Vitra Çekilişi 2020 – Toplam 50 Ödül!

0
346
Vitra Çekilişi Mutfak Kampanyası

Vitra çekiliş kampanyası, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri San. Tic. A.Ş tarafından Milli Piyango idaresinin izni ile düzenlenir. Vitra çekiliş kampanyası, 27.20.2020 tarihinde başlayıp 30.11.2020 tarihinde sona ermektedir. Kampanya Vitra’nın web sitesi üzerinden çekiliş formuna ulaşarak katılım sağlanabilir.

Kampanyaya; Eczacıbaşı’nda çalışanlar, ticari kullanıcılar ve on sekiz yaş altı kişiler katılım gösteremezler. Bunlar dışında kalan herkesin kampanyadan yararlanma, çekilişe katılma hakkı vardır.

Çekilişe bir kez katılım hakkı elde edenlerin başka hakkı bulunmamaktadır. 9 Aralık2020 tarihinde çekilişin kazananları belirlenecek ve kamuoyuna duyurulacaktır. Çekilişi asıl kazananlara on beş günlük süre zarfında ulaşılmaması durumunda yedeklerin çekilişi kazanma hakkı bulunmaktadır.

Vitra Çekiliş Kampanyası Nedir?

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri San. A.Ş tarafından gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi’nin izni ile yürütülen Vitra Çekiliş Kampanyası 27.10.2020 tarihi ile 30.11.2020 tarihleri arasındaki süreci kapsamaktadır.

Çekiliş sonucu 09.12.2020 tarihinde noter aracılığı ile ilan edilecektir. Kazananlar Bir gün Gazetesi’nin 11.12.2020 baskısında kamuoyuna bildirilecektir.
Kampanya sonunda; 5 kişiye 7.704,00 TL tutarındaki akıllı klozet, 10 kişi 1.879 TL tutarındaki AquaHeat RH3 Banyo sistemi, 20 kişi 728,00 TL değerindeki Diagon Etajerli Tuvalet Kâğıtlığı ve Diagon Havluluk, 15 kişi 659, 00 TL değerindeki Artema Fonksiyonel Mutfak Bataryası kazanma şansına ulaşacak. Kampanyaya ticari müşteriler, Eczacıbaşı çalışanları dışında 18 yaşını dolduran herkes katılım gösterebilir.

Vitra Nedir?

Vitra, Dr. Nejat Eczacıbaşı tarafından kurulan; Artema, İntema, Villeroy & Boch, Burgbad, Engers gibi Eczacıbaşı grubuna ait bir markadır. Dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışan, banyo ve lavabo için gerekli tüm malzemeleri bünyesinde barındıran Vitra, tasarımındaki şıklığı ile olduğu kadar kalitesi ve güvenilir hizmeti ile de hafızalara kazınır.

Uluslararası platformda hatırı sayılır bir kullanıcı portföyü elde eden firma doğal kaynakları koruma projelerini destekler, kentsel dönüşüme yardımcı olur. Sistemli ve disiplinli çalışmasını her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile kanıtlayan Vitra, alanında prestij sahibi olduğunu kanıtlar.

Vitra Çekiliş Kampanyası Katılım Koşulları Nelerdir?

Kampanya 27.10.2020 ile 30.11.2020 tarihleri arasında gerçekleştirilir. Türkiye’nin tüm şehirlerinden katılım sağlanabilmektedir. Kampanyaya katılabilmek için Vitra’nın web sitesi üzerinden çekiliş formunun doldurulması gerekir.

Kazanan katılımcıların ücretsiz montaj fırsatından yararlanabilmeleri için Yetkili Servis ile iletişim halinde olmaları gerekir. Ücretsiz montaj hakkının 25.01.2021 tarihine kadar kullanılması talep edilmektedir. Ücretsiz montaj kampanyası, yerinden çıkarılacak ürünlerde geçerli olsa da alt yapı çalışmaları bu hizmete dâhil değildir. Montaj hakkı yalnızca Vitra, Artema yetkili servisleri ile yapılan çalışmaları kapsamaktadır.

Yetkili servis ile ilişkili olarak tek sefere mahsus gidiş montaj bedeli karşılanmaktadır. Alt yapı sorunları dolayısıyla yetkili servisin işinin aksaması, uzaması ve sekteye uğraması durumundan Vitra sorumlu değildir ve hizmet bedelini kazananın ödemesi gerekmektedir.

Vitra Çekiliş Sonuçları 2020

Kazananlar 9 Aralık 2020 tarihinde kura ile belirlenecektir. Çekilişe bir kişinin bir kez katılma hakkı bulunmaktadır.
Kimsenin birden fazla ödül alma olasılığı bulunmamaktadır.

Çekiliş sonuçları Kampanya Babası‘nda yayınlanacaktır.

Çekiliş sonuçlarını kaçırmamak ve kampanyalardan haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın.

Tüm Güncel ve Güvenilir Çekiliş Kampanyaları Kampanya Babası‘nda!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya giriniz