World’den Mobil Kullanıcılara 25₺ Kampanyası

0
57
Worldcard Mobil Kampanya

World kart kullanıcıları mobil işlemlerinde yine kazanıyor. World Karttan mobil kullanıcılara müjde!

1 Aralık 2019 ve 31 Aralık 2019 tarihleri arasında World Mobil ya da Yapı Kredi Mobil ile yapacağınız tek seferde 25 ₺ ve üzeri beşinci mobil ödeme işleminizde 10 ₺, onuncu ödemenizde 15 ₺ puan hediye.

Kampanyamızdan sadece Yapı Kredi müşterileri faydalanırken, bir müşterimiz en fazla 25 ₺ kazanabilecektir.

Sadece cihaz bazından geçerli olan bu kampanyada aynı gün yapılan işlemlerinizde yalnızca ilk işlem geçerli sayılacaktır.

Kullanamadığınız puanlarınız 17 Ocak 2020 tarihinde geri alınacağı için bence elinizi çabuk tutun ve hemen mobil işlemlerinizden 25 ₺ puanınızı kazanmaya başlayın.

Müşterimizin en az bir adet kullanıma açık bireysel kredi kartı bulunuyorsa kampanya istediği yerden, istediği zaman katılabilecektir.

Worldcard Kampanya Detayları:

  • Dev kampanyamızdan 30.000 kişi faydalanabilecek ve 30.000 kişinin sonunda kampanya sonlandırılacaktır.
  • Sadece Türkiye’den katılım sağlayabileceğiniz bu kampanyamıza yurtdışından yapılan işlemler dahil edilmeyecektir.
  • Kartınız mobil ödemeye açık olması gerekirken,işlem esnasında Yapı Kredi mobil veya World mobil kullanmanıza gerek yoktur.
    • İşlem sırasında cihazınızı POS cihazına yaklaştırmanız yeterli olacaktır.
  • Mobil ödeme, işletim sistemi Android olan 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip cihazlarınız ile katılım sağlayabilirsiniz.
  • Kullandığınız cihazınızın versiyonu veya güç saklama durumu gibi değişiklik gösteren hususlarda ödeme işlemi sırasında telefonunuzu POS cihazına yaklaştırmadan aygıtınızı uyandırmanız gerekebilir.
  • Kazandığınız ve harcamaya doyamayacağınız puanlarınız 5 Ocak 2020 gününe kadar yüklenecek olup puanlarınızdan en son yararlanabileceğiniz tarih ise 16 Ocak 2020‘dir.
  • Avantajlarla dolu kampanyamız bünyesinde mobil ödeme işleminizi tamamlamak için Yapı Kredi mobil de bulunan kartlarım kategorisinde veya World mobilinizde Pay menüsünde bulunan mobil ödeme kısmını seçerek bulunan kredi kartınızın mobil ödemeye açmanız gerekmektedir.

Çılgın Worlpuan kampanyası Yapı kredi bireysel kredi kartları ve Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapacağınız tüm peşin alışverişlerinizde geçerlidir.

Tek yapmanız gereken Android cep telefonunuza Yapı Kredi Mobil veya World Mobil uygulamasını indirmek. Sonrası mı? Sonra gelsin bol bol Worldpuanlar….

Tüm kredi kartı kampanyaları için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz