Vodafone Engellilere Özel Evde İnternet

3
1640
Vodafone Engellilere Özel Kampanya

Vodafone engelli tarifesi ve en indirimli internet fiyatlarını arıyorsanız en doğru yerdesiniz.

Vodafone, Engellilere ve yakınlarına özel ucuz internet fırsatı sunuyor. Düşler Kulübü olarak adlandırılan bu kampanya, “Sosyal Destek İle Engelsiz Bir Yaşam!” sloganıyla hazırlanmıştır.

Lafı fazla uzatmadan hemen internet tarifelerine ve detaylara geçelim:

Altyapınıza göre engelli interneti almak için 2 farklı seçenek sunuluyor: Fiber internet ve DSL internet. Bunların ne anlama geldiğini ve hangisinin size uygun olduğunu aşağıda bahsettik.

Vodafone Engelli İndirimli Ev İnterneti

Bu kampanya kapsamında şehit yakınları, gazi ve engelli vatandaşlara ve yakınlarına evde internet hizmeti indirimli bir şekilde sunulmaktadır. Engelli indirimli ev internetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, yüzde 40 ve üzeri oranında engeli olduğuna dair belgeye sahip olmalıdır.

Dilerseniz ücretsiz ev interneti danışmanlığımızdan faydalanabilirsiniz. Başvuru sürecinden internet kullanımına kadar destek sağlıyoruz.

Aşağıdaki butona tıklatarak ücretsiz yardım alabilirsiniz.


Vodafone Grubu, dünyanın en önemli telekomünikasyon şirketlerinden birisidir. Ülkemizde Vodafone Türkiye olarak vatandaşlara iletişim hizmeti veren şirket, birey ve kurumlara tüm telekomünikasyon hizmetlerini sunmaktadır. Vodafone’nun sunmuş olduğu hizmetlerden biri de evde internet hizmetidir. Sağlamış olduğu güçlü altyapısı ile evde internet konusunda başarılı işlere imza atan Vodafone, bu konuda kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Vodafone, güçlü altyapısı ve kaliteli hizmet ile evde internet konusunda en çok tercih edilen Telekom şirketlerinden biri olmaktadır. Evde internet konusunda birçok indirimli fiyat politikasına sahip olan Vodafone, ayrıca çeşitli kampanyaları ile vatandaşlara hizmet vermeye devam etmektedir. Vodafone’nun sağlamış olduğu kampanyalardan biri Sosyal Destek Kampanyası olarak bilinmektedir.

Vodafone Sosyal Destek Kampanyası

Vodafone Türkiye, sağlamış olduğu telekomünikasyon hizmeti kapsamında vatandaşlara çeşitli kampanyalardan yararlanma imkânı sunmaktadır. Vodafone’nun sağlamış olduğu imkânlardan biri de engelli, gazi ve şehit yakınlarını kapsamaktadır. Sosyal Destek Kampanyası kapsamında; söz konusu bu kişiler, sabit ve mobil hizmetleri indirimli olarak kullanabilmektedir. Vodafone’nun Sosyal Destek Kampanyası, tüm bireysel tarife ve kampanyalarda geçerlidir.

Vodafone Türkiye’nin sosyal destek kampanyasından faydalanmak için, şehit olan kişinin eşi yâda çocuğu olmak, gazi olmak veya engelli olmak gerekmektedir. Bu kişiler engelli, gazi, şehit yakını olduklarına dair belgeyi ibraz etmeleri durumunda indirimli fiyatlardan yararlanabilir. Kampanya kapsamında uygulanacak indirim taahhütlü tariflerde yüzde 56 oranında ve taahhütsüz tariflerde yüzde 45 oranında olmaktadır.

Vodafone Engelli İndirimli Ev İnternetinden Faydalanma Koşulları

Sosyal Destek Kampanyası kapsamında yer alan engelli indiriminden faydalanmak için, kişinin yüzde 40 ve üzeri oranında engelinin bulunması gerekmektedir. Ayrıca engelli olan kişinin kendi rızasıyla evde internet hizmetinden yararlanmak istemesi gerekir. Kampanyadan yararlanmak isteyen engelli vatandaşlar, engelli olduklarını gösterir belgeyi başvuru sırasında ibraz etmek mecburiyetindedir. Engelli vatandaşların kampanyadan faydalanmak için sunacağı geçerli belgeler;

• Devlet Hastanelerinden Verilen Sağlık Kurulu Raporu ( yüzde 40 ve üzeri engel oranını bulunması şartı ile)
• Başbakanlık Engelliler İdaresi Engelliler için Kimlik Kartı
• Yabancı uyruklu engelli pasaport belgesi veya kimlik kartı
• Eğer engelli kişinin T.C. Nüfus Cüzdanı’nda Engel Oranı’nı gösteren bir ibare bulunursa, ek bir belgeye gerek duyulmaksızın bu kampanyadan faydalanması mümkündür.

Evde internet hizmetinden engelli indirimli olarak yararlanmak için herhangi bir taahhüt vermeye gerek yoktur. Engelli müşteriler taahhütlü veya taahhütsüz olarak bu kampanyadan yararlanabilir.

Vodafone Engelli İndirimli Fiyat Tarifesi

Vodafone Türkiye, yüzde 40 ve üzeri engelli müşterilerine evde internet hizmetini indirimli olarak sunmaktadır. Vodafone’nun uyguladığı indirimli tariflerin fiyatı, tarifenin özelliklerine göre değişmektedir. Ayrıca indirim kapsamında tarifenin taahhütlü ve taahhütsüz olmasına göre de indirim fiyatı değişmektedir. Sosyal Destek Kampanyası kapsamında engelli vatandaşlara taahhütsüz tarifelerde yüzde 45 oranında indirim uygulanmaktadır. Taahhütlü tarifelerde ise söz konusu indirim yüzde 56 oranında uygulanmaktadır. Taahhütsüz tariflerde iptal durumunda herhangi bir cayma bedeli alınmazken, taahhütlü tariflerde kullanma durumuna göre cayma bedeli söz konusu olmaktadır.

Vodafone Engelli İndirimli Ev İnterneti Kampanya Esasları

• Kampanyadan yararlanmak için yüzde 40 ve üzeri engelli olmak gerekir.
• Kampanyadan yararlanmak için gerekli belgelerin mağaza yâda bayilere ibraz edilmesi gerekir.
• Kampanya 12 aylık ilk dönem ve 12 aylık ikinci dönemden oluşmaktadır.
• 12 aylık ilk dönem bittikten sonra kampanyadan çıkış, tarife değişikliği, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple iptal etme gibi durumlar söz konusu olmazsa aynı şartlar altında ikinci döneme geçmek mümkündür.
• Kampanya kapsamında taahhütlü tarifelerde cayma bedeli alınmaktadır.
• Kampanya kapsamında taahhütsüz tarifelerde cayma bedeli alınmaz.
• Kampanya kapsamında 30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni gelen müşteriler de 30 gün geçtikten sonra tarife değişikliği yapabilir.
• Bir müşteri sadece 1 adet ile bu kampanyadan yararlanabilir.

Vodafone Engelli Evde İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vodafone Türkiye’nin engelli vatandaşlara sunmuş olduğu evde internet hizmetinden yararlanmak için, kişilerin en az yüzde 40 oranında engeli bulunmalıdır. Yüzde 40 ve üzeri engeli bulunan kişiler engelli olduklarına dair rapor, kimlik yâda belge ile birlikte Vodafone mağazalarına gidebilir yâda online işlemlerden başvuru yapabilir.

Söz konusu belgeler teslim edildikten sonra müşteriler, Vodafone engelli indirimli kampanyalar kapsamında paket, tarife ve kampanya alımlarında indirimli fiyatlardan yararlanacaktır. Engelli indirimi kapsamında taahhütsüz tarifelerde yüzde 45 oranında ve taahhütlü tarifelerde yüzde 56 oranında indirim uygulanmaktadır.

Vodafone Engelli Evde İnternet Kampanyası Kapsamında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kampanyadan yararlanmak için yüzde 40 ve üzeri engel bulunmalıdır.
• Başvuru sırasında engel durumunu gösterir belgenin ibraz edilmesi gerekir.
• Taahhütlü tarifelerde yüzde 56 oranında ve taahhütsüz tariflerde yüzde 45 oranında indirim uygulanır.
• Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.
• Kampanya kapsamında 30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni gelen müşteriler de 30 gün geçtikten sonra tarife değişikliği yapabilir.
• Kampanyadan sadece 1 adet abonelik için yararlanmak mümkündür.
• İptal ve tarife değişikliği için Vodafone mağazaları ziyaret edilebilir yâda +90 (542) 542 00 00 numaralı Vodafone Çağrı Merkezi aranabilir.

Mevcut Vodafone müşterilerinin paket geçişi ile bu kampanyadan yararlanabilmesi için;
*Engelli kimlik / seyahat kartı,
*Sağlık Kurulu Raporu,
*Englli son kullanıcı nufüs cüzdanı veya kimlik kartı,
*Yabancı uyruklı engelli pasaport belgesi kimlik kartı.
Yukarı sayılan belgelerden herhangi birini netyardim@vodafone.com adresine göndermeniz gerekmektedir.
Eğer Vodafone müşterisi değil iseniz başvuru yaparken engel durumunuz olduğunu belirtmeli ve %40 engellik oranını gösteren belgenizi diğer istenen evraklarla beraber göndermeniz gerekmektedir.
Ben farklı bir internet sağlayıcısından hizmet alıyorum ve yüksek cayma bedeli sebebi ile Vodafone geçemiyorum” mu diyorsunuz ?
Endişelenmenize hiç gerek yok Vodafone 500 TL ye kadar cayma bedelinizi karşılıyor.
Her bir engelli vatandaşımız ayrı ayrı düşünülmüş ve buna yönelik olarak;
Yazılı Çağrı Merkezi,
Sesli Abonelik sözleşmesi(Görme engelli vatandaşlarımız sözleşme detaylarını dinleyere rahat bir şekide öğrenebilecekler),
Yakınım Nerede servisi,
İşitme anons servisi.
Kullanıcı açısından bazı dejavantajlarıda mevcut bunlar;
Mobil faturalı olmayanlar 5 Tl ek ücret ödeniyor.
Taahhütlü olması,
KDV matrahı indireme dahil değildir.

3 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz