Watsons K-Beauty Kutusu Çekilişi!

0
40
Watson Çekilişi K-Beauty

Herkesin bildiği gibi Kore’nin efsane güzelliği K-Beauty ürünleri Watsons mağazalarında ve Watsons’ın internet sitesinde uygun fiyatlarla bulunuyor. Watsons bu efsane 70 adet K-Beauty Kutusu çekilişi ile Kore güzelliğini herkese yaymakta kararlı görünüyor. Çekilişin detaylarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

Çekilişe Katılım Tarihleri: Çekiliş 01.01.2021 tarihinde başladı 03.02.2021 tarihinde 23:59’a kadar devam ediyor. Yani Kore güzelliği ile dolu K-Beauty Kutusu’nun çekilişine katılmak için daha zamanınız var.

Watsons Logo

Çekiliş Detayları:

  • Tüm Watsons mağazalarından ya da www.watsons.com.tr internet sitesi üzerinden yapacağınız Korean Beauty ürün alışverişlerinde tek seferde 100 TL tutarındaki alışverişlerinizde 1 adet çekiliş hakkı kazanırsınız.
  • Tek seferde yapacağınız 100 TL ve katları tutarındaki alışverişlerde de harcadığınız her 100 TL için 1 adet çekiliş hakkı kazanırsınız.
  • Çekilişe katılmak için Çek Kazan uygulamasını iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarınıza ücretsiz bir şekilde indirin.
  • Çek Kazan uygulamasına adın, soyadın, adresin, telefon numaran ve e-mail bilgilerinle birlikte üye olup “Watsons” kampanyasını seçerek yaptığın alışverişteki fiş ya da faturanın fotoğrafını yüklemen gerekiyor.
  • Fiş veya fatura fotoğrafının net olması ve tamamının görünür şekilde çekilmesi gereklidir. Çekilen fotoğraf sistem tarafından kontrol edilip onaylanınca çekiliş hakkın verilir.
  • Çek Kazan uygulamasına fiş veya faturanın fotoğrafını göndermen için son tarih 10.02.2021 saat 23:59’dur.
  • Eğer 18 yaşından küçüksen bu kampanyaya katılamazsın.
  • Çekiliş 18 Şubat 2021 tarihinde noter huzurunda güvenilir bir şekilde gerçekleşecektir.
  • Çekilişin sonuçları ise Birgün Gezetesi’nde 23 Şubat 2021 tarihinde açıklanacaktır.
  • Bu çekilişin sonucunda 70 adet K-Beauty Hediye Kutusu verilecektir.

Hediye K-Beauty Kutusunun içerisindekiler; SNP Prep Peptaronic Nemlendirici Krem(55ml), Scinic Feel So Good Peeling Pad(Commage Scrub Care), Dewytree The Clean Lab AC Dew Calamine Toner, Frudia Blueberry Serum Hydrating(50gr).

Kore ürünlerinin eşsiz güzelliği ile henüz tanışmadıysan tanışmak için bu çekiliş büyük bir fırsat. Efsane Kore ürünleriyle dolu bu hediye paketini kaçırmadan çekilişe katıl güzelliğine güzellik kat! Güzelliklerle dolu diğer içeriklerimize de bakmanı öneririz. Diğer kampanyalarımızda buluşmak üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz