Vodafone İphone 12 Telefon Çekilişi

0
486
Vodafone

Vodafone, birden fazla çekiliş ile kullanıcılarına fırsatlar sunmaya ve kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Birbirinden farklı birçok çekiliş ile size uygun olanı seçebilir ve Vodafone çekilişlerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone İphone 12 ve Airpods Çekilişi

Akıllı telefonlarınızın uygulama mağazası üzerinden Vodafone Pay uygulamasını indirdikten hemen sonra giriş yaparak gelen SMS üzerindeki kampanyaya katılım formlarını doldurarak 1 adet çekiliş hakkı kazanırsınız.

SMS üzerinde yer alan formların bir kez doldurulması yeterlidir. 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Hiçbir ödeme yapmadan yalnızca giriş yaparak da 1 adet çekiliş hakkını elde etmiş olursunuz.

Vodafone Logo

Çekiliş Sonucu Verilecek Hediyeler:

  • 5 kişiye Apple iPhone 12
  • 10 kişiye Apple Airpods Kulaklık

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?

Çekilişe en son katılım 12 Haziran 2021 tarihidir. Bu tarihten sonra katılım sağlayan kişilerin kaydı geçersiz olacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekilişin yapılacağı tarih 22 Haziran 2021 olup, çekiliş sonucu kazanan kişilerin açıklanacağı tarih ise 24 Haziran 2021’dir. Kazanan kişiler Kampanya Babası internet adresi üzerinden açıklanacaktır.

Çekiliş sonuçları açıklandığı zaman bildirim almayı istiyorsanız, Kampanya Babası Instagram hesabını takibe alabilirsiniz.

Kazanan talihliler sonuçların sonuçların açıklanmasının ardından 15 günlük bir süreç içerisinde kimlikleri ile beraber çekilişin organizasyonunu yapan şirkete göndermeleri gerekir.

Aksi durumda çekiliş üzerlerindeki hakkı yedek talihliye geçer. Aynı süreç ve koşullar yedek talihli adına da geçerlidir.

Kazanan kişiler, çekilişler, canlı yayın kampanya sonuçlarının tamamını Youtube kanalımız üzerinden öğrenebilirsiniz. Abone olun ve çekiliş fırsatlarını kaçırmayın.

Vodafone Çekiliş Detayları

  • 12 Mayıs 2021 ile 12 Haziran 2021 tarihleri süresinde Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş’ye ait olan Vodafone Pay mobil uygulamasının içerisine giriş yapan Vodafone kullanıcılara, cep telefonları üzerine gelen SMS’te bulunan linkteki başvuru formunu adres, ad, soyad ve telefon bilgileri ile doldurması halinde 1 adet çekiliş kazanma hakkı verilecektir.
  • Kullanıcı, fiziksel ya da sanal Vodafone Pay Kartını kullanarak tek seferde 10 TL ve katlarında bir alışveriş adına çekiliş fırsatı kazanacaktır. ( Her 10 TL’lik alışveriş için 1 adet çekiliş hakkı )
  • Vodafone Pay uygulaması uygulama mağazaları üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.
  • Bütün operatör aboneleri Vodafone Pay üzerinde hesap oluşturabilir.
  • Kampanyadan bütün Vodafone Pay kullanıcıları yararlanabilir. Sizlerde hemen katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone İphone 12 ve Airpods çekilişi yazımızın burada sonuna geldik.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz