W Lab Kozmetik Çekilişi

0
199

Çekiliş kapsamında değerli hediyeler talihlileri ile kavuşacaktır. Çekilişe katılım sağlamak isteyen kişiler her alışverişinde bir çekiliş hakkı kazanmaktadır. Online sitesinden yapılan her alışveriş hediyeye daha çok yaklaştırıyor. W Lab kozmetik çekilişi ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler yazının devamını okuyarak bilgi sahibi olabilir.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Neler?

W Lab çekilişi kapsamında 2 kişi hediyelerine kavuşacaktır. Toplamda iki kişiye 2021 model Wolkswogen Polo marka araç hediye edilecektir. Her bir çekiliş hakkı, kişileri bu değerli hediyeye daha çok yaklaştıracaktır. Son model olan bu aracı kazanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey W Lab kozmetikten alışveriş yapmak ve çekilişe katılmaktır. Ardından geriye kalan tek şey bu muhteşem hediyelerin keyfini çıkarmaktır.

Çekiliş Katılım Şartları Nelerdir?

Çekilişe katılım sağlayacak kişilerin kampanya süresi içerisinde başvurması gerekiyor. W Lab kozmetikten yapılacak olan her alışveriş bir çekiliş hakkı kazandırmaktadır. Alışverişin faturasının üzerindeki isim kime ait ise çekilişe o kişi katılabilir. Çekilişe katılmak için bir alt limit söz konusu değil. Herhangi bir tutarda alışveriş yapmak yeterli olacaktır. Kaç adet ürün alınırsa o kadar çekiliş hakkı verilmektedir.

Çekiliş Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

23.12.2021 tarihi son katılım günüdür. Bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Çekilişe katılmak isteyen kişiler en son tarih olarak 31 Aralık gününe kadar çekilişe katılabilir. 31 Aralıktan sonra gönderen kişiler kazansa dahi hediyeleri verilmeyecektir. Bu yüzden son katılım tarihi büyük önem içerir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin sonuçlarının ne zaman açıklanacağı da önemli bir konudur. Çekiliş 15 Ocak tarihinde gerçekleşecektir. Fakat kazanan talihlilerin açıklanacağı tarih farklıdır. Çekilişin kazananları 17 Ocak tarihinde açıklanacaktır. Kazanan kişilere gerekli olan bilgilendirme yapılacaktır. Asil talihliler 15 gün içerisine hediyelerini temin etmelidir. 15 gün içerisinde hediyeyi almaz ise hediye hakkı yedek talihliye geçecektir. Kazanan kişiler kimlik bilgileri ile birlikte yetkili firmaya giderek işlemleri gerçekleştirmelidir. Aksi halde ayağa kadar gelen büyük fırsat kaçmış olacaktır.

Daha fazla çekiliş için: https://kampanyababasi.com/cekilis-kampanyalari/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz