dahilindeki işlemleriniz Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları için geçerlidir.
  • Kazandıran kampanya dahilinde yapılan tüm işlemler mutlak suretle World Üye işyerlerin de bulunan Yapı Kredi Bankası POS sistemi üzerinden geçilmelidir.
  • Bunların yanı sıra kartınızı iade ettiyseniz ya da kartınızın iptalini gerçekleştirdiyseniz de yine bu kampanyadan faydalanma hakkına sahip olamayacaksınız.
  • Yapı Kredi istediği her an kampanyayı iptal etme, durdurma ve üerinde değişiklik yapma hakkına sahip olmakla birlikte , daha detaylı bilgi sahibi olmak için www.worldcard.com.tr/kartlarimiz/world-nakit/ adresini tıklamanız yeterli olacaktır.

Avantajlı kampanyamız bünyesinde World Nakit, Play Nakit ve World Nakit Sanal ile yüklediğin kadar harca, harcadığın kadar kazan.

Worldün ayrıcalıklı dünyası bize böyle teklifler sunduğu sürece alışverişin çoşkusu hiç bitmez.

Müşterilerine dev ayrıcalıklar ve inanılmaz indirimler sağlayan Yapı Kredi ve World kart dünyası bizler için indirimleri, fırsatları ve avantajları asla ama asla bitirmiyor.

Aksine her yeni gün yeni bir kampanya ile karşımıza çıkan World kart hediyelerinde bu yıl da çok bonkör olacağa benziyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz