Watsons Arko Nem ve Rexona Çekilişleri

0
174
Watsons Logo

Watsons çekilişi hız kesmeden devam ediyor. Watsons Arko Nem ve Rexona Çekilişleri ile hediye kazanmayan kalmasın. Kampanya detayları yazımızda.

Watsons tarafından yürütülen, Arko ve Rexona tarafından desteklenerek sürdürülen yeni bir Watsons çekilişi var. Watsons’un ilk ve tek çekilişi olmadığı gibi buna benzer daha bir çok çekilişi bulunmaktadır. Şimdi ise Arko ve Rexona ürünlerine ayrı bir çekiliş yaparak müşterilerine verdiği önemi bir tık daha arttırarak göstermek istiyor.

Watsons tarafından yapılan bu çekilişe ayrı ayrı katılabilirsiniz. Katılacağınız her bir çekilişten farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Fakat unutmayınız ki her çekilişin kendine has kuralları bulunmaktadır. Arko nem ve Rexona ürünleri için düzenlenen bu çekilişin her birinden ayrı kurallar yer almaktadır. İsterseniz çekiliş kuralları hakkında ve nasıl katılabileceğiniz hakkında sizlere detaylı bilgi aktaralım.

Watsons Arko Nem Çekilişi

Watsons Arko Nem Çekilişi

Watsons tarafından yürütülen Arko nem çekilişine katılabilmek için Watsons’un internet sitesi üzerinden en az 30 TL’lik aynı şekilde her 30 TL’lik Arko nem alışverişinize 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekilişe katılıp hak kazanabilmek için en az 30 TL’lik alışveriş yapmanız gerektiği için yapacağınız alışverişler sonrası çekiliş haklarınız Watsons Kart’a yüklenir.

Watsons Arko nem çekilişinde eğer çekiliş kazananı siz olursanız. Watsons tarafından 10 kişiye Nespresso C61 Pixie kahve makinesi hediye edilecektir. Çekilişe katılabilmeniz için gereken son tarih 8 Mart 2021 tarihidir. Bu tarihe kadar Watsons üzerinden herhangi bir şekilde en az 30 TL’lik alışveriş yaparsanız 1 adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Ne kadar çok alışveriş yaparsanız bu çekilişin kazananı siz olursunuz. Yani 30 TL’lik her alışverişiniz Watsons’da 1 adet çekiliş hakkı demektir.

Çekiliş Ne Zaman Sonuçlanacak?

Çekilişin bitiş tarihi 8 Mart 2021 tarihi kabul edilirken çekilişin sonuçlanma tarihi ise 18 Mart 2021’dir. 18 Mart 2021 tarihinde çekiliş başlatılacak olup 22 Mart 2021 tarihinde ise çekilişin kazananları Watsons üzerinden açıklanacaktır. Çekiliş hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için ve çekiliş sonucunu görebilmek için Watsons’un instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Watsons Rexona Men Çekilişi

Watsons Rexona Men Çekilişi

Watsons tarafından 2. Bir çekiliş daha var. Bu çekilişte ise her 10 liralık Rexona Men alışverişinizde 1 adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Fakat çekilişe katılıp çekiliş haklarınızı kullanabilmeniz için Watsons mağazalarında alışveriş yaptıktan sonra akıllı telefonunuz üzerinden Çek Kazan uygulamasını indirip alışverişiniz sonrası size verilen faturayı Çek Kazan uygulamasına yüklemeniz ve uygulamaya kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Aynı zamanda çekiliş sonuçlanana kadar lütfen alışveriş faturanızı kaybetmeyiniz ve iyi bir yerde saklayınız.

Çekiliş İle Ne Kazandırıyor?

Çekiliş kazananlarına 1 adet Barcelona futbol takımı forması, 5 kişiye de Chelsea futbol takımı forması.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe katılabilmeniz için son katılım tarihi 8 Mart 2021’dir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

8 Mart 2021 tarihinde çekilişe katılımlar sonlandırılacak ve 26 Mart 2021 tarihinde de çekiliş yapılacak. Çekilişin kazanan kişiler için Kampanya Babası uygulaması üzerinden 31 Mart 2021 tarihinde açıklanacak. Çekiliş kazananlarına ulaşmak için Watsons’un internet sitesini veya sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Kore ürünlerinin eşsiz güzelliği ile henüz tanışmadıysan tanışmak için bu çekiliş büyük bir fırsat. Efsane Kore ürünleriyle dolu bu hediye paketini kaçırmadan çekilişe katıl güzelliğine güzellik kat! Güzelliklerle dolu diğer içeriklerimize de bakmanı öneririz. Diğer kampanyalarımızda buluşmak üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz